Skip to main content

Дивовижні чорні і білі столові, які працюють їх монохромні Чарівним

Невід’ємне простором для будь-якого сімейного вечері, їдальня є життєво важливою – але часто забуває – частина будинку. Заповнення простору між вітальнею і кухнею, вона часто виступає в якості посередника дизайн, не приведе. Використання монохромного інтер’єру київ може дати вашої їдальні популярність. Киньте заяву люстру через середину обіднього столу, відзначаючи місце для їжі і сміху. Сформуйте простір з незвичайно вигнутими стільцями, навколо столу в сучасній обробці. Забарвлення стін в нуара відтінків, щоб створити атмосферу в центрі вашого будинку для розваги. Подивіться на наших кращих тридцять столових, які засліплення в чорно-білому.

кругової підвісний світильник зелень ваза чорний і білий їдальня

А коло відзначає місце, де сім’я збирається разом. Цей світлий і білий зал робить заяву люстру, геометричні ультра сучасні столові стільці і випадінь живих зелених можливостей.

по-різному нахилені дерев'яна підлога чорний і білий їдальня

Зробіть дизайн киев тонкі, з використанням текстурованих матеріалів у Вашій їдальні. Цей чистий дизайн створює діагональні канавки в своєму дерев’яній підлозі, затишні містечка в своїх силіконових стулах і тоноване скло в колективному дисплеї висить міні підвісних світильників.

полірований підлогу шифонові штори монохромний їдальня кімната

Будь-яке висвітлення гуру знає, що Panton VP6 вогні бізнес. Ці унікальні столові підвіски можуть легко Підкреслення на тему кольору, і цей чорний полірованого дерев’яної підлоги, білий шифон завіси і півонія згусток комб не є винятком.

обрамлені друкує стручок стільці Монохромний їдальня кімната

Монохромна обробка не повинна бути строга чорними і білими. Цей номер має скандинавські стільці стилю в деревному вугіллі і безліч сепії відбитків, щоб відповідати винним пляшках і кулон на кухню.

бетонний стовп биття освітлення монохромного столові

Пол світло Підвіски додає драми і мистецтво прийому їжі. Зробіть вхід для вашої їдальні з класичними білими щіткою підлог, чиста меблями і низьким повішенням світлом в незвичайній формі.

Трафарет люстра плиткового статі монохромного їдальня

Відмінні матеріали можна комбінувати, щоб створити кімнату, не конфліктувати з ним. Ця невелика збірка замшеві стільців і веб-канделябр павук відповідають кольорам на кухні, створюючи візуальний фокус. Горщик зеленого додає чуття.

половина офіси половина їдальнею монохромного їжа простору

Харчування зони не завжди повинні бути показною. Цей дерев’яний стіл з деревним вугіллям балки діє як для читання, сніданок, кабінет і обіднім столом кімнати, як тонкі вугільні стелаж лінії стін.

мінімалістський освітлення камери їдальня монохромний

Тримайте це класика в простих монохромних. Пучок з трьох камери фари променя до двох чорно-білих панелей в цьому блоці кольору сучасного дизайну кухні.

білий ліхтар чорні стіни Монохромний їдальня кімната

Наполягати ваш столовий з присмаком Сходу, з парою гігантських китайських ліхтарів. Оточений слизьких чорних стін і стель, з декількома канавками підлогу і плетених очеретяних стільців додати характер і текстуру.

світло дерев'яний стіл і підлогу чорний і білий їдальня

Хочете, щоб змішатися вікторіанської із сучасною їдальнею? Використання основних білих стін, дві драматичного оксамитового крісла і збігаються циліндричні підвіски відображення через дзеркало.

білі французькі вікна монохромний їдальнею зони

Скандинавські столові можуть зробити монохромний дизайн погляд світло, яскравим і відкритим. Кілька французькі вікна, білий фарбований підлогу і вискакує з чорного червонодеревника зробити це загальна кухня і їдальня простір мрія кухаря.

вниз конічні ліхтарі бетонну підлогу монохромні їдальня

Зробіть більшу частину подовженого обідньої простору, шляхом проектування в чорно-білому. Конкретним пов’язує підлогу засмутило чорні крокви, білі стручок стільці і дві драматичні циліндричні люстри в простір ідеально підходить для розваг.

дерев'яні ніжки горшкові рослини сучасний чорний і білий їдальня

Маленькі вискакує з дерева зробити чорно-білий тепліше. Ніжки стільця і ​​бліді дерев’яна підлога цієї класичної їдальнею вид вкрасти шоу серед горщиків піднімаючись зеленим кольором.

суміш висять вогнів Монохромний їдальня кімната

Харчування в холостяцьким ніколи не виглядала краще. Масив чорних підвісками звисають над чорним і білим столом, як мінімалістський вітальня і кухня роблять себе мало.

горизонтальний підвісний світильник чорний і білий поїдання область

Уже шанувальник білих кухонь? Місце хлопки чорного в чорних затишного містечка стільці, стеля вставленими вогні і великий монохромний абстрактному, щоб зробити ваше простір їдальні чорний і білий.

Орігамі світло полірований підлогу чорно-білий їдальня

Тримайте його просто з білим орігамі світла над вашим столом. Ця область функціонує на сніданок, обід і вечерю, а ваза з квітами намагається розтягнути на його висоту. Чорна дерев’яна особливість конструкції додає характер.