Skip to main content

Дивовижні ідеї Солярії Декор для Прикрасьте Ваше простір

Там просто щось світле і запрошує солярій, що робить ви хочете, щоб злізти одяг, кинути халат і згорнутися в цих дивно зігріваючих променях. Якщо ви шукаєте натхнення солярії, ви прийшли в потрібне місце. Продовжуйте читати, щоб побачити зображення скринінгу в під’їздах, які дадуть вам велику сонячну заздрість.

Нехай світло в

Як це джунглі надихнули солярій від arteferro декору, вчинене три сезони простір дозволяє в максимальній кількості світла з усіх боків. Чи використовуєте ви його в якості формальної їдальні, як це зробив дизайнер або створити другий вітальні, велика засклена легко може стати найбільш добре любив кімната у вашому домі.

Зробити Більшість затишного простору

Хоча це засклене від Curbly малий, кожен дюйм ефективно використовується, створюючи ідеальний куточок для вечірніх коктейлів з друзями. Меблі з бамбука і аксесуари забезпечують сучасне-но-марочне почуття і кушетка підходить тільки праву. Якщо ви вже не маєте солярії у вашому будинку, цей химерний-но-обожнюваний кімнаті виявляється вам не потрібно багато місця, щоб додати велику невелике доповнення.

Навіс повертав Солярії

Ви хочете світиться солярії, але не мають грошей, щоб створити дороге доповнення? Цей шикарний засклена від The ​​White Buffalo Styling Co. був колись невикористана, тьмяний будка, але вона була дана нове життя. При заміні сайдинг з екрану панелі і додати шар свіжої фарби, це колись непривабливий сарай перетворився в місце, де ви хотіли б бовтатися весь день. Додайте деякі струнні світильники і кілька свіжих рослин, і це стає прекрасним оазисом на задньому дворі.

Чорний і білий

Цей приголомшливий засклена бачили на красивою Mess доводить, що два основні кольори можуть дійсно пакет удар. Це три сезони номер нагадує шикарного нью-йоркське кафе, забезпечуючи заспокійливий, повітряний простір для відпочинку. Мало того, що кімнатні рослини виглядають великими, вони часто процвітають в соляріях, отримуючи оптимальну кількість світла.

Плисти за течією


Якщо засклений відчуває себе більше як розширення вашого будинку вітальні, створюючи безперервний потік, як видно в цій кімнаті від Лавін Етикетки-дійсно може розширити простір і зробити ваш будинок відчувати себе ще більше. Широкі склепінні двері дозволяють простору відчувати легкість, а висить бамбук гойдалки забезпечує ідеальний химерний (ще сучасний) контакт.

Спробуйте Відкритий камін

Ви хочете спосіб отримати ще кілька місяців з вашого солярію? Це весело простір від Неллі Bellie має один видатну особливість: камін, який може тримати ваші солярії в живих протягом зимових місяців. Додавання заскленій камін може перетворити три сезони кімнату в чотири сезони один-до тих пір, поки ви не заперечуєте, загравання з халатом і парою пухнастих капців.

Move Your офіс “Outside”

Ви досить щасливі, щоб мати роботу, де ви можете працювати з дому? Створення офісу солярії, як це шикарне простір від Pink пагоди може зробити ці довгі робочі дні, набагато приємніше. Зручне робоче крісло і надійний Wi-Fi все, що вам потрібно створити домашній офіс, який буде гарантувати, що ви ніколи не хочете, щоб їздити на роботу.

Сонячний Play Place

Ви турбуєтесь про ваших дітей витрачають занадто багато часу всередині? Ця ігрова кімната від Алеї Серед будинків є стильною і функціональною, створюючи ідеальне сонячне простір для ваших дітей, щоб грати в протягом усього року.

Додати Гамак

Кращі Лоджії принести як кращі в закритому приміщенні і на відкритому повітрі разом, і немає кращого способу, щоб змішати їх, ніж з гамака, як показано в цьому просторі від куточку на Tumblr. Ви не можете допомогти, але відчуваєте, що ви у відпустці хвилини ви ліг в гамаку, так чому б не побалувати в приміщенні одного і отримати дозу цього пом’якшеного почуття всього часу?

Біла палітра

Якщо ви хочете, щоб ваш засклений відчувати себе як продовження вашого будинку, це все-білі тони з homebunch мають шикарне, як у вітальні відчуття. Стилізація монохроматичної білої кімнати може допомогти простору відчувати себе відкритим і свіжим і пропонує високий рівень гнучкості, який повинен задовольнити практично будь-які солярії.

Під’їзди робота, Too

Хоча засклена зазвичай має вікна або екрани, цей затишний під’їзд з The Кожна дівчина доводить, що з розумним дизайном, навіть ганок може відчувати себе як додаткову кімнату. Ретельно оформлені журнальний столик і Loveseat з подушками надають цьому ганок вітальню, як відчуває. Якщо ви шукаєте ще більше ідей ганку, є нескінченні способи, щоб створити ще життєвий простір зовні.

Go Plant Божевільні

Кращі Лоджії мають тільки потрібну кількість зелені. Цей погляд від SF Дівчата наповнений унікальними і виділяються кімнатних рослинами і пропонує джунглі, як відчуває. Великі засклений дає відчуття того, що зовні, все ще захищаючи вас від елементів, і ця рослина заповненого заскленим є ідеальним безтурботним оазисом.

Додати міні-бібліотека

Засклений, що дозволяє оптимальному кількість післяобіднього світла всередині мають кінцевий читальний затишний куточок потенціал, і цей номер від Bolig включає невелику вбудовану бібліотеку. Якщо ви шукаєте ідеальне простір для створення домашньої бібліотеки, ваші засклений пропонує освіжаючу альтернативу темного, запорошене дослідження.

Створити ще Гостьова простір

Якщо у Вас не вистачає на гостьовому просторі, це засклене від Savvy Home є відмінним способом, щоб допомогти пристосуватися до своїх друзів і сім’ї. Він має вбудований в підвіконня, який перетворюється в гостьовій ліжка, коли він вам потрібен. А що гість не хотів би провести ніч в суматор під зірками? Просто переконайтеся, щоб забезпечити щільні штори, і у вас є багато користувачів простір, що ваші гості будуть вимагали, щоб залишитися в.

Теплиця Солярії

Засклений по Sommarbacka нагадує теплицю у всіх кращих способах. Якщо у Вас є незавершені солярії, перетворити його в будинок для всіх ваших улюблених рослин, додати гамак або крісло, і вуаля-у вас є сільська три сезони кімната, низько на зусиллі і великий за стилем.

Додати Vintage Килим

Деякі з кращих солярії виглядає включають приголомшливий килим, який дійсно завершує простір. Цей офіс від студії McGee є турецька килим, який робить простір відчувати себе готовим і добре виразно. Є нескінченні варіанти, коли мова йде про додавання килима до вашого солярію, і це може допомогти забезпечити затишну посадочний майданчик на цих холодні ранку.