Skip to main content

Дизайн Промисловий стиль Вітальня: The Essential Guide

Ніщо не говорить, легкий прохолодний і простота в обслуговуванні, ніж в індустріальному стилі вітальні. Оголені цегляні стіни вітають чорно-білі відбитки друкарських, фабричні вікна відповідають волохатим килими і залізо труба зустрічає зневажати дерев’яні підлоги для створення житлових приміщень, які виглядають абсолютно кинуті разом. Випустити свій внутрішній книжковий хробак шляхом укладання ваших фабричних стель висоти з книгами. Вводять манірні деталізують, зручні дивани і красиві світильники в простір вишикувалися в бетоні. Запаліть вогонь в середині вашої вітальні, розміщену в міді і скла. Створіть свій власний інтер’єр в індустріальному стилі, беручи читання через нашу вітальню гід.

Зробіть більшу частину бетонних стін, перемежовуючи їх з дерева і шиферу. Це багато текстурованих квартира тримає його просто за допомогою тільки коричневий, сірий, чорний і зелений в його палітрі кольорів. Камера вогні і дерев’яна злітно-посадкова смуга вести шлях в, в той час як більш довгі підвісках бовтатися на кухні. Блок диван і дерев’яний ящик-журнальний столик пропонують місце для відпочинку, в той час як нові ящики забезпечують вбудоване протилежне сидіння. Чорна, дошка-еск текстури потіснитися здається зношеної і рвуться, як проектор ТВ обслуговує сучасні потребам.

Створити темний і мрійливий настрій промислового домашнього декору. Це з високою стелею простір змінює ролі, як поліроване дерево лінії стелі, грубий бетон статі. М’який коричневий L диван забезпечує місце, відповідне дерев’яні тони книжкової шафи позаду. Ряди чорного стелажа додати повітря інтелектуалізму, цураючись мистецтва. Трафаретом деталь в журнальному столику один колеса, ряди освітлення і сходи додати штрихи.

Промислова вітальня не повинна бути коричневими і сірими. Це менший простір приносить в тирі лимона, який формує тези і крадеться кіт на кухні. Чорний стьобаний диван пропонує комфорт, перш ніж пофарбований цегла в тому ж відтінку. Світло-дерев’яні підлоги створюють тепло посеред бетону і сірого кольору, як і гості привели до сучасної пожежної панелі.

Лаки досить, щоб жити на горищі? Використовуйте свої високі фабричні вікна для повного ефекту. Недобудовані бетонні стіни і дерев’яні підлоги забезпечують промисловий полотно для сміливих, сучасних тахти, гладкий сірий стенд стільці і еклектичним обіднім столом. Елементи крем усеівают простір зависання лампи, прості шафи і обідній стіл прикраси. У поєднанні з білими кроквами і різними текстурними килимами, її високі вікна освітять кімнату як промислові і сучасними.

Є стелю, який тягнеться два поверхи? Зробіть вікно трохи ширше, бетон болтами і рейки залізо, і у вас є переможець, як ця стильна житлова площа. Дзеркальне столярний, геометричний світло висить низько зі стелі, звертаючи увагу на його два ланцюгів. Велике, просторе простір дозволяє чорним перець оформлена роботи, крісел і килимах, тоді як цегляні стіни прикрасити. Унікальні знахідки в жовтому страусине яйце, золотий телескоп і сміттєвої горщик додати особистий стиль.

Хочете створити два поверхи, де у вас є тільки один? Зробити як цю вітальню і побудувати сталеву драбину на палях. Рамку високих стелями болтового бетону, гвинтові сходи в'ється до бабло, освітленого падіння підвіски на шляху. Низько, шкіра Cubby стільці, абстрактний гангстер собака і просто кімнатне дерево витонченість зовнішнього вигляду.

Хочете створити два поверхи, де у вас є тільки один? Зробити як цю вітальню і побудувати сталеву драбину на палях. Рамку високих стелями болтового бетону, гвинтові сходи в’ється до бабло, освітленого падіння підвіски на шляху. Низько, шкіра Cubby стільці, абстрактний гангстер собака і просто кімнатне дерево витонченість зовнішнього вигляду.

Промислові приміщення не повинні бути розділені. Це вітальня, кухня і спальня зона використовує сталь, скло і поліроване дерево, щоб створити атмосферу сучасного заводу. Стельові крокви, диванні рами, сходи і кухонні стільці перемішайте дерева з металом. Через зловісно-високого вхід, підлогу показує великий екстрактор трубу, вражаючу під злітно-посадковою смугою скла. Монастирем ідеї цибулини утворюють люстру і краю вздовж злітно-посадкової смуги, висвітлюючи простір поруч із заводськими вікнами.

Візьміть промислову вітальню вниз рівня. Це простір тримає його в чистоті і витонченими в теракотовий, сірий і світло-дерев’яні відтінки. Фабрика вікон зустрітися віч-на-віч з рефератом на море. Полірований бетон має теракотові шкіри зустрілися білими і дерев’яними столами, їх сталеві ноги пов’язуючи в сучасних елементах. Кімнатні рослини поруч відсилають до природи.

Дайте Lounge в химерний вигляд. Під бетонну стелю і звивистій витяжних вентиляторів, безліч перехресних дерев’яна підлога має безліч об’єктів арт-деко. Чорна собака статуетка охороняє обсаджений балкон. Стьобаний білий шкіряний диван і люстра додати розкоші, в той час як картата підлогу наклейка зв’язок чорно-біла в. Остаточне злиття лежить в буфеті, промисловому в сталевій рамі, традиційному в своїх виробах.

Цей промисловий салон несе розслабленим, склад Вібе. Зів’ялі шпалери сидять поруч з вибіленими кроквами і цегляним, створюючи великі простори перемежовуються спираючись відбитками. Два сірих шкіряні дивани ковзають подряпали килимок, а зграя унікальних торшерів тримати дивитися ззаду.

Створити вогонь в середині вашої вітальні. Цей зал використовується коричневе і сіре дерево з вкрапленнями цегли в будинку інноваційного сучасний каміна. Координаційний центр перил кімнати, мідь труби тримає відчувати промисловості, в той час як один цілісний S-стілець, турецька килим, бірюзовий L-місні і підвісний світильник принести елементи з 70-х років.

Хочете кімнату, облицьовану книжкові полиці? Цей промисловий інтер’єр цурається картини для барвистою форми книг, які вирівнюють дві сторони двох цегляних стін. Сірий набір твід салон і вульгарний стіл додати розмова, в той час як помаранчевий впуск купол кулон і ревучий вогонь приносять тепло. Червоні елементи в читанні замші стільця і ​​вишня суміші в кольорах.