Skip to main content

Кращі поради для прикраси офісу Головного

Таким чином, у вас є домашній офіс. Вітаємо! Багато людей довго для виділеного простору в своїх будинках, де вони можуть зосередитися і вирішувати їх в дос. Це, так би мовити, ідея домашнього офісу і реальність того, один може бути дуже різним. Маючи офіс в вашому домі означає вітальну роботу в святилище вашого життєвого простору. Як ви тримаєте свій офіс дзен? Якщо ви хочете, щоб створити місце, де ви насправді задоволення від роботи, яка інтегрується з комфортом в решті частини вашого будинку або квартири (і життя), ви повинні думати про своїх різних варіантів для оформлення домашнього офісу.

Ви не можете думати, що створення естетика вам подобається у вашому офісі повинні бути головним пріоритетом роботи життя. Але прикрашати домашній офіс так, як ви любите насправді дуже потужний. Коли ви насолоджуєтеся простором, ви хочете зберегти його акуратно, і це також може допомогти вам насолоджуватися вашою роботою. Клопітно товарної позиції в офіс – навіть якщо це, де ви живете – це набагато простіше, коли ви отримаєте йти в простір, яке вам подобається.

Маючи це на увазі, що варто поставити якусь роботу в прикрашати ваш домашній офіс. Для того, щоб допомогти вам почати роботу, ми зібрали деякі з кращих порад нижче.

плануйте

Це не секрет. Головні офіси можуть заплутатися – швидко. Для того, щоб тримати в страху палі, заманливо запастися організаційними бункера, ящики і т.д. Є близько мільйона великих варіантів на ринку, щоб допомогти вам зберегти ваш домашній офіс у верхній формі. Єдина проблема полягає в тому, що все це занадто легко, щоб принести букет з них додому, фактично їх реалізації.

Перед тим, як почати запасати організаторів ящика і картотеки, поставити деякі думки про те, як ви на самому справі  організувати. Що добре працює для вас в решті частини вашого будинку? Якщо ви вже в звичку сканування квитанції і зберігання речей в цифровому вигляді , навіщо купувати картотеку для домашнього офісу? Якщо у вас є одна улюблена ручка ви завжди використовувати, навіщо купувати чашку фломастера? Чи не втягуються в офіс організації обману. У вас є можливість створення власного робочого простору. Роблять це таким чином , що буде працювати для вас в довгостроковій перспективі. Пам’ятайте, що прикраси домашнього офісу таким чином , що не відчуває себе дуже стерильним набагато легше , коли ви уникнути накопичення купи бункерів, папок і організаторів.

Піднімають ваше мислення

Навіть найменший домашній офіс може бути повністю укомплектований з великим декору і організації рішень. Хитрість полягає в тому, щоб придумати. Максимальний вертикальний метражу, висячи мистецтва ви любите, додавши , плаваючі полки або шафи установки на стіну. Висота вашої стіни є активом при декоруванні домашнього офісу. Не бійтеся отримати грайливий з тим, що ви повісите. Відкриті полиці можуть бути рівні частини практичні і весело. Заповніть їх корисними бункера поряд з барвистими книгами або змістовними tchotchkes. Ніколи не забувайте , що ваш домашній офіс тільки що –  твій . Ви можете використовувати всю висоту стіни , як полотно для будь-якого будуть надихати вас і диска продуктивності.

Вирізати кабель захаращували

У нашому цифровому столітті, один з абсолютних гірших речей офісів все тек безлад, який накопичується. Ви, напевно, потрібен комп’ютер і принтер, але це не означає, що ви повинні дивитися на їх переплетення кабелів протягом всього дня. Зробіть кілька кроків, щоб зберегти ваш домашній офіс безкоштовно пуповинної безлад. Вирізати отвір в задній частині привабливою коробки. Ваш маршрутизатор і інша необхідна техніка можуть жити там зі шнурами питомих зі спини. Встановіть розгалужувач харчування під або на задній частині столу. Використовуйте кабельні стяжки і командні гачки сперечатися будь-якими шнурами, які отримують підключення до цієї переноски та годувати їх уздовж задньої частини меблів, де вони знаходяться поза полем зору. Ви будете вражені тим, як просто видаливши погляд кордов зробить ваш офіс відчувати себе чистим і яскравим.

Нехай буде світло

Офіси відомі своїм разючого освітлення – зокрема, люмінесцентні лампи. Чому офіси часто вибирають для стерильного холодного освітлення, яка змушує вас відчувати, що ви перебуваєте під мікроскопом? Тому що вони знають, що один основний принцип роботи: достатнє освітлення полегшує роботу. Ми вже напружувати очей дивилися на екранах великої частини дня. Не робіть це гірше, обмежуючи освітлення у вашому домашньому офісі. Використовуйте природне світло якомога більше, але переконайтеся, що ви доповнити, де він не дотягує. Добре освітлений офіс є щасливим, продуктивним.

Відчувайте себе як вдома

Ваш офіс є продовженням вашого будинку або квартири. Він повинен виглядати і відчувати себе, як один. Прикрасити ті ж теми, які ви використовували у вашому будинку і включати елементи, які ви любите. Немає нічого поза межами. Якщо ви любитель рослин, ковдру вашого домашнього офісу в зеленому кольорі. Якщо Hygge ваш Вібе, додайте плюшевий килим і затишний кинути на ваш офісний стілець. Не обмежуйте себе тільки тому, що це робочий простір. Ви будете більш продуктивними в кімнаті, яка приносить вам радість, так чому б не поставити якийсь додатковий догляд в створенні офісу, який відчуває себе як вдома?

Почніть прикрашати домашній офіс

Ви хочете знати, кращий спосіб прикрасити ваш офіс? Почавши. Це дійсно так просто. Ви інтуїтивно знаєте основи: письмовий стіл, стілець, лампа. Звідти, насолоджуватися процесом пошуку частин, які ви любите, які надихають ваші кращі роботи. Прикрашаючи домашній офіс може зайняти деякий час. Але у вас є все своє життя на роботу, так що це варто зусиль!

Які способи ви інтегрували свій офіс в ваш будинок? Чи є у вас інші трюки ви хотіли б поділитися?