Skip to main content

Геніальні Вітальні, що демонструють красу Розсувні шторками

Вони кажуть , що мода циклічна за своєю природою і тенденція , як правило, повторюється один раз в 20-30 років. Те ж саме часто здається , вірно в разі домашнього дизайну в якості декору інтер’єру, аксесуарів і відтінків , які були уникали на початку 90 – х років для більш «сучасний» вигляд тепер повертається. Одним з найбільш популярних напрямків останнім часом було бажанням перетворити сучасний будинок в спокійне, приватне святилище , який відділений від швидко розвиваються міських джунглів , що його оточує. Перехід до стилів , таким як вінтаж, ретро, сільський, промисловий і будинок відображає це бажання домовласників. І це велика частина причини , чому розсувні двері комори знаходять місце в сучасних будинках.

Якщо ви сенсорний Кой про додавання до дверей сараю стилі для вашої спальні або ванної кімнати, то в вітальні наступний кращий варіант на самому справі. Є багато способів, якими це може бути досягнуто, і в деяких випадках ви навіть можете використовувати їх як тільки естетичне доповнення. Вражає, нав’язування і все ж дивно адаптуються, ці 25 красивих натхнення познайомить вас.

Добротний, Woodsy Charm

Деякі з переваг, які приходять з додаванням розсувних дверей сараю стилю в вашу вітальню очевидні. Для початку, дерев’яні двері сараю додає унікальну текстуру сучасного житлового простору, яке перетворює його в мить його фокусної точки. Якщо у вас вже є сільська або будинок тема відбувається у вашому будинку, додавши двері сараю стає ще простіше. Розсувні двері також економить на дорогоцінному метражі в порівнянні зі звичайними дверима, які потребують додаткової кімнаті для розорюються.

Але двері сараю у вітальні не повинні бути використані тільки, щоб відокремити його від кухні, їдальні або спальні поруч з ним. Вони можуть бути використані, щоб сховатися прекрасний куточок для читання, невеликий домашній бар або навіть гігантський полку або два з легкістю.

Сучасні житлові приміщення з шторками

Як ми згадували раніше, розсувні двері сараю, здається, зовсім як вдома, навіть в сучасних віталень і часто закінчується стає в зупинить всю роботу інакше одноманітну обстановку. Існує різні способи, які ви можете змінити класичну двері сараю, щоб переконатися, що він відчуває необхідність в шикарній, культурного життя області. Комплектування двері в плямі деревини, який доповнює кольорову палітру в кімнаті відмінний старт справді. Картина це чорний або сірий колір є ще одним популярним варіантом, і це дає шторками більш вишукану привабливість. Для тих, хто ще не влаштовує двері сараю у важкій деревині, альтернативні варіанти зі скляними панелями і дерев’яними рамами можуть бути шляхом вперед.

Барвисті Сайдинг Двері

Може бути, що ваша вітальні потрібна, це дотик кольору, щоб оживити його, і гігантський розсувний двері сараю стилі є ідеальним способом, щоб зробити це, не вдаючись до більш загальним опцій, таким як акцент стіна. Замість стоїчної чорного або нейтрального сірого кольору, розсувні двері одягнені в кольори, такі як червоний, жовтий, зелений або навіть помаранчевий може миттєво підвищити колірну схему вітальні, створюючи яскравий фокус. Найкраще, щоб повторити колір ви використовуєте для дверей сараю в іншому місці в кімнаті, використовуючи акцент доповнення і декор, щоб надати йому більш витончений Вібе.

Виправлені і вторинне використання

Врятовані дерево як легкий спосіб надати будь-якій кімнаті відчуття затишку, особливий стиль і унікальний характер, який поставляється з його зносом. Це одна з найбільш гарячих тенденцій в світі дизайну будинку в 2015 році, і ваші двері сараю стилі ідеально вписується в цю білінг. Замість того, щоб вибрати новенький сарай стилі двері на замовлення для вітальні, вибрати стару двері, яка приносить разом з ним дотиком історії і цілу масу особистості. Колишній у вживанні двері сараю стилю також може прийти в металі, і вони, як правило, щоб додати сільський-промисловий Вібе, який дійсно відрізняється.

Телебачення – Поза увагою!

Нарешті, у нас є розсувні двері сараю стилю для розважальної системи вітальні або на телебачення, і це наш абсолютний фаворит. Часто набагато менше, ніж гігантські шторки, використовуваних в інших місцях, вони як і раніше носити з собою такий же аурою і виразність, що один очікує від своїх більших родичів. З багатьма з нас знайти телевізор у вітальні, як непотрібне відволікання або навіть каліцтво, це дійсно супер-круто спосіб приховати телевізор.