Skip to main content

Барвисті фарби кухні Ідеї, щоб допомогти вам скрасити будинку

Барвисті фарби кухні Ідеї, щоб допомогти вам скрасити будинку

Кухні, де життя буває: сімейні обіди, навчання дітей, як готувати, і навіть відстежувати, наскільки високими вони ростуть на внутрішній стороні дверей комори. Transform вашої сім’ї улюбленої кімнати будинку, вибираючи яскравий колір фарби з нашого куратора відбору – то вкрасти ще прикраса натхнення з цих чудових ідей дизайну кухні. Це час, щоб отримати приготування їжі!

Волошка синя – Це солодкий, Мідвестерни відтінок виглядає додаткове задоволення при включенні з візерункової плиткою. Встановіть плитку аж до шляху для веселощів щитка, який просто не кинути палити.

М’яка Сірий Синій – Ця прекрасна кухня створена Velinda Хеллен для Емілі Хендерсон Design використовує заспокійливі синьо-сірий для кабінетів. Спокійний відтінок, як це ніколи не буде старіти.

Hunter Green – Візьміть репліку від дизайну команди Студія McGee: Цей модний відтінок робить будь-яку кухню виглядати свіжо і сучасно. Тримайте речі яскраві, комбінуючи кольору з білим щитком і фанк викладеної плиткою підлоги.

Сонячний Лакер – Цей гладкий матеріал поставляється у великій кількості сміливих квітів, супер міцний і може перетворити традиційну кухню в сучасну зупинять всю роботу.

Dark Plum – Це драматичне фіолетовий колір, щоб стежити за, за словами дизайнера Франческо Bilotto. «Ви побачите цей тон продемонстрований всюди від кухонних шаф до холів,» говорить він. Ми небайдужі до драматичного щитку в сучасному просторі.

Сільський зелений – Кухня будинку в сільській місцевості Коннектикуту скопіювала зелень зовні для невимушеного відступу. Пропуск блок острова замість теплого дерева таблиці робить кімнату почувати себе набагато більше.

Мак Mint – Для того, щоб отримати вид ретро, ​​вид для старої школи в стилі приладів (Рекреація або оригінали) у пастелі та тримати все інше просто.

Темно-сірий – це не просто хо-гул нейтраллю. Власники цього крихітного Бруклінського будинку накачаних модний вибір з відтінками багатого коричневого кольору.

Бургундія Червоний – Підбирайте мерли ваші шафи для кухні, яка готова мати час хорошого. Смарагд стілець додає завершальний штрих, без відхиляючись в кольорі територію Різдва.

Рожеві речі – це не повинно виглядати як Dream House Барбі. Більш темний малиновий відчуває себе як вдома, в які виросли просторі.

Келлі Грін – Що могло б бути досить традиційна чорно-кремова кухня отримує бажаний вибух яскравості з щитком в щасливому відтінку під назвою «ламінарія».

Країна Green – Дерзай і фарби шаф у вашому улюбленому кольорі. Тут, простакуватий гарантує лікування, що зелений не перевантажити простір.

Соняшник жовтий – Яскраві кольори, як цей яскравий сонячний тон, ін’єкційний таке необхідне тепло в невеликі кухні.

Яскрава синій – Якщо ви не хочете, щоб покрити всю вашу кухню в одному відтінку вражаючого, вибрати нейтральний колір для нижніх шаф, і додати потужний удар з верхів’ям.