Skip to main content

Малі Ідеї вітальні зробити більшу частину вашого простору

Многая невелика вітальня ідея обертається навколо обманюючи очей в результаті чого площа з’являється просторішою. Такі стратегії можуть перетворити область, яка відчуває себе тісно і клаустрофобії в той, який відчуває себе затишно і естетично. Прикрасьте таким чином, щоб забезпечити максимальний світло і простір, і звернути увагу на те, як ви використовуєте колір, масштаб і вага. Це може зробити досить різниця.

Це цікаво спробувати щось нове. Іноді традиційні уявлення про життя декор кімнати не найкраще рішення для невеликого простору. Замість того щоб використовувати жалюзі для обробки вікна, використовувати довгі, плавні драпірування, тому що вони звертають увагу на вертикальне простір, таким чином, розширюючи площу кімнати.

Ваша вітальня, незалежно від розміру, повинні бути в змозі функціонувати в якості місця для відпочинку та розваг. Ось деякі з наших улюблених способів, щоб зробити його відчувати себе більш просторим.

прикрасити Дзеркала

Дизайнери часто розміщують дзеркала стратегічно в невеликих містах, для того, щоб змусити їх відчувати себе більше. Одним з найбільш поширених невеликих ідей вітальні повісити велике дзеркало в центрі міста, щоб створити координаційний центр. Для того, щоб відбивати світло і додати приємну атмосферу, помістіть його позаду джерела світла, наприклад, свічки або підвісний світильник. Якщо можливо, помістіть дзеркало навпроти з вікна, так що буде відображати точку зору і дати ілюзію іншого вікна.

Намалюйте очі вгору

Номер має вертикальний розмір, а також горизонтальну один. Якщо ваша вітальня з високою стелею, зробити більшу частину додаткового простору, прикрашаючи його таким чином, що малює очі вгору. Від підлоги до стелі драпірування є стильним шляхом для досягнення цієї мети.

Інша ідея полягає в тому, щоб заповнити простір по вертикалі з звіринцем малих і середнього мистецтва. Цей метод дозволить зробити кімнату відчувати себе більше, ніж він насправді, тому що він пропонує очі розгулятися за межами горизонтального простору на рівні очей, що може відчувати себе обмеженим.

Використовуйте нейтральні кольори для маленької вітальні

Один з найпопулярніших маленьких ідей вітальні є використання нейтральних кольорів на стінах, підлозі, стелі і оббивки меблів. Палітра відходять білих або бежевих розширить простір, з’являючись відсунути стіни. М’які відтінки також, як правило, щоб освітити кімнату, відображаючи світло. Крім збільшення площі, нейтральна палітра надає миттєву витонченість і створює заспокійливу середу.

Виберіть меблі з Lightweight Appearance

Коли ви ходите по магазинах для меблів, розглянути його візуальний вага. Це поняття відноситься до сприймається тяжкості об’єкта на основі розміру, кольору і дизайну. Виберіть шматки, які мають легкий зовнішній вигляд, так як більш важкі здаватиметься звужують простір.

Обираю бліді кольору темніші з них, і вибрати частини, які мають ноги, уникаючи при цьому ті, які є квадратними. Скляні кави або в кінці таблиці будуть займати менше простору, ніж дерев’яних, тому що ви можете бачити крізь них. Будь-які меблі, які не закупорюють вид зробить область здаватися більш відкритою.

Виберіть Small-Scale Меблі

Список невеликій вітальні ідей не буде повним без рекомендації, щоб вибрати меблі, яка не осилити кімнату або з’явиться домінувати в просторі. Диван з тонкими руками і щільно м’якими назад переважно один з істотним зброєю і мульти-подушкою назад.

Якщо простір щільно, ви могли б обійтися без дивана повністю, або вибираючи кушетку або вважають за краще позиціонувати чотири крісла навколо журнального столика. При виборі зі стільців, вважають беззбройних ті, тому що вони займають менше місця, ніж модель зі зброєю.