Skip to main content

Дивовижний Будинок-Style Вітальня Поради

Ферма Стиль Роз’яснення

Кивнувши в минулому, але міцно посаджені в сьогоденні, будинок-стиль будинку дизайн пропонує модний спосіб досягнення настройки поза часом. І, не дивлячись на наявність спільних рис-як використання нейтральних кольорів і органічних матеріалів-сучасному фермерському стилі і включає в себе сучасні поновлення, що робить його привабливим варіантом для всіх типів домовласників. Якщо ваша вітальня потребує реконструкції, включає кілька змін розкритих концепцій тут, шторки там, для погляду, що це далеко від один-розміру-підходить-всім.

Open-Concept Ферма Вітальня

Зручна відкрита концепція будинок вітальня

Ферма стиль не завжди повинен дивитися сільськими. Справді, багато домовласників приймають рубежу століть будинку і відкриваючи інтер’єр, щоб пролити природне світло в їх простір. Номер Дженніфер Robbins Interiors показує, як відкрита концепція вітальня і їдальня, в комплекті зі скляними заскленими стінами, модернізує традиційну Засклену підхід. Зручні меблі, промислові світильники і вертикальний шпунт дають цьому простір фермерському будинку відчуває, що це не більше-топ.

Eclectic Ферма Вітальня

Барвиста і ecletic будинок вітальня

Ферма стиль дуже гнучкий і може бути легко поєднується з багатьма іншими тенденціями домашнього декору. Арт-деко дзеркало і клітинні відтінки пара свердловин з горизонтальним лінії та перським килимом, щоб зробити цю вітальню Джудіт Balis Interiors як традиційним, так і перехідною. Додати сучасний диван і журнальний столик для чистого погляду, що це привабливим для очей.

Виправлений дерев’яна стеля Вітальня

Ферма вітальня з кам'яними стінами меліорованих дерев'яна стеля

Включення органічних будівельних матеріалів у внутрішній простір дозволяє кімнату говорити за себе. Номер Келлі і Ко Дизайн показує, як використовувати фермерські елементи будівництва в країні, кам’яний котеджі. Охоплюючи оригінальні атрибути простору, як відкрита кам’яна стіна і дерев’яну стелю, дозволяє поєднувати текстури для очей на землю на. Потім, простий декор і меблі модернізувати простір.

Традиційний Будинок Вітальня

Класичний традиційний будинок в стилі вітальні

Ферма стиль це все про розслабленій простоті і комфорті. Таким чином, ви не повинні йти великим з видуваються стелями і дорогими матеріалами для нігтів зовнішнього вигляду. Цей номер, розроблений Bartlett, вибирає комфорт більш відкритою повітряною атмосферою. Низькі стелі приносять тепло в холодний зимовий вечір і розслабилася, елегантний, меблі пропонують «раковина прямо в” відчувати. Оновлений сарай дошка камін, в комплекті з меліорованих пиломатеріалів, ще більше підкреслює традиційний характер кімнати.

Монохромний Ферма Вітальня

Чистий і свіжий будинок вітальня монохромні

Вітальня в сучасному стилі, може бути перетворена в шикарне фермерському відступ шляхом включення шпунта навколо каміна, меліоровані дерев’яні балки, і тональний меблі і аксесуари. Насправді, майже будь-який номер (так, навіть ті, з 80-х Вібе) можна дати сільський будинок чуття, додавши лише кілька деталей. Ця сучасна будинок вітальня від дизайнера Софі Metz є одночасно складною і зручною.

Промисловий Будинок Вітальня

Ферма вітальня з промисловим краєм

Простоту фермерського стилю можна досить легко прийняти промисловий оборот. Це вітальня з Рісінгер & Co. дозволяє архітектурні деталі кімнати, щоб виділитися, а потім доповнює їх з сучасними меблями, металеві барні стільці та відкритої печі труби. Коров’ячої килим додає західне почуття, як безшовне поєднання самих два стилів подарунків.

Сучасна вітальня Ферма

Будинок з сучасною архітектурою і меблями

Незважаючи на ностальгію часто асоціюється з фермерським стилем, любителі сучасного дизайну, безумовно, можуть ще скористатися своїми кращими характеристиками. Візьміть цей сучасний сільський будинок вітальні по Northworks архітекторів і планувальників, наприклад. Шпунт-паз стелі кажуть «будинок», але меблі і відкрита концепція простір є оманливе.

Нове будівництво ферми Вітальня

Новий будинок з архітектурою в стилі заміського будинку

Будинок не повинен бути історичним, щоб охопити традиційний стиль фермерського будинку. Цей нещодавно побудований будинок, розроблений Том Минай архітектор включає клеймо, як стельові балки, засклені вікна і великий кам’яний камін, щоб створити сучасний будинок зі зручностями класичного будинку.

Принесіть на відкритому повітрі в

Вітальня в сучасному будинку зі складаним стіною

Підключення до природи є повторюваною темою в сучасному дизайні хутора. Це вітальня з Джозефом Фарреллом архітектури має складну стіну вікна, щоб об’єднати внутрішній простір з патіо на відкритому повітрі. Органічні елементи, такі як джут килим і живі рослини додатково є житлову площу, яка відчуває себе вільно і без обмежень, шляхом розмивання в с з.

Використання шпунт

Сімей будинок вітальня з shipslap

Так як деревина була використана так сильно в хуторах минулого, шпунт вагонка є одним з найпростіших способів, щоб принести стиль в нові будинки. При установці, виберіть дошки, які мають вм’ятини і подряпини, так як вони копіюють зовнішній вигляд використання давнього і викликають почуття історії. У цій кімнаті Renew Властивості, пофарбовані Зміщення мантії деревини каміна шпунт, щоб створити контрастний вигляд.

Додати Агротуризм колір

Pale Blue Ферма Вітальня

Легкий і свіжий колір палітри завжди хороший вибір для приміщень заміського будинку в стилі. Але ви не завжди повинні йти білими. Замість цього, Incorporate блідо-блакитний в простору через мантійні та книжкова шафа акценти. Buffalo Пиломатеріали ілюструє цей вибір кольору, поєднуючи це красиво з білими меблями зі світлого дерева і обробки. Світло-сірий і теплий вівсянка також добре працювати для простого і нескладного виду.

Включення автентичних Особливості

Класичний стиль будинку Автентичні Особливості Включення концепції

Частина того, що робить сільський будинок стиль настільки привабливим є комфорт, який приходить зі шматочків історії. Так навіщо обмежувати їх? Ця вітальня наповнена antiquey прикрас, як проблемна меблі, традиційні ферми стільці, і курка дріт шафи. продажу Огляд нерухомості і блошині ринки для реальної угоди, або магазин для нових аксесуарів, які охоплюють сільський будинок естетичний.

Додати Чубата диван

Сільський стиль вітальня з диваном прошивного

Хто говорить, що будинок живою не може запропонувати натяк на розкіш? Граючи з декором, ви можете влаштувати традиційну кімнату, щоб подивитися, як комфортно і з урахуванням. Цей будинок вітальня джерело номер пара класичних елементів з елегантним прошивним диваном для несподіваного (але дуже вітається) витонченість.

Використання шторки

Barn двері надають будь-якому простору традиційної ферму відчуває. Крім того, вони великі простори заставок для невеликих приміщень і можуть легко розділити план поверху відкритого планування. У деяких випадках, двоє дверей сараю, навіть краще, ніж один! Це незвичайна форма кімната, люб’язно Едвард Ira Шахнера, використовує шторки, щоб хвалити камін і зміцнити сільський будинок вигляд.