Skip to main content

Кращі зразки кухня макета для Вашої оселі

Кожна людина має різні потреби в їх кухонному просторі. Отже, як ви можете вибрати кращий макет без урахування таких чинників, як потреби кухаря, чи хочете ви вашу кухню, щоб бути соціальним центром і потреба в довколишній їдальнею? Всі ці фактори гостро грати на ваше рішення, щоб перебудувати вашу кухню по лінії одного макета над іншим макетом.

Проте, врешті-решт, це часто є простір кухні диктує розташування. Якщо ваш не є спеціально побудованим будинком, він буде мати певну кількість і розташування простору, яке вказує осторонь макета. Дізнайтеся про основні типи кухонних розкладок, доступних в більшості будинків, і як ви можете внести зміни в рамках цих макетів, щоб зробити їх більш візуально привабливим і функціональним.

Коридор-Style або Камбуз

Коридор-Style або Камбуз Кухня - Кращі кухні топологій для Вашої оселі

Кухня коридорного типу складається з двох паралельних стін, які приблизно 48 дюймів один від одного, як тільки були встановлені шафи. Кухня Коридор щільно, вузький простір часто в кондомініуми, квартирах і невеликих односімейних будинків.

Pros

З точки зору кухонних функцій, розташування коридору стилю є вигідним, тому що все ключовими послугами знаходяться в безпосередній близькості.

кухні коридорного типу заховані, залишаючи більше площі в будинку, доступному для інших видів діяльності.

Cons

Одним з головних недоліків кухні коридору є те , що вони тільки кухня. З – за щільне відстань, це неможливо вмістити обідню зону або кухонний острів на кухні. Однак, з – за близьку відстань між двома паралельними лічильниками, немає необхідності для острова.

кухні коридору стиль мають погане значення перепродажу, якщо будинок досить великий, щоб вмістити велику кухню.

L-образна кухня макет

L-образна кухня макет

L-подібне планування кухні являє собою класичний дизайн, який задовольняє потреби більшості середніх будинків і успішно використовується протягом десятиліть. Формування літери «L» шафи проходять в двох напрямках, часто з однієї секції шаф довше іншої секції.

Pros

Така компоновка використовує концепцію кухонного трикутника, де робочий процес організований в приблизно трикутної форми між плитою, холодильником і раковиною. Незважаючи на те, що це не тільки розташування, щоб скористатися кухнею трикутника, то L-подібне планування є найбільш компактною і економічно ефективна конструкція, яка використовує кухонний трикутник.

Це розташування відкриває площа для додавання їдальні або острова.

Багато виробників кухонних шаф мають набори відповідних базових і навісних шаф, які утворюють основу L-подібний дизайн кухні.

Cons

Кабінет простору в кутку глибока і важкодоступні. Таким чином, кутова шафа простір закінчується, як сховище для старих контейнерів, банок та інших, що рідко використовуються речей. Один із способів боротьби з цією проблемою є установкою ледачого Susan до елементів циклу протягом усього цього кавернозного простору.

Одностінні кухні Layout

Один стіни макетування кухні як основні, як він отримує. Така конструкція ідеально підходить для довгих і вузьких просторів. Все на кухні, в тому числі шафи, раковина, холодильник, плита, посудомийна машина і, концентрується на одній довгої стіни.

Pros

Одностінні макети кухні прості в проектуванні і монтажі.

Відносно висока вартість кухні реконструює, дизайн одна стіна досить недорогий, оскільки вона використовує менше шаф.

У той час як він не використовує класичний кухонний трикутник, його лінійна конструкція як і раніше забезпечує безперешкодний потік.

Cons

Лічильник простір вкрай обмежена. Ця проблема може бути зменшена за рахунок установки кухня острова, що йде паралельно шаф.

Кухонні послуги розташовані далі один від одного, ніж з іншими типами розкладок.

U-подібна кухня макетування

U-подібне планування кухні складається з трьох секцій базових шаф, що утворюють периметр простору, з одного кінця відкритим. U-подібне планування повинна мати три доступні стіни так, що вона може бути реалізована. В якості альтернативи, замість третьої стіни, ви можете запустити півострів назовні. Цей півострів може складатися з базових шаф і стільниці.

Pros

U-подібне планування кухні перевершує багатьох інших макетів, тому що пакети більше послуг в свій простір.

Таке планування кухні дозволяє більш верхніх шаф, ніж з іншими розкладками.

Cons

U-образні макети кухні утворюють глухий кут, який зупиняє потік трафіку в межах будинку.

Якщо у вас немає достатнього простору, може бути важко втиснути досить великий і дійсно функціональний кухонний острів в U-подібний дизайн кухні.