Skip to main content

Вітальні Дизайн Ідеї для книголюбів

Незважаючи на проживання в цьому цифровому столітті пристрої для читання, ніщо не зрівняється з віковим досвідом гортаючи реальні сторінки, захоплювали в знайомому запаху паперу і чорнила. Головна бібліотеки і читальні куточки і раніше тримати свою популярність, тому що, як людські істоти, ми просто любимо, щоб бути серед цих паперових банків знань, пригод і романтики.

Велика домашня бібліотека, що охоплює кілька стін може відчувати себе як велика обійми навколо його жителя і може провести все життя читання, що дозволяє власнику вникати в останні кишені інформації; прояв їх вивчення і дослідження. Отже, давайте розглянемо різні типи житлових кімнат для книголюбів …

Вітальні Дизайн Ідеї для книголюбів

Ідеальне місце для установки особливо підноситься бібліотеки відкритого плану вітальні треба бути навколо сходів. Зростаючі протектори забезпечують прекрасне сходження до вершини дерева пізнання, дозволяючи зупиняється на кожній полиці по шляху. Якщо сходи в будинку більш традиційного сорту і простір на премію, то ви можете все ще використовувати простір, який під ним для вашої колекції книг. Вишуканий Еймс формованих фанери стілець грає роль наголоси стільців тут.

Наші вітальні є готовим місцем відпочинку, в якому в вітальню з гарною книгою в кінці довгого дня, або більш ледачі вихідних. Переміщаючи диван трохи подалі від стіни, у напрямку до центру кімнати, досить місця можуть бути створені для установки безлічі книжкових полиць позаду нього. Вузька книга стелаж не викличе величезне віднімання площі з кімнати. Ви можете пом’якшити зовнішній вигляд з розміщенням деяких декоративних листяних кімнатних домашніх рослин варто за доданий інтерес і відрізняєтеся висотами.

Книжкова шафа може навіть бути побудований на свій власний ексклюзивний дизайн фахівців. Ви можете створити об’ємний, в якому, щоб повісити телевізор, коли ви закінчите з читанням. Не забудьте встановити бібліотекар сходи для тих високих місць на ваш наборі унікальних настінних полиць теж.

Ці три репродукцій, встановлені в передній частині шафи, розбити банк книг і створити глибину дисплея. Спробуйте повішення власної колекції художніх гравюр на зовнішніх краях вашого стелажа для нового погляду. Ця опція також дозволяє вам насолоджуватися вашої галереєю без шкоди для простору, як ви можете до цих пір будинку багатьох з ваших книг за улюблене мистецтвом.

Багато людей можуть подумати, що вони просто не мають місця в своїй вітальні для великої домашньої бібліотеки, але спробувати, враховуючи кожен доступний простір. Подивіться вертикально і не забувайте, що вузькі проміжки між речами, як вікна, можуть забезпечити достатньо місця для зберігання книг.

Зроблений на замовлення книжкову шафу може бути вбудований прямо в карниз, відмінний варіант, якщо ви живете під ламаним дахом. Стратегічно розміщені настільні лампи створюють різні місця для читання.

Якщо у вас немає зайвих грошей на замовлення книжкового шафа, то є багато великих варіантів плавучих або окремо стоять, як ці з них IKEA прикрашають скандинавських віталень.

Якщо у вас є трохи твердого DIY знання можна навіть встановити свій власний, щоб відповідати невикористаний незручне простору в вашому домі.

Цей підноситься стелаж дає більшу глибину, інтерес і теплоту до довгої блідою кімнаті. Книги створити красиву стіну особливості, так само, як візерункові шпалери або дерев’яні панелі можуть зробити, в тому ж час маючи додаткову перевагу бути корисним.

Книжкова шафа може також створити зручну і привабливу плаваючу перегородку для секції вгору особливо довга кімната, зонування одну зони від інших.

У цій живої бібліотеці кімнати ми бачимо артефакти і заповітні реліквії пересипаючи книжкову шафу, щоб розбити море книг.

Темно-сіра полочная система створює складний вид.

Розумна світлодіодне підсвічування може змінити зовнішній вигляд вашої бібліотеки поличного розташування.

Ви можете вибрати тільки ваші декоративні елементи з бібліотеки додому стіни. Дисплей зі смаком поєднання скляних графинів, заплутаних вази, і геометричні скульптури.