Skip to main content

Красиві скандинавські кухні Дизайн: Ідеї та натхнення

Еклектика і про так стильно, скандинавська тема простягається на більшість вітальні, їдальні і спальнею – але на кухні, де вона дійсно виходить, щоб світити. Крок всередині кухні цих п’ятдесяти будинків показує скандинавський може бути набагато більше, ніж просто білі стіни, дерев’яні підлоги і викладені плиткою. Тут, яскраві гірчиця червонодеревець і картаті підлоги відповідають мрійливим пастелі і блок монохромні. Трафарет рами і тонкі елементи вітру коробки навколо лавки, і комірчина отворів навколо прикраси. Життя рослин висить і приховує одночасно, ковток свіжого повітря в легенях і світлих приміщеннях. Візьміть нашу екскурсію, щоб побачити.

світло дерев'яна підлога біла цегла скандинавська кухня

Білий цегла і червонодеревець відкрити світле і яскраве простір усіяні білими аксесуарами, центральним дерев’яним столом, чорний трафарет ногою і освітленням.

Скандинавська кухня зі світлого дерева білі прості круглі функції

Освітлене замаскована лампою, ця кухня додає до скандинавського з пастельним блакитним червонодеревником, світлим деревом, простими білими стелажами і класичним SMEG.

проста кухня білої і дерево Скандинавського

Трафарети створити персонаж в ніжках стільця і ​​по-іншому у формі освітленні краплі. Широкі скла білих і дерев’яних форм форм, в той час як традиційні скандинавські елементи підглядати за білої цегли.

біла цегляна стіна лавки стелажі скандинавської кухні

Принесіть чорну Скандинавію з французьким червонодеревником в більш темному відтінку. Хром холодильник і піч зробити класичне біле і дерево сучасним.

Скандинавська кухня, зелений і синій стільці чорні і білі плитки

Зробіть тонко підкладку плитки особливість в атмосфері міських джунглів. Ця кухня змішує його з чорним SMEG і червонодеревника, що звисають рослини та невідповідні школяр стільці.

розслаблена скандинавська кухні смугастої килима школяр стільці

Скандинавський досить простий, щоб діяти мінімальний. Дерев’яні підлоги і білий кахель на вході зустрічають смугастий килим, широкий засклені шафи і смерть зірки стиль лампу.

Все для дому прикраси з дерева, це простір виливає чисте біле простір. Сірий Slingback, прості ілюстрації та шифонові штори сидять в сторону.

Все для дому прикраси з дерева, це простір виливає чисте біле простір. Сірий Slingback, прості ілюстрації та шифонові штори сидять в сторону.

простий білий червонодеревника хром особливості скандинавської кухні

Перейти мінімалізм з широким, білим червонодеревником з ударами хрому. Французьке вікно і висить завод ввести характер.

Створення більш природний вигляд з більш світлими тонами деревини. Більше горшкові рослини драпірування і прикриватися сірими вставками на широкоформатного сланцевої черепиці.

кухня-студіо повністю білий мінімалістський

Форма фігура в простому білому, для меншого простору. Ця кухня обвиває все-білої плитою, витяжкою і лавки, щоб додати світло в кімнату.

гола скандинавська кухня білого плиткового статі відкритого чорне обрамлення вікна

Грубі елементи ввести в заміському стилі. Білі лавки, сидіння і стать вітати текстуровані стіни, грубий дерев’яний стіл і стовп. Купол One-Light є обідньої підвіска використовується тут і Караваджо, кухня кулона.

біла і дерево кухня мінімалістського трафарет стілець

Тримайте його солодким з стільникового деталізацією, точкою різниці для будь-якої скандинавської кухні. А легкі фіранки в вали білих блоків елементів і ретельного прогріву дерев’яної окантовкою. Дві кухні барні стільці та ліхтар грати з трафаретний.

Скандинавські монохромних кухні чорні акценти білого холодильник

Сидячи на мармуровій підлозі, це скандинавське натхнена простір приносить елегантність з вигнутими білими стулами, тонкими трафаретом таблицями і простим білим світлом. Панель дошці натяк на бунт.

надихаючі цитати на дошці стіни скандинавської кухні

Дошку можна розширити простір. Білий червонодеревника з чорним входом виглядає досить просторим для розміщення великої каліграфічного письма, стільці та велосипед. Чорна стіна грає той же трюк з великими квадратними вікнами.