Skip to main content

Гарний бетон Патіо Ідеї та Проекти

універсальність бетону

З усіх матеріалів, доступних для збірки внутрішніх двориків, бетон є найбільш традиційним але універсальним вибором. Це гладке, чисті, може бути литими і формують в криволінійний або геометричні фігури, і, з додаванням відтінків, може стати нічим іншим, крім класичного світло-сірого кольору.

Інші переваги: ​​він пропонує сталість, міцність, і досить недорогий, тим більше, якщо ви зробите це самі, якщо ви знаєте, що ви робите, і більше, ніж здатні вирішувати завдання. Для початку зроби-умільці, це не просто робота, а також не одна людина завдання. Якщо ви не впевнені, ви можете взятися за проект патіо бетон самостійно, найняти підрядника.

Ви не можете піти не так, ллє просту бетонну плиту, але якщо ви хочете додати текстуру або малюнок, деякі методи можуть бути застосовані в процесі затвердіння. Один з найпростіших способів, щоб додати текстуру, щоб застосувати тверду мітлу по бетону сушки, один раз в кожному напрямку, що дасть поверхнях деякий «зуб» і зберегти його від стає слизьким при намоканні.

Easy Асфальтоукладальники

Бетоноукладачі доступні в різних форм, розмірів, кольорів і текстур, а також можуть бути розміщені у верхній частині ліжка упакованого піску. Якщо ви боїтеся ідеї бур’янів або доброволець рослин, що ростуть між просторами, бруківка може бути встик для гладкої безперервної поверхні. Якщо ви виберете для більш традиційного методу залишаючи простору між бруківкою (це означає, що ви будете купувати менше бруківку), вони можуть бути заповнені дрібним гравієм, галькою або щільним, низькорослим покровом землі.

Давайте подивимося на деякі чудові і різноманітні відкритими патіо з бетону.

індійські Каньйони

Гарний бетон Патіо Ідеї та Проекти

Бетонні дворики царювати в Палм-Спрінгс, особливо коли сонце сідає за піками Сан-Хасінто. Це пустельне співтовариство з невеликою кількістю опадів, багато сонця і високих температур, а також дворів з більш ніж Hardscape softscape. Рослини, які роблять досягають успіху в цьому кліматі, включають воду мудрих сукуленти і кактуси.

Середині століття Сучасний будинок в індійській Каньйони міста Палм-Спрінгс, розроблений архітекторами Вільямом Крісел і Стен Sackley, отримали оновлення від Monty Collins дизайну інтер’єру, щоб привести його в 21-м столітті. Цей внутрішній дворик має класичну мітли стрілоподібності обробки. Білий аркуш метал набір патіо топіарі колекція Річард Шульц для Knoll і доступний в інших кольорах.

Водно-Wise Design

Водно-Wise Design

Кольори і матеріали, що використовуються всередині триває зовні, щоб з’єднати простору цього будинку в Арізоні. Розроблена Коффман Studio, двір особливість кислотно-обробка бетонних патіо і бруківки, іржавий метал ями вогню, жирна жовта і аква стіна, рустовані сталеві квіткові горщики, декоративні трави, сукуленти, і кришка для фільтрованої тіні.

Це Саймон відпочинку на синтетичному газоні.

Коріння середини століття

 Коріння середини століття

Новий будинок з впливом сучасного сидить середини століття на вершині пагорба в Лос-Анджелесі, де був побудований історичний Ллойд Райт (син Френк Ллойд Райт) структури, а потім переїхав в Колберн школи. Розроблена і побудований Bonura будівля, велика резиденція включає в себе геометричний басейн і конкретний внутрішній дворик з чистими горизонтальними лініями.

Розливається на місці

Висота над рівнем моря Архітектори спроектували будинок, внутрішній дворик, і пейзаж для цього чарівного сучасного будинку в Healdsburg, Каліфорнія. Бетонні плити виливають на місці і промита кислоту. Ці смуги зеленого трав’яного покриву є Elfin чебрець, який швидко зростає, залишається компактним, і можна ходити. Патіо обрамлена білим, сірим і чорним дрібному гравії.

