Skip to main content

Кухня реконструюють Ідеї, які окупаються

Кухні є місцем прожитку і товариськості. Продукти харчування, сім’я, і ​​друзі змішатися, щоб створити виграшну комбінацію. Так що має сенс, що реконструює так часто орієнтовані на кухню. Але що думати про вашій кухні в довгостроковому плані, з точки зору інвестицій та повернення? Чи будуть ваші кухню переробляти проекти будуть позитивний внесок в цінність вашого будинку або вони будуть підривати це значення?

Для того, щоб максимально збільшити фінансову віддачу від вашої кухні реконструює, зберегти основи у вигляді і уникати тенденцій. Тенденції весело, але покупці більш інформовані, ніж будь-коли, і надавати більшого значення на твердих елементів, таких як лічильники, шафи, і хороше освітлення.

Одна річ, щоб пам’ятати, що висока вартість кухні реконструює не автоматичне переводити на високі доходи. Навіть якщо покупці можуть тримати свій реконструюють у високому відношенні, ваші початкові інвестиції можуть виявитися так багато, що вони можуть бути важко погасити його.

Фарба вашої кухні натхненного кольору

Фарба вашої кухні натхненного кольору

Колір спеція кухні життя. Вибір ідеального кольору не тільки робить для живого, приємного простору, але це одна ідеї, яка може недорого повернути велику цінність. Для трохи більше, ніж вартості фарби і кілька інструментів, ви можете важливо дозвон вау-фактор на вашій кухні. Тримайте його поза часом і традиційний з повністю білій колірній гамі кухні. Або взяти протилежний галс і йти шик з чорної кухнею. Фен-шуй стилю кухня кольору тримати речі прохолодно, спокійний і нейтральний. Немає заборонені прийоми тут; колір вашої кухні диктується тільки вашою уявою.

Upgrade Your кухонних шаф

Одне слово, яке ви ніколи не хочете, щоб почути про ваші кухонних шафах: від. Таким чином, щоб залучити максимальне значення в вашій кухні реконструюють, поставити шафи у верхній частині списку.

Оновлення кухонних шаф не завжди означає, виривання і заміну поточних шаф, хоча на деяких ринках нерухомості, повна заміна може бути необхідною. Оновлення вашої кухні може бути як простий і недорогий в живопису ваші шафи. Або здійснювати свої творчі відбивні з кумедними, недорогих проектів кухня DIY як тягне ручний дерев’яна шафа.

Крок вгору, як з точки зору вартості і привабливості покупця, є кабінет обточування. Обточування означає заміну найбільш візуально видну область шаф, двері шафи і ящика фронтів. Технік застосовується шпон з натурального дерева в сторону шафи коробки. Штрих, який тягне проект разом: новий шафа світильники.

Додати виділяється щиток

Eye-Catching щитка

Кухня плінтус є ідеальним елементом для додавання або оновлення з точки зору інвестицій, так як первісна вартість низька в той час як візуальне вплив є високим. Низька ціна додавання зворотного розбризкування в зв’язку з тим, що більшість Backsplashes є зроби сам. Мерехтливі скляні або металеві плитки обов’язково, щоб привернути увагу, і більшість з них може бути самостійною установкою з тільки трохи плитковим ноу-хау. Або тримати ціну ще нижче з допомогою простих справ, творчий зроби сам Backsplash писаки, які можуть бути завершені протягом дня або два: шпалери, плитка наклейки, ламінат дошки, або шпон камінь.

Встановити Gorgeous кварцові Стільниці

Серед кухонних стільниць, ламінат, бетон, нержавіюча сталь, твердої поверхні, а також ряд інших змагаються за статус «кращий стільницею». Але один стільниця матеріал завжди призводить пакет: кварцові стільниці. Гібридні мінералів і смол, кварц є майже ідеальним матеріалом для стільниці. Схоже, натуральний камінь, але це складніше, ніж натуральний камінь. Це як незворушне як тверді поверхні, але вона не буде дряпати як тверду поверхню. Це хамелеон поверхонь може взяти на себе різні особистості, теж, приймаючи все від традиційного каменю, як зовнішній вигляд на модний і промисловий вид бетону. Кварцові стільниці є дорогими, тому переконайтеся, що у вашому будинку очікується ціна продажу може підтримувати це оновлення.

Повісьте деякі фантастичні вогні Підвіски

Кухня освітлення, часто ігнорується, заслуговує на увагу. Це не тільки добре продуманий пакет освітлення висвітлює вашу прекрасну кухню, саме освітлення може стати об’єктом уваги. На відміну від цього іншої кухні в режимі очікування, вбудоване освітлення, підвісні освітлення оголошує сам фронт і центр.

З кухонної підвісками, кращий рада, щоб йти великими і жирними. Але будьте впевнені, масштабувати розмір підвіска на вашу кухню, і не перевантажувати простір.