Skip to main content

Красиві Вітальня Освітлення Ідеї

освітлення вітальні

Вітальня вимагають три типи освітлення: навколишнього середовища, завдання і наголоси. Навколишній світ забезпечує приміщення із загальним освітленням, освітлення завдання направляє світло на певні робочі зони, і акцент вогні виділити конкретні об’єкти. В рамках цих основних вимог є світом варіантів. Якщо ви хочете щось весело, як цей номер від Джонатана Адлера, або щось більш приглушеним, є практично нескінченний запас вітальні освітлення ідеї на будь-який смак і настройки.

надійний асортимент

Поєднання різних видів освітлення, розташоване в різних точках кімнати, має важливе значення для створення належної вітальні схеми освітлення. У той час як перша річ, яку ви схильні бачити в цьому залі в Лондоні Шайєнн Terrace є центральним заявою освітлювальної арматури, є також три настільні лампи, один-торшер, п’ять горщика вогнів, і акцент світло на стелі на віконному стороні кімната. Всі вони об’єднуються, щоб створити багаторівневу і надійну схему освітлення, без тіней.

Два в одному

Коли мова йде про накладних (навколишнього середовища) освітлення, це завжди гарна ідея використовувати два різних види. У цьому елегантною вітальнею Су Hodges Interiors, горщик фара забезпечує більшу частину світу (яка поширилася по стелі), в той час як перехідний підвісний світильник підкреслює гостинний куточок в центрі кімнати.

множинні Світильники

У великій кімнаті, єдиний верхній світильник не може бути достатньо. У більшості випадків горщик вогні є хорошим рішенням, але якщо вбудоване освітлення не для вас є ще одна можливість. Розглянемо висить кілька світильників по всій кімнаті, як дизайнер Kari Wilbanks зробив тут. Вони ключ, щоб зробити цей погляд роботу, щоб дотримуватися досить простих приладів, які мають чисті силуети, і вішають їх на сітці, а не у випадкових точках по всій стелі.

стельовий Accent

Освітлення по всьому периметру стелі може забезпечити акцент світло, а унікальна деталь не загальну для більшості житлових кімнат. Мало того, який акцентував світло в цій кімнаті від творчих архітекторів Заходу підкреслює архітектурні деталі стелі, але це додає ауру елегантності цього складного простору. Коли справа доходить до вітальні освітлення ідеї, не бійтеся думати за межами коробки.

Розглянемо дугу

Немає стельові світильники? Без проблем! Ви все ще можете створити центральний джерело світла з дугою торшером. Дуги на цих типах ламп, як правило, досить висока, щоб жоден з них не буде врізатися їх почув, коли йшов знизу, але вважається розміщення як і раніше важливо. Майте на увазі, що ці лампи цілком сучасно і краще за все працюють в сучасних умовах.

скульптурні Sconces

Зробити смілива заява з унікальними свічниками. Сучасне бра в цій кімнаті Disc Interiors є регульованим, що дозволяє користувачеві змінювати розмір, а також, де світло направляються. Ще більш важливим є те, що вони забезпечують унікальний скульптурний елемент, який задає сучасний тон простору.

вбудований Accent

У тому числі акцент світло в вбудований стелаж є відмінним способом, щоб виділити спеціальні предмети і аксесуари. У цій кімнаті від Juliette Byrne, очі відразу ж звертаються до висвітлювали полиць, що робить для яскравого і красивою фокальній стіни.

Візуальний баланс

Хоча приємно мати кінець стола на обох кінцях дивана, це не завжди можливо (або бажано). Якщо це так, ви все одно можете мати візуально збалансоване висвітлення завдань за допомогою настільної лампи на одній стороні і торшер на інший, як показано тут, в цій фотографії люб’язно Барбара Браун фотографії. Таким чином, люди, які сидять по обидва боки дивана отримують однакову кількість світла.

Змішати і матч

Вітальні вимагає багато різних джерел світла, але немає ніякого правила, говорить, що вони всі повинні відповідати. Зауважте, що в цій кімнаті по SFA Design, що люстра і бра є класичними, але настільними лампи є сучасними. Змішання старого і нового це відмінний спосіб додати кімнаті реальне відчуття характеру і особистості, так що не бійтеся змішувати стилі і епохи.

Повісьте заяву Кріплення

Вітальня з високими стелями може бути важко, щоб прикрасити і до світла. Для того, щоб зробити більшу частину високої стелі вважає великий центральний світильник у стилі відбору повідомлення. Ключ до підвішування світильників в приміщеннях з високими стелями, щоб переконатися, що вони досить низькі, що вони відчувають, що вони частина кімнати, і ви не повинні напружувати шию, щоб подивитися вгору і побачити їх. Люстра Супутника в цій вітальні Роберта Dana Design є досить великим і досить низько, що він відчуває себе частиною вітальні.

Максимізація простір і функції

Розчісувати легкий світильник стельовий вентилятор може бути відмінним способом, щоб максимізувати простір і функції. У той час як стельові вентилятори, звичайно, не так популярні, як вони колись були, в жаркому кліматі вони іноді необхідні. Замість того щоб намагатися переборщити і встановити як верхнє світло і вентилятори, розглянемо два-в-один варіанти максимального простору. В середині століття сучасний номер, старомодні стельові вентилятори підходять прямо.

Виділіть архітектурні деталі

Виділіть архітектурні деталі з втопленою або смуги освітлення. У вітальні К2 дизайн, вишукані кесонні стелі підкреслять підсвічуванням, яка звертає увагу на їх красиві деталі.

Довіряйте свої інстинкти

Коли справа доходить до вітальні освітлення найбільш важлива річ, щоб зробити, це трохи розважитися і довіряти своїм інстинктам стилістичні. У той час як світло в цій кімнаті від Джонатана Адлера все трохи дикий, вони працюють разом красиво, як частина цього веселий, еклектична кімната.