Skip to main content

Життя Ідеї Room – The Ultimate Керівництво з проектування ресурсів

Опинившись всередині вашої передніх дверей, перший номер ваші гості і члени сім’ї можуть зіткнутися у вашій вітальні. Ви у себе посиденьки в вітальні, закуски на дивані під час перегляду телевізора, слухати діти вправляються на музичних інструментах, а просто взагалі тусуються в цьому багатофункціональному просторі. Те, як ви дизайн вашої вітальні може встановити дизайн почуття для всього вашого будинку. Ви також можете змінити декор вітальні в різні пори року для різних свят і сезонів.

Тому що ви проводите так багато часу в своїх житлових приміщеннях, фізичний і візуальний комфорт важливий. Вам не доведеться йти на компроміс по стилю і декору на користь комфорту, однако. Насправді, ви можете заповнити вашу вітальню з меблями, яка, як функціональні, як це красиво. Крім того, ви можете вибрати акцент частини і підлогові покриття, які також можуть похвалитися комфорт і зручність використання.

Ще один важливий аспект необхідно враховувати при проектуванні вашого життєвого простору є довговічність. Через високий трафік вашої вітальні, швидше за все, досвід, варто витратити трохи більше на більш якісні меблі і інтер’єр статі реалізувати розширене використання і не вимагає постійного ремонту, переобладнання або очищення. Виберіть тканини, які є приємним і довговічні. Крім того, вибір кольору, перехід добре, коли ви встановлюєте нові елементи декору кожен сезон.

Більш великі ремоделювання проекти вітальні може включати в себе структурні зміни. Вони можуть включати в себе зміна вікон та дверей, заміна стіни з стельовими балками, щоб створити відкриту концепцію, і обточування або заміна камінів. Якщо ваш проект включає в себе наступні зміни в глибину, ви повинні будете досліджувати місцеві будівельні норми і вимоги дозволів. Зміни, які включають в себе електричні або сантехнічні роботи можуть знадобитися працювати з ліцензованим фахівцем за спеціальними перепустками. Якщо ваші внутрішні зміни вплинуть на ваш зовнішній дизайн, а також перевірити з вашим домовласників асоціації, щоб ви залишаєтеся в межах правил.

Незалежно від того, як багато способів використовувати ваше простір або скільки рази щороку ви міняєте ваші tchotchkes, ви не можете знайти живі ідеї номера в колекції надихаючих творів ми зібрали і поділилися нижче. Від ультра-формального ультра-зручний, ваша вітальня може стати чистим аркушем, на якому ви уявити дизайн вашого будинку.

Вітальня CENTERPIECE Ідеї

Як і все унікальне оформлення номера в вашому домі, ви будете хотіти мати координаційний центр для вашої вітальні. Цей координаційний центр, де ваші очі миттєво звертається, коли ви входите в кімнату. Без координаційного центру, ваша кімната може відчувати себе переважну суміш прикрашають тим, кожні конкуруючий з рядом увагу.

Центральне місце є відмінним способом, щоб створити координаційний центр у вашій вітальні. Вітальні ідеї Centerpiece можуть включати в себе квіткові візерунки, складний дизайн шматок як монограма або приголомшливий камін. Ваша власна меблі можуть бути відмінним способом, щоб створити свою вітальню центральну частину. Класичний дизайн зазвичай розміщують дивани або місця уздовж стін, створюючи порожній простір в центрі кімнати. Замість цього, ви можете центрування меблів для сидіння, щоб створити як відмінні візуальні і затишну розмовну області. Не бійтеся кутів, або, коли ви влаштовуєте свої меблі. Часто, розміщення, які стоять фігури на діагоналі може повністю змінити вигляд вашої вітальні.

Малі Ідеї Вітальні

Максимізація вашого життєвого простору з мінімалістським дизайном, розумні частини декору, які роблять невеликий простір відчувати більше або частини, які служать кілька цілей. Коли мова йде про невеликі ідеях вітальні, загальна тема є те, що менше більше, як в кольорах, які ви вибираєте для ваших стін і меблі, яка заповнює простір. Великогабаритні меблі може зробити вже невелика кімнату відчувати себе ще більш тісно, ​​і змінити простір з великим потенціалом в простір, ви не можете чекати, щоб вийти. Крім того, надмірно яскраві кольори фарби можуть зробити ваші стіни виглядають як вони закриваються у вашій кімнаті.