Це плавний перехід

Безшовні Transition патіо

Концепція середини двадцятого століття проектування переходу безшовного від приміщення на вулицю один, який зберігається і завжди виглядає сучасно. Конструкція має найбільший сенс з одноповерховими будинками, дозволяючи пасажирам вийти з відкритою розсувними скляними або французькі двері, і у двір з невеликим зусиллям і рухатися вперед і назад з легкістю. Для гладкого, переходу рівня, ніщо не зрівняється бетону, особливо якщо матеріал і колір всередині і зовні є однаковими або, принаймні, здається.

Цей будинок побудований в Сіетлі в 1950-х роках був перебудований Lane Williams архітекторами, і включає в себе два великих розсувних дверей, які відкриваються барліг і столових в патіо ж рівня.

Палм-Спрінгс Патіо

Палм-Спрінгс Патіо

Поганий 1980s реконструюють з дому Олександра в Палм-Спрінгс був отслаивают від H3K Design-Реновація розкрити його середині століття сучасні коріння. Основному бетон задній двір включає в себе яму вогню, що це врівень із землею, так як це рідко використовується функція. При нульовому рівні, бар або додатковий обідній стіл можна помістити над ямою для партії, з випалити, звичайно.

хороші колодки

Кислотно-промивають природно-сірі заливаються на місці бетонних колодок

Кислотно-промивають природно-сірого кольору вилили на місці бетонні колодки interplanted з сумішшю чебрецю, віскі, ірландський мох і почвопокривні. Дизайн Falling Waters Пейзажу, внутрішній дворик, в районі Кенсінгтон місті Сан-Дієго, особливості ф вбудованого сидіння, архітектурних плантаторів, і яма вогню з дошкою-формою обробкою.

Північно-Західний Сучасні

Північно-Західний Сучасний внутрішній дворик

З темними архітектурними особливостями, як цинкова дах, стали повідомлення, відкритим одягненою каміна в Choctaw піщанику, чорна галька обробка на басейн поверхнях і чорний граніт по краях вниз до ватерлінії, чисте, світлого патіо мали сенс WA Дизайн архітекторів. Berkeley-фірма б бетону з білим цементом для цього спеціально розробленого патіо в Саратоге, штат Каліфорнія.

кольоровий бетон

Кольоровий бетон патіо

Freeform кольорові плити з бетону, які нагадують велику кам’яну плиту мощення відокремлені один від одного гравійних каналів в цій конструкції внутрішнього дворика по Stout Build-Design. Розташований в Плайя-дель-Рей, Каліфорнія, конструктивні особливості засухостійких озеленення, вбудований в вогонь яму з вітальні і вбудованим барбекю.

Повторюючи форми

Повторюючи форми

Геометричні форми цього реконструйованих будинків повторюються в бетонному дворику і басейн оточує, який також поєднує в приміщення з природою. Група проект, який включав ключ житлової, басейн Середу, Джейсон Osterberger Designs, і Ренді Angell Designs, відкритий простір включає в себе лінійний камін і горн, тягнеться до архітектурного фонтану.

Mod Патіо і настінні

Mod Патіо і настінні

Все, крім простого, гладкого бетонного патіо буде виглядати зайнятими і конкурувати з іншими елементами цього двору, як амеби / швейцарський сиром стіна і яскравою вуличними меблями. Ландшафт цієї резиденції Орегона був розроблений Аніта Ван Asperdt з LandCurrent і суміші сучасних деталей з навколишнім схилом.

Плаваючі Асфальтоукладальники З дрібним гравієм

Плаваючі Асфальтоукладальники З дрібним гравієм

Рівномірно розміщені бетонні бруківки занурені в шар дрібного гравію для суміші текстур. Бетоноукладач можна придбати або відливати на місці і зроблено в різноманітних формах і розмірах.

Малі простору рішень

 Малі простору рішень

Оскільки таунхауси і будинки патіо мають обмежений відкритий простір, воно має сенс мати відкритий настил, який простий і легко ходити. Навіть в невеликому дворі, в Сан-Франциско Bella Vita Garden Design кваліфіковано включені посадки ліжка для золотого стовбура кактуса, скульптур та інших сукулентів. Низька стіна дозволяє вид на довколишні гори.

З Південної Африки

Конкретний патіо був розроблений LevEco архітекторами Південної Африки з кришкою зробленої з IsoPine, який являє собою композитний матеріал з полістиролу. Як і в багатьох сучасних будинках, бетонну підлогу знаходиться на тому ж рівні, що і в приміщенні, створюючи перехід без шва на подвір’я.