Skip to main content

Монтаж з використанням будь-якого стилю: Чудова їдальня з кам’яними стінами

Останні кілька сезонів бачили домовласники відхилитися в сторону дизайну і ідеї прикраси , які охоплюють більш природні текстури і створити органічний Вібе в приміщенні. Судячи з усього, це тенденція , яка буде продовжувати панувати в 2018 році, і кам’яні стіни пропонують унікальний нескінченний шлях , щоб стрибати на цьому підніжку. Звичайно, не всі з нас мають кам’яні стіни в нашому будинку , що очікує розкопали і продемонстровані в найелегантнішою моди. Якщо природна кам’яна стіна здається занадто багато змін, то камінь шпону є менш вибагливою альтернативою , яка легко включити в сучасне простір.

У той час як ми вже ознаками деякі дивовижні спальні і ванні кімнати з кам’яними стінами, сьогодні черга вишуканої їдальні. Є чи у Вас виділений їдальні або невеликою їдальнею, кам’яна стіна фон додасть йому ексклюзивність. І як 15 різних натхнень нижче вітрини, кам’яна стіна працює на диво добре практично з будь-яким стилем і відтінком.

сучасний Ambiance

Сучасні столові може здатися, що непарні місця, щоб продемонструвати текстурних красу природного каменю стіни. Але правда в тому, як раз навпаки, як поліроване оточенні перетворити кам’яну стіну в захоплюючий координаційний центр, який приносить контраст і натяк на сільський шарм. Кам’яна стіна додає затишок і мінімальні сучасні столовим, де штучність і куратор обробки панувати, і ця розумна вливання більш «органічної поверхні» повністю змінює зовнішній вигляд кімнати, навіть залишаючи його сучасний Вібе недоторканим. Освітлення, декор та аксесуари можуть підкреслити цей сплав, приносячи іншим стиль, як іспанський колоніальний або будинок в основному сучасного простору.

Стайлінг і освітлення

Освітлення може зробити перерву або зовнішній вигляд акценту кам’яною стіною в їдальні, і вона часто грає велику роль у визначенні певного стилю приміщення. Бра і свічки, які сидять в маленьких нішах, вирізаних в форму кам’яної стіни драматичний і мрійливий фон, який перетворює мирську столовий в приголомшливий шедевр. Ті, хто шукає більш сучасних альтернативи можуть перетворитися в смузі світлодіодних ліхтарів і ліхтар над кам’яною стіною отримує роботу в денний час. Додати деякі прекрасні підвіски або сліпуче люстра над обіднім столом, щоб завершити цю ідеальну столову!

Порушення Декорування кайдани!

Stacked камінь, камінь шпон або навіть природна кам’яна стіна в сучасній їдальні є великим вибором, але чому б не спробувати більш екзотичні теми або чарівний стиль , який витягує вигоду з наявності кам’яної стіни? Як ви , можливо , вже помітили, кожен з 15 столових ознак сьогодні має дещо інший стиль , починаючи від мінімального і промислового середземноморського, будинки, котедж і до середини століття. Це показує , що робота з кам’яною стіною в їдальні на насправді звільняє вас від мирської монотонності і нічого , крім перешкод! Використовуйте це в ваших інтересах і легко перемикатися між стилями з мінливими тенденціями.