Замість цього, прагнути світло і повітряне почуття, з меншою або більш делікатним видом меблів, а також підкреслити, світло і яскравий через нейтральні відтінки, багато природного світло і дзеркала, щоб створити ілюзію додаткового простору. Плетені або вікторіанської епохи дерев’яні меблі можуть миттєво відкрити невеликий простір. Легкий блюз та жовті кольори можуть зробити стиснення простору здаватися більше, і менше барахоловка барахоловкі на ваших столах і стінах можна створити лаконічний і гостинний дизайн.

Вітальня Прикраса Ідей

Ви можете вибрати один з двох шкіл думки для вітальні прикрашаючи ідеї – різноманітність частин, які все відображають одну єдину тему або простий дизайн, який може бути фоном для декору частин, що представляють безліч стилів. Для того, щоб почати проектування вашої вітальні реконструюють, в буквальному сенсі почати з нуля. Якщо ваша вітальня є частиною набагато більшого відкритою концепцією простору в вашому домі, ви можете вибрати інший тип підлогового покриття, як на килимок, щоб відтінити вітальні. На зворотному боці цієї конструкції, якщо у вас є невелика вітальня, що об’єднують підлоги з прилеглими районами може привести до відчуття набагато більшого простору.

У доповненні до типу підлогового покриття, ви можете змінити вгору стиль і колір вашого статі, щоб створити різні почуття. Яскравий геометричний дизайн є прекрасним доповненням до модерністського простору, в той час як відполіровані паркетні підлоги можуть HARKEN назад повз історичного будинку. Ви можете використовувати додаткові відтінки між вашим підлогою і стінами, щоб створити загальну колірну палітру.

Вітальні фарби Ідей

Можения фарби є одним з найпростіших, швидких і найменш дорогих способів повністю змінити зовнішній вигляд вашої вітальні. Дві велика вітальня ідея фарби включає в себе додавання акцент стіни і додавання текстури до вашим стінам. Якщо ваш гостинний не вистачає координатора, або якщо ви хочете, щоб додатково підкреслити фокальную точку, акцент стіна може підкреслити певний відтінок, або ви могли б використовувати додатковий дизайн, як смуги або два відтінків, розділених стілець рейки. У невеликій кімнаті, яскравий тон може розтрощити, ви можете включити свій улюблений відтінок на одній стіні в той час як інші можуть похвалитися більш нейтральний колір. Якщо декор частини найкраще можна охарактеризувати як еклектичний, акцент стіни можна підняти на загальний відтінок і зробити кожен пункт поп.

Текстуровані стіни також відмінний спосіб, щоб змінити вигляд вашої вітальні. Ви можете використовувати будь-який візуальну або фізичну структуру, щоб виконати цю ідею. З візуальним текстуруванням, ваша стіна може є дизайн пера з контрастною фарбою на основний колір стіна. Цей тип конструкції ще прилягати до стіни і часто званої штучної живопису. Для фізичного текстурирования, ваша кінцева конструкція може включати в себе зовнішній вигляд штукатурки стіни, ефект завихрення, середземноморський або іспанська ніж текстури, або майже будь-який інший текстури ваш розум може собі уявити. Після того, як ви вибираєте загальний дизайн вашої кімнати, в структірующем ваші стінах є відмінним способом, щоб показати його.

натхнення

Якщо ви з усіх сил, щоб знайти кращі ідеї вітальні, щоб оновити свій будинок, використовуйте нашу велику бібліотеку дизайнерських натхнень, щоб почати роботу. Для еклектичних колекцій, читати про створення унікального старовинного почуття. Коли прийшов час ремонтувати протягом курортного сезону, використовувати наші різдвяні дизайнерські ідеї для натхнення. Якщо ви не можете з’ясувати, де телевізор повинен бути поміщений, ми маємо поради про те, що занадто. І не забудьте перевірити нашу інфографіку, яка забезпечує керівництво по прокладці меблів для досягнення максимальних результатів. Коли ви проводите більше часу вдумливо спланувати свій дизайн, ваша вітальня стане дивно привітно простором ви хочете бути.