Skip to main content

Звичай, компакт Перегородки Transform крихітну квартирку в Тель-Авів

Простір дійсно відносно, і то , що може здатися перевантаженим, невеликий інтер’єром для деяких можуть відчувати себе комфортабельний будинок для інших. Але 67 квадратних метрів не дуже багато місця для роботи з незалежно від того, який шлях ви дивитеся на нього, і перетворити цю обмежену кімнату в привабливому будинку може бути складною перспективою. Беручи це завдання і доставку в стилі є Mayan студія, Міхал Tchwella і Амір Navon, який викликав в уяві і втілена в життя цієї прохолодного Теля – Авіві квартира . Поєднання деяких з існуючих архітектурних особливостей з сучасними, зробленими на замовлення економії простору рішень, квартира здається і веселою і стильною, навіть при максимальній доступній площі.

Вітальня і спальня невеликій квартирі в Тель-Авіві зі скляною перегородкою

Більшість крихітні плани будинку підлогу покладатися на центральній житлової площі, яка також включає в себе кухню і їдальню, і ця квартира Тель-Авів не надто сильно відрізняється в цьому відношенні. Житлова площа заповнена з мінімальним декором, а також поворотна підставка під телевізором (більше схожий на металевий стовп) гарантує, що громіздкі шафи або розважальні центри просто не потрібні. Навіть книжкові полиці з металевими трубами і дерев’яними полицями посилюють цю філософію, як кухонний острів з розширеною стільницею служить їдальні. Ця центральна зона є серцем будинку, з двома спальнями, ванною кімнатою і балконом, що заповнює квартиру.

Сталеві труби дають ТВ стенд вітальні і полку випадковий Вібе

Сталеві труби дають ТВ стенд вітальні і полку випадковий Вібе

Розширена кухня острова діє як прохолодний обідній стіл, а також допомагає розмежувати простір

Малий Тель-Авів квартира поєднує в собі кухню і їдальню зону

Вид вітальні зі спальні з відливом квартири

Вікно в кухонних шафах дозволяє для проходження природного світла в спальні

Дерев'яні ніші, оточені на замовлення шафи на вході в квартиру

Навіть дизайн спальні інтригує з однієї з кімнат, відділених від житлової площі, використовуючи скляну стіну, а інший акуратно заправлені за кухонні шафи з іншого боку! Природне світло з балкона фільтрує до цих двох кімнат, завдяки майстерно розміщені вікна. Призначені для користувача вбудовані шафи в спальні і ефектних дерев’яних ніш у вітальні додати естетичний шарм сучасного і майстерне перетворення, які повинні надихнути багатьох наших читачів, щоб відтворити подібні витончені риси малого простору.

Побілена цегляна стіна усередині невеликої сучасної спальні

Призначені для користувача шафи в спальні надати йому шикарний сучасний вигляд

Призначений для користувача шафа з унікальними можливостями ручок спальні

Тоновані стекла двері з'єднує спальню і ванну кімнату

Скляні стіни відокремлюють спальню від ванної

Планування крихітної квартири в Тель-Авіві