Skip to main content

Перетворення підвалу з цими Творчих Ідей

Підвали переживають ренесанс прямо зараз. «Традиційно, підвали були заповнені секційним, великим телевізором з екраном, більярдним столом і міні-холодильником для маленьких закусок», згідно Patrick Garrett, реальний брокер нерухомості в H & H Нерухомості в Trussville, AL.

Тим не менш, він говорить, що в підвалі тепер переходить від людини до печери сімейний номер. «Багато сучасних домовласники тепер йдуть за” вау “фактор», пояснює Гарретт. З кінотеатрів в офіси і навіть кухні, домовласники використовують свої підвали для шляху більше, ніж зберігання.

Ось деякі творчі способи, які ви можете перетворити ваш підвал.

Домашній кінотеатр

Ви можете принести голлівудський будинок з підвалом домашнього кінотеатром. «Від масових в домашніх умовах сім’ї ігрових кімнат до повномасштабних домашніх кінотеатрів, ви можете очікувати, щоб побачити негабаритні трансатлантичний театр сидіння, LCD проектори з високою роздільною здатністю, які виробляють якісні зображення театру встановлені на стелях і зображення повна ширина і висота стін . »говорить Garrett. Можна навіть додати попкорн машину, щоб завершити кінотеатр тему.

Багатофункціональний ігровий зал

«Домовласники також створюють багатофункціональні кумедні області та використовуючи широкий спектр варіантів освітлення, щоб освітлити або пом’якшити атмосферу,» говорить Garrett. «На мій погляд, підвали все ще дуже розшукав будинок зручності, навіть якщо тільки за розкіш розважальних гостей і друзів.» В цьому підвалі ігрова кімната пропонує кілька зон для гостей, щоб бовтатися і розслабитися.

Домашній офіс

Це не займе багато, щоб створити домашній офіс в підвалі. Стіл і стілець або два все, що вам потрібно, щоб створити гарне, тихе місце, щоб працювати, не відволікаючись.

підвал бар

Бар підвал додає ще один рівень розваг. Для складних підвальних модернізацій, це особливо важливо планувати заздалегідь. «Якщо ви плануєте підвал реконструюють, встановити свій бюджет заздалегідь,» радить JB Сассано, президент пан Разнорабочий. Незалежно від того, що ви робите роботу самостійно або найняти професіонала, він говорить, що це важливо, щоб переконатися, що будь-яка робота відповідає місцевим приписами.

підвал люкс

Коли ви перетворюєте ваш підвал з окремою спальнею і ванною, яка це запрошення, порадьте – гості можуть не хочуть їхати. «Якщо ви додаєте іншу ванну, вам потрібно буде найняти ліцензований водопровідник,» говорить Сассано. «Якщо ви просто підвищення існуючої ванною, деякі фарби, більш сучасне марнославство, нові прилади, рушник та його додатків можуть зробити величезний вплив,» говорить він.

підвал кухня

Garrett каже інша тенденція, що він бачить серед домовласників кухня в підвалі. Якщо ваш підвал холодне повітря може просочуватися відповідно до Сассано. «Hold вологу руку в передній частині світу вимикача пластини або розетки; якщо ви відчуваєте, повітря, у вас є витік, »говорить він. «Установка пінопластових прокладок позаду всіх вимикачів світла і розеток може зупинити ці витоку енергії.» Інші способи підвищити вашу ефективність використання енергії в підвалі включає використання низьких Лосо конопатіть і пінні смуги навколо вікон і дверних коробок, що витік повітря, радить Сассано. «Крім того, додайте двері трали та двері взуття прокладку навколо порогу і зовнішніх дверей,» говорить він.

Ремесло і пральня

Це пральня забезпечує центральне місце для всього, білизни, пов’язаного с. Велика брудний одяг обмежує допомагає тримати кімнату акуратно. Полки зберігання всього приладдя для прання і прасування дошка від статі і з шляху. Просторий стіл забезпечує достатньо місця, щоб скласти білизна, і шафи забезпечують додаткове місце для зберігання.

Kid дружніх підвал

Кращий спосіб зберегти ваш будