Skip to main content

Креативний офіс Decor Поради для збільшення продуктивності вашої

Креативний офіс Decor Поради для збільшення продуктивності вашої

Не секрет, що навколишнє середовище ви в може відігравати важливу роль в тому, як ви себе почуваєте, але чи знаєте ви, що він також може зробити вас більш продуктивними на роботі?

Як з’ясовується, є тонна неймовірно простих і економічних трюки декору ви можете інтегрувати в ваш офіс ,  що дозволить Вам відчувати себе більш енергійний, натхненням і мотивацією , щоб взяти на день, навіть під час страшного післяобіднього спаду.

І краса більшості з цих рад в тому, що вони можуть бути застосовані до майже будь-який офіс-великий або маленький, будинку або далеко. Таким чином, незалежно від того, внутрішні обставини, з якими ви працюєте, спробуйте один, два або всі вісім з цих ідей для створення більш щасливою, більш здоровою і продуктивної робочої області.

максимізація освітлення

Оптимізація освітлення є одним з найпростіших способів збільшити вашу енергію і зменшити напругу очей, який приходить від спроб читання з низькою освітленістю. Якщо ви в змозі, максимально природне світло ви працюєте з якомога більше за рахунок використання прямовисно, свіжий вітерець обробки вікна, а не важким і непрозорим. Але навіть якщо ваш контроль над природним освітленням обмежений, вибираючи яскраві білі цибулини зроблять велику різницю в ваших щоденних енергетичних запасах.

Decluttered Мінімалізм

Естетика мінімалізму робить більше, ніж зробити ваше простір виглядати всі види шику і запрошення; це також робить його легше отримати речі зробити. Безлад навколо вашого офісу ризикує змусити вас почувати себе розбитим і набагато більш підкреслили, ніж необхідно. Таким чином, мета тримати офіс проста і зручна безкоштовно для Вібе видихається індукує кожен і кожен день.

надихаючі кольору

Колір упакований з потенціалом продуктивності, так що використовуйте його відмовитися. Наукові дослідження рясніють рекламували прямий вплив кольору як на настрій і продуктивність праці. Блакитні кольори стимулюють розум, жовті тони надихають творчість і зелений викликає почуття розслаблення, але, звичайно, це може варіюватися від людини до людини. Визначення кольору, які ви знайдете особисто стимулюючі і включити їх всюди, де ви можете.

тонізуючий Аромати

Ключ до перебування стимулюється все живий довгий день, щоб переконатися, що жоден з ваших почуттів не нехтують, і це означає, що оплачуючи розум запахів проникаючих через простір. М’ята зазвичай використовується для живлення і відновлення, сприяючи концентрації, в той час як цитрусові аромати можуть підняти і зняти стрес. І якщо ви турбуєтеся ви забудете про те, щоб видути запашні свічки, ефірні масла дифузори є великодержавного і ультра-безпечних способів забезпечити ваш аромат гра сильна.

жвава Зелень

Як люди, ми природні істоти , які можуть серйозно постраждати , якщо ми не маємо достатньо природи в нашій день у день. До щастя, це легко проблема боротьби. Додавання зелених насаджень в робочу області принесе хороше самопочуття флюїдів у час очищення вашого повітря  і  пропонує більше можливостей для налаштування і розширення вашого інтер’єру з декоративними горщиками і вазою.

мотиваційні повідомлення

Коли ви відчуваєте і невдохновленние, це важко збивати ваші кращі роботи. Це також робить його легко забути, чому ви так старанно, щоб почати с. Додавання кількох частин, щоб продемонструвати свої улюблені мотиваційні повідомлення можуть зробити серйозний вплив на вашому щоденному виході. І в ці дні є так багато різних стилів, типографіки, гравюр і фотографій на вибір, що ви обов’язково знайдете ідеальний шматок (або два), щоб відповідати вашої фантазії.

Практична (і досить) Зберігання

Одна з найбільших злочинців за Продуктивність-вигоряння хаосу, який є захаращували заповнений стіл просто не маючи належного будинку для всього на ньому. Включаємо доглянуті ящики для зберігання в домашні речі, як написання посуду, паперу, перш ніж вони оброблені, і різні канцелярські приналежності будуть миттєво зробити ваше простір здаватися більш організованим і зробити це набагато легше тримати його таким чином.

Рада надихаючого бачення

Корковий відрізняючи щодня дос, безумовно, допомагає на фронті продуктивності, але додавання цілі на майбутнє у вигляді фотографій і повідомлень збільшить потужності по виробництву десятикратне. Спробуйте перетворити свій коркову дошку в бачення дошки показуючи, що ви найбільше хотіли б досягти в найближчому і віддаленому майбутньому, і дивитися, як збільшити ваші щоденні рівні мотивації.