Skip to main content

Крихітна квартира в чорних і білих підвіска з компактним дизайном

Кращий спосіб оформлення невеликих приміщень, часто зберігаючи непотрібні надмірності і аксесуари до абсолютного мінімуму. Шикарний апартамент в Росії по проекту художника і дизайнера Наталії Акімовим все про максимізації простору в стильному і елегантною манері. Тим НЕ менше, це не винісши естетики до фону , як крихітна квартира загорнута в когерентної чорно-білій колірній гамі , що виділяє стриманий клас. Красиві вигадливі візерунки на стінах і тонкий сплеск кольору тут і там дати цьому підкованих простір окрему особистість своєї власної.

Вхід ідеї для маленької квартири

Розумна поєднання чорного і білого використовується по всьому будинку, щоб гарантувати, що кожне простір перетікає в наступний. Це призводить до зниження гостроти фрагментації і в квартирі з’являється набагато більше простору і просторі, ніж насправді. Прекрасний вхід з пальто вішає і пару полиць веде шлях в кухню, яка також знаходиться їдальня. Великі темні підвіски над кухонною кров’ю красиво з чорним фоном навіть чудовий білий кухонний прилавок пропонує ідеальний контраст. Дерев’яні підлоги і розумні сидіння додати запрошує тепло у вражаючому кімнаті.

Малий вхід одягнений в чорний

Кухня і їдальня в чорно-білому

Великі чорні підвіски над кухонним

Модний дизайн ідея маленької спальні

Розсувні скляні двері підвернути геть шафа спальні

Невелика спальня в російській квартирі зі смарт-полки

Модна спальня з захованими одиницями зберігання і сликами полицею, які зникають в фон. Холодні скляні двері приховують просторий шафа, а розумне освітлення і природна вентиляцію сповістити у відкритій і свіжої атмосфері. Компактна ванна кімната з плаваючою раковиною, здається, що ідеально підходить для цього простору свідомої ліжечка! Вся квартира призначена служити в якості ідеальних парубоцьких та декору доповнення займають так мало метраж, наскільки це можливо. Витончений, лаконічний і вишуканий, він пропонує чудове натхнення для тих, хто хоче, щоб прикрасити невеликі житлові приміщення.

Бра ідея освітлення для спальні

Маленький куточок читання в спальні

Компактна ванна кімната в білому

Стильне використання дзеркал у ванній кімнаті

Стіна Mouted раковини для маленької ванної

План поверху російської квартири дизайнер Наталія Акімова