Skip to main content

Крихітні 18 кв Apartment пропонує Студентське житло з Просторово-підкованих Ease

Якщо ви вже чули це раніше, то з поважної причини – простір все більше стає преміум в сучасному світі. У світі студентських гуртожитків та житла коледжу, це ще більш вірно. Перетворення колишнього офісної будівлі в одиницю житла студента досить важко , як це. Але того , щоб зробити це, піклуючись про просторових обмежень і максимізації ефективності ще складніше. Саме ця складна задача , що Стандартна студія знімає так елегантно з розумним і стильним Hermes City Plaza житла для студентів в Роттердамі.

Простір підкованих студент квартира дизайн ліжко-горище

Кожен з цих житлових одиниць не більше ніж за все 18 квадратних метрів , великі і надати всі необхідні підрозділи і служби в цій крихітній області означає максимізацію вертикальної кімнати на пропозицію. Ліжко горища над кухнею і ванною в задній частині квартири родзинка тут з невеликою вітальні куточком і обідньою зоною лихий поруч з ними. Кожен маленький куточок був використаний для рукояті з ефективними робочими станціями і зручними диванами , що заповнюють в важкодоступних місцях. Великі вікна приносять достатню вентиляцію , а розумні одиниці зберігання додати ще один шар простір-підкованих добро.

Сходи на горище ліжко була перетворена в одиниці зберігання, а також і на кухні і ванна кімната поруч з нею як компактні і казково літ Бамбук використовується епізодичний, а білий фон пропонує монохроматический фон, який робить геть з будь-візуальної фрагментацією.

Крихітна їдальня між невеликій вітальні куточком і кухнею

18 квадратних метрів квартира в білому з дизайном економії простору

Ергономічний кут робочої станції для маленькій квартирці

Кожен маленький кут квартири збільшується до рукояті

Hermes City Plaza студентського житла Роттердам

Тому що будинок не дає місць для умивальника і раковини на кухні, обидва було винахідливо об’єднані. Раковина розділена плаваюча панель, яка знаходиться на одній стороні раковини з дзеркалом. А з іншого боку, це раковина на кухні зі зручною дошкою.

Ультра крихітні кухні і ванна кімната поруч один з одним

Box стиль сходи з вбудованою пам'яттю

План поверху студентського житла Hermes City Plaza