Skip to main content

Оздоблення Рад для романтичної Спальні

Оздоблення Рад по романтичної спальні дизайнерських ідей

Додавання романтичного чуття до вашої спальні не повинен означати надлишок оборок або рожевим (якщо це не є ідеальним для романтичного погляду), але він має в увазі м’які текстур, багато штрихи і загальний розкішний Вібе.

Ось дев’ять спалень, що демонструють, як отримати романтичне право стилю.

Вишуканий Стельовий світильник

Один із способів, щоб додати миттєвий романтики у вашій спальні з чудовим, багато світильник, наприклад, золотого кольору люстри, показаної тут. Використовуючи підвісні світильники, в формі барабан відтінків і прекрасні приліжкові лампи та інші способи, щоб додати романтичне світіння в вашу спальню. Якщо верхнє світло має диммер, що ще краще, в кінці кінців, романтичний стиль все про спільне використання романтичних моментів з вашим партнером.

Рожеві або червоні акценти

Хоча дуже багато червоного перетворює спальню строкато і занадто багато рожевого може бути сахарин солодкий, дотик червоного, рожевого або як додає романтики інакше в нейтральній кольоровій гамі. Подивіться на кілька акцентів в рожево-червоний або губної помади рожевих подушок, перемішайте ковдри, невеликі меблі, квіти, або абажури всі варіанти.

Колір Це Romantic

Поки немає чіткого визначення романтичних колірної схеми, ви взагалі хочете дотримуватися м’яких кольорів і досить обмеженою палітрою. Вершкові білі, червоніти рожевий, сірий whispery, і пастель персик зазвичай використовуються в романтичних номерах, хоча ви завжди можуть замінити або додати свої улюблені кольори. Проте, дуже яскраві або темні відтінки не кращий матч для романтичного стилю, так що якщо ті кольори, які викликають до вас, використовуйте їх в якості акцентів, а не в якості основної палітри вашої спальні.

Романтичні Постільні приналежності

Романтична спальня не м’яка спальня, і ніде в тому, що більш очевидним, ніж на ліжку. Схвильованої ліжко спідниця, товсті ковдри або ковдри, м’які простирадла, і багато Шамс, подушки і кинути подушки перетворити вашу ліжко в романтичний рай для двох. Для доказу, просто подивіться на прекрасній ліжка, показаної тут. М’яка, затишна і просто трохи перестаралися: відмінно романтично.

чудове Узголів’я

Якщо ви хочете додати тільки один романтичний штрих до вашої спальні, зробити його багато узголів’я. Плюшева оббивка, щедрий дизайн, видатний колір, і гламурний стиль зробити узголів’я показаного тут переможець, але є майже нескінченні варіанти. Тільки пам’ятайте, що ваш романтичний узголів’я повинен зробити заяву; простий дерев’яний узголів’я працює для багатьох інших стилів декорування, але не цей.

навіс ліжко

Мало що говорить романс на кшталт ліжка з балдахіном. Чи вважаєте ви повний навіс, який охоплює всю вашу ліжко, або просто натяк на пологом такої показано тут, є дещо, безсумнівно, чуттєве про шовковистою тканини драпіровані навколо спільних кварталів. Ви навіть можете зробити свій власний простий навіс-просто підвісити великий пяльци зі стелі над головою Вашого ліжка, а потім прикріпити тонку матерію до обруча за допомогою скоб або затискачів. Розташувати тканину в витончені драпірування навколо головах вашої ліжка, і вуаля, у вас є прекрасний вид показаний тут.

Антикваріат

Ви не повинні прикрасити всю кімнату антикваріату для романтичного стилю, і ви навіть не повинні використовувати справжні предмети антикваріату, але ви хочете, по крайней мере, частина або два з незаперечно старим стилем, багато чарівністю. Ідіть з пишно різьблений ліжком, як показано тут, або вибрати антикварний столик або комод, щоб дати вашої спальні романтичну атмосферу.

гірлянд

Струнні вогні не тільки на свята. Ви не хотіли б, щоб обернути вашу спальню в яскравих кольорах або миготливих лампочок, але одна нитка білого світла досить романтично. Загорніть світло навколо підніжки або спинки ліжка або плести їх на карниз, в косяку, або навіть по стелі над ліжком. Ви отримаєте м’яке світіння, схоже на свічки, без необхідності турбуватися про полум’я або димі. Дуже гарна.

овчина Throw

Подивіться на ліжку, показану тут, щоб побачити, як чуттєві і запросити дотик овчини, реальний або штучним, може бути. Товстий і про так м’якою проти вашої шкіри; коли лежиш овчина над ліжком або на підлозі, немає ніяких сумнівів в тому, що ваша спальня є місцем романтики.