Skip to main content

Красиві Вітальні за допомогою вбудованого Стелаж

Чому Модульне?

Вітальні Модульні може додати стиль і індивідуальність, а також зберігання. І тому, що вбудовані модулі можуть бути розроблені для задоволення конкретних потреб вашої родини, можливості практично безмежні. Цей приклад взятий з Криспа архітекторів, з фотографією Роб Karosis. Якщо ви хочете створити закрите сховище, область відкритого екрану, або увагу виклику на конкретні деталі користувальницького вбудовані модулі можуть запропонувати ідеальне рішення.

Maximize Space

A-каркасні будинки можуть представляти певні складнощі при спробі прикрасити і розгортання простору. Кут стіни може зробити його важко використовувати збірні шафи, не викликаючи візуальний перерву. В цьому випадку, призначені для користувача вітальні вбудовані модулі можуть забезпечити відмінне рішення. Тут вони були доставлені до стелі, максимізуючи простір і малюнок очі вгору.

Two Tone Color

Налаштування вбудованих полиць не повинен зупинятися з вимірами. Картина вбудованих модулів так, щоб вони контрастують або комплімент інших квітів в кімнаті є відмінним способом, щоб додати інтерес до кімнати і створити координаційну стіну.

Тримайте це класичний

Традиційна біла Модульні з закритим зберіганням на дні і відкритому на вершині настільки універсальні, що вони можуть вписатися в практично будь-якому стилі вітальні. Вибір простого стилю кабінету гарантуватиме, що якщо ваші смаки змінюються, і ви вирішили зробити ремонт, вбудовані модулі завжди будуть вписуватися в.

Wraparound полки

Краса вбудованих модулів є те, що вони можуть бути налаштовані, щоб задовольнити Хоум або потреба конкретного домовласника. У цьому номері від Design Group Вендт, полки обернути навколо кімнати, забезпечуючи тонну зберігання і відображення простору. Порожня область була залишена над диваном, щоб дозволити свічники і мистецтва. Контрастний колір вдається створити координаційний центр серед усіх полиць.

Менше значить більше

Вітальні Модульні не повинен бути надто декоративними або багато, щоб зробити заяву. Обтічний силует конструкції блоку інтер’єру Анджела Free Design вражає свою геометричну простоту і додає до загальної сучасної атмосфері кімнати.

Короткий і солодкий

Коли мова йде про життя кімната вбудованих модулів, немає необхідності завжди будувати від підлоги до стелі. У цьому випадку проводиться Оррен Pickell Building Group, вбудовані шафи були встановлені приблизно на півдорозі вгору по стіні, під вікнами по обидві сторони від каміні. Їм вдається максимально доступне простір, що обрамляє фокус і не блокує світло.

виділіть колекцію

Вбудовані стелажі випускаються у всіх формах і розмірах. І вони не повинні вміщувати тільки книгу. Заповітні колекції і стрункі аксесуари можуть зайняти центральне місце при відображенні вдумливо і підсвічуються підсвічуванням. Цей приклад з Wilson освітлення показує його відмінно.

архітектурний Highlight

Призначені для користувача вбудовані модулі можуть бути розроблені, щоб підкреслити і доповнити архітектурні деталі, такі, як цей від Keith Брунс. Тут полки були взяті близько до стелі і збігаються з шириною стельових склепінь. У Флерон у верхній частині полки виступають в якості сполучною сили між вбудованими модулями і арками, роблячи їх майже як єдине ціле.

Високий і вузький

Іноді менше більше, особливо в приміщеннях, де є не багато простору стіни. Високий, вузькі вбудовані модулі, як показано Майкл Абрамс Design може допомогти фрейм камін і зміцнити координаційний центр, забезпечуючи при цьому деякі відображення або місце для зберігання. Направлене освітлення допомагає привернути увагу до де він повинен йти.

Вид збоку

Хоча симетрія природно привабливим для очей, це не завжди правильну відповідь. У цій кімнаті портик Design, вбудований блок був встановлений на одній стороні камінної для розміщення телевізора і інших предметів. Замість каміна будучи єдиним координаційним центром, він стає частиною трикутної форми фокальній області з мистецтвом висить вище, і телевізор.

вбудований що фіксується

Термін «вбудований» відноситься не тільки до стелажу. Робочий також може бути компонентом. Цей вбудований блок з МК розвитку має найкраще з обох світів, з закритими шафами, з одного боку, і вбудований в сидіння з ящиками під інший.

плаваючі полки

Створити сучасний вигляд з простими плаваючими полками. Відсутність обладнання та декоративних прикрас тримає виглядати чистим, в той час як темний колір додає драми. Погляд на State Street Design, як це досить легко відтворити за допомогою шматка дерева вирізати за розміром, але, щоб отримати посвідку, щоб бути впевненим, щоб пофарбувати задню стінку подібного кольору до полиць.

Think Outside стіни

Вбудовані модулі не завжди повинні бути проти стіни. Іноді вони можуть бути включені в інші області кімнати таким чином, що робить набагато більше сенсу. Ці полки, вбудовані в сходи є велике використання простору Avenue B Developments. Вони не накладають на решті частини кімнати і забезпечити достатньо для зберігання книг і аксесуарів.

Немає оборку НЕ Модульна

Іноді простота краще. Ці без надмірностей, безкаркасних Модульне по Мемарі Architects Inc не пропонують багато місця для зберігання, зміцнюючи сучасну естетику. Чисті лінії забезпечують хороший контраст з вигнутими лініями меблів, що дуже важливо для створення відчуття глибини.