Skip to main content

Все, що потрібно знати про промислових кухнях

Промислові кухні гладкі і стильні, хоча вони не можуть бути для всіх. Деякі люди вважають за краще фермерські або перехідні кухні, а також дебати вирують щодо кухні робочого трикутника і чи маєте ви використовуйте паркетні підлоги в кухнях. Проте, ми всі можемо погодитися, що промисловий стиль ідеально підходить для домовласників, які хочуть, щоб готувати, як профі. Він також відмінно підходить для людей, які хочуть, щоб імітувати утилітаризм комерційної кухні – особливо в горищі.

«Промислові кухні в будинках першого прибутку в 80-х і 90-х років, коли стало модно мати професійно виглядають кухня в вашому домі,» пояснює Майкл Schienke, директор і дипломований архітектор Vorbild архітектури в Лондоні. «Якщо ви готуєте багато, ці кухні великі. Вони моделюються на кухнях, де професійні кухарі готують смачні страви протягом усього дня «.

Особливості промислової кухні

Schienke говорить професійна кухня сучасна, з поверхнями, які легко чистити. «Більшість стільниця буде з нержавіючої сталі, що дає їм, що” професійний “зовнішній вигляд», пояснює він. UPDRAFT витяжки також є загальною арматурою.

Таким чином, це означає, що ви не могли б мати промислову кухню в більш традиційному будинку? «У традиційних властивості, де ви б створити ультра-сучасний декор [стиль] – думати про старі склепінних стелях і не зовсім повністю забарвлене і відновлені властивості з гладкими диванами в італійському стилі і мінімалістські інтер’єрами,» говорить Schienke. «У цих випадках, щоб створити разючий контраст, все з нержавіючої сталі” кухар “кухня буде виглядати чудово.»

Сандра Л. Штайнер-Хоук, президент і головний дизайнер в Штайнер-Хоук & Associates в Маунт-Джой, штат Пенсільванія, погоджується. «Промислові кухні можуть бути включені в будь-який стиль будинку ефективно,» говорить вона. «Я дуже рекомендую працювати з професійним CKD (сертифікований кухня дизайнер). Це гарантує, що вона інтегрує належним чином в дизайн інтер’єру будинку «. Але вона вважає, що це можливо досягти промислового відчуття в кухні, яка є згуртованою з і поважає дизайном в будинку.

Для Марка хот в кафе технікою, техніка марки GE, промислова кухня заснована на двох факторах. «Я вважаю, що це виглядає і як вона працює,” говорить хот. «Як правило, професійна естетика визначає промислову кухню. Це включає в себе надійні ручки, ручки надпотужних і обробку з нержавіючої сталі «.

посилені техніка

На додаток до нержавіючої сталі, Steiner-Хоук говорить промислові кухні також будуть представлені комерційні або професійні прилади класу. «Вони призначені для виконання на більш високому рівні, надзвичайно функціональні і включають дуже міцні обробки і поверхонь, так само, як комерційної кухні,» пояснює Штайнер-Хоук.

Насправді, надміцні прилади є ключовою особливістю промислових кухонь. «Ці типи приладів, які розроблені, щоб виділитися на кухні і отримати помітили, як в 48-дюймову або 36-дюймовий діапазоні,» говорить хот. «Ці діапазони не можуть бути по-справжньому професійний клас з житлових правил техніки безпеки, але повинні мати більш високу продуктивність.» Він радить шукаю пальника, які можуть доставити повний спектр налаштувань тепла, від 140 градусів F киплять наднизькими до інтенсивного 18,000 BTU вихід. «Крім того, розглянути подвійні моделі палива з конвекційними печами і надміцних стелажами повного висунення печі.»

Інші міркування техніки

Вбудовані холодильники і посудомийні машини також особливості промислової кухні. «Розглянемо кілька пристроїв, як дві посудомийні машини, один з обох боків від раковини або декількох Undercounter холодильників по всій кухні для швидкого доступу конкретних потреб їжі підготовчі,» радить хот.

Він каже, що індукція приготування їжі технологія набуває все більшої популярності. «Подивіться на індукційних варильних з су дивись. Це тип точності приготування їжі, в якому їжа готується в герметичних пакетах в водяній бані з контрольованою температурою, »говорить хот. «Точний контроль температури робить Monogram індукційні варильні панелі ідеально підходять для су дивись і інших методів точного приготування їжі.»

Ще один крутий прилад, щоб розглянути для промислової кухні: піца печі. «Чи можете ви уявити собі можливості кращого ресторану піч для піци, щоб створити ідеальний зріз будинку?» З Monogram 30-дюймовий Flush Осередок Oven хот каже, що ви можете отримати продуктивність піцерії якості. «Він поєднує в собі продуктивність хрустких традиційних вугільних і дров’яних печей для піци з точністю і простотою складного житлового приладу,» пояснює він.

Хоча з нержавіючої сталі дуже популярні в промислових кухнях, хот каже, що є також зростаюче бажання для приладів, які можуть поєднати легше з домашнього декору. «Розглянемо кафе Matte White з матовою бронзи ручки і ручки або матовий чорний з полірованої нержавіючої сталі ручки і ручки,» говорить він. Колекція Café також включає в себе користувальницький кольорові ручках і ручки наборів з додатковим вибором кольору матовою міді і Матовою чорним. «Тепер ви можете мати колір і покриття, яке відмінно виглядає в вашому домі і має промисловий стиль, який робить заяву.»

Раковини і крани

Ферми раковини досить модно, і Ден Найгірші в Elkay рекомендує Crosstown нержавіючої сталі Агротуризм раковини. «Це дає вам простір і параметри стилю, щоб включити ці промислові відчувати себе в будь-яку кухню,» Найгірший говорить. «Розмір раковини досить великий, щоб вирішувати промислові розміром столових, а також зберігаючи стильний зовнішній вигляд». Крім того, він говорить, що жорсткі кути забезпечують свіжий, геометричний і промисловий дизайн. «Крім того, прямі бічні стінки і плоске дно забезпечують сучасний вигляд і більш корисний простір.»

настінний котел наповнювач кран

Ще одна корисна функція в промисловій кухні горщик наповнювач. «Кухня колекція кран AVADO по Elkay поєднує в собі чисті сучасні лінії з комерційними і промисловими зразками, які виглядають так великі, як вони функціонують,” Найгірша пояснює. Настінне кріплення крана з гнучким шлангом, в іншому великому додатку. «Цей кран зростає в популярності, враховуючи баланс між підлогою-індустріальним стилем, все ще може похвалитися гладким і сучасний видом, який вписується в красиво з сучасними житловими тенденціями.»

пол

Вітражі бетон є популярним вибором для промислових кухонь. Там же невирішені дебати щодо використання паркетних підлог в кухні (і / або ванних), але багато дизайнерів використовують тверду деревину або паркетні або керамічну / фарфоровий камінь плитку в цьому типі дизайну кухні.

кольори

Нарешті, ми попросили Джоді Finglas, президент Finglas живопису  в Кротон-на-Гудзоні, штат Нью – Йорк, для консультації з вибору квітів. «Промислові або комерційні кухні мають тенденцію виглядати дещо Клінічними тому що більша частина кухні заповнюються з нержавіючої сталі,» говорить Finglas. «Ми також виявили , що , оскільки більшу частину площі плитки для забезпечення легкого очищення і обслуговування, це може бути важко уявити колір. Але є можливості , щоб зробити простір більш захоплюючим «.

Він рекомендує введення кольорові плитки, як червоний і жовтий на стінах. «Ці кольори дуже популярні. Вони допомагають розбити простір і дозволити кухню, щоб виглядати менш промислової, »говорить він.

Finglas зазначає, що пофарбовані поверхні, як двері, також великі площі, щоб ввести колір. «Красива червона двері на кухні є класичною і привабливим. Тому що це привертають увагу кольору, ви хочете бути вдумливим про те, де ви малюєте червоний на кухні, так що ви не перестаратися, »говорить він.