Skip to main content

В 4 Помилці Найбільш поширена Вітальня (і як їх виправити)

У ці дні, в вітальні є одним з найбільш важливих кімнат у будинку – а також живильним середовищем для деяких з найбільш серйозних конструктивних помилок інтер’єру. На щастя, є чи це питання дивани, що вистилають стінки або нехтуючи естетикою на користь суворої функціональності, більшість з цих проблем також мають досить легко виправити.

Якщо ви думаєте, може бути винен в одній або двох віталень помилок, читайте далі. Ми покажемо вам, як визначити проблему під рукою, поясніть, чому це не працює, і навчить вас, як зробити необхідні зміни, щоб привести свій дизайн на наступний рівень. Іноді маленькі хитрощі зробити все відмінність.

нерозуміння частка

Частка є одним з ключових елементів дизайну інтер’єру. По суті, ця концепція зводиться до того, яким чином елементи в кімнаті ставляться один до одного. В ідеалі, кожен компонент з кімнати змінюється за формою і розміром, щоб тримати речі візуально цікавим, але все ж зібралися разом, щоб зробити простір відчувати себе належним чином уніфіковані.

Щоб зробити це, більшість дизайнерів використовують золоту пропорцію. Це рівняння говорить, що меблі механізми є найбільш естетично при зберіганні в співвідношенні 2: 3. Зробіть знімок вище як приклад. Ви помітите, що є журнальний столик, що це дві третини довжини дивана і кушетки це дві третини ширини килимка. Мета, щоб відобразити ці пропорції у вашій власній конструкції.

Ви, ймовірно, не доведеться ламати будь-які правителі, щоб витягнути цей погляд геть. Використовуйте ваше сприйняття, щоб знайти правильні пропорції. Як організувати свій простір, зверніть увагу на те, як ці встановлені вікна змушують Вас відчувати. Якщо щось відчуває себе «вимкнено» погратися з пристроєм до тих пір, поки не відчуєте себе вільніше. У цей момент, ваші пропорції, ймовірно, буде в порядку.

Зателефонувавши в макеті

Ми всі бачили, вітальню або два, де всі меблі притиснута до стін, залишаючи один кавернозне простір в центрі кімнати. Незважаючи на те, що спочатку це може здатися, як відмінний спосіб зробити кімнату відчувати себе більше, це в кінцевому рахунку залишає простір почуття рівноваги. Це також значно обмежує обсяг корисного простору.

В цьому випадку, замість того щоб використовувати стіни в якості керівництва, ваша мета повинна полягати в створенні різних угруповань з вашими меблями. Почніть з вибору координатора по кімнаті – такі як камін, деякі вбудовані модулі, або навіть екрані телевізора значною – і будувати розташування навколо цієї точки.

Більшість конструкцій вітальні сконцентрується навколо цієї головного угруповання. Однак, це не означає, що він повинен бути єдиним. Якщо у вас є достатньо місця, щоб створити область, яка має вторинну функцію – як читання або робочий-їдальня стіл – організувати ці елементи в угрупованні своїх власних. Важливим є те, що кожен предмет меблів відчуває себе, як ніби він був цілеспрямовано поміщений на роботу з іншими елементами в кімнаті.

нехтуючи нашарування

У ці дні, вітальні є одними з найбільш часто використовуваних просторів в наших будинках. Вони, куди ми йдемо, щоб розслабитися, відпочити і розслабитися після довгого дня. Однак, оскільки ці номери стають все більш «жили в» вони також стали жертвою приоритизации функції над формою в тій мірі, що простір, в кінцевому рахунку відчуває себе неповним.

Коли ваше простір не вистачає, що естетичне дотик, ефективне нашарування є ключем до повернути його до життя. Повна конструкція складається з комбінації наступних елементів:

  • Стінові покриття:  фарба, шпалери
  • Підлоги:  дерево, килимове покриття, вініл
  • Меблі :  ліжка, стільці, столи
  • Текстиль :  Подушки, ковдри, килимки, постільна білизна
  • Освітлення : підвісні світильники, настільні лампи, особливості навколишнього середовища
  • Гобелени:  фотографії, художні роботи, дзеркало
  • Елементи декору:  квіти, журнальний столик книга, tchotchkes

Найкраще дивитися навколо кімнати і підсумувати будь-яких верств відсутніх в вашому дизайні. Потім, з плином часу, докласти зусиль, щоб включити їх. Як додати елементи, не забудьте обрати предмети, які приходять в різних форм, розмірів і текстур, так що ви також будете бачити вигоду додаткового візуального інтересу.

Забувши про єдність

Іноді наші вітальні можуть стати колекціями елементів дизайну ми зібрані протягом багатьох років, а не одного, остаточного затвердження стилю. Чи є це результат об’єднання домогосподарств або кілька ходів, дотик єдності, як правило, все, що потрібно, щоб тягнути навіть самий еклектичний дизайн разом.

У цьому випадку колір ваше секретна зброя. Візьміть другий, щоб подивитися на фотографії вище, і зверніть увагу, як переважна більшість елементів знаходиться в межах однієї кольорової палітри. Навіть якщо ви не шанувальник збігається багато, додавши кілька координуючих відтінків може допомогти витягти кімнату разом. Забороняючи колір, ви можете також використовувати шаблон або текстуру, щоб створити загальний потік.

Тепер, коли ми проводимо все більша кількість разів в наших вітальнях, їх дизайн приймається на більш високому рівні значущості. Маючи це на увазі, ми вважаємо, що прийшов час, щоб вийти за рамки деяких нетактовність, які переслідують ці простору протягом багатьох років. Ми описали деякі з найбільш поширених помилок, вітальні і як виправити їх. Прочитайте їх і взяти гостре око, щоб ваші власні інтер’єри. Іноді кілька невеликих змін все, що потрібно, щоб повністю оновити свій зовнішній вигляд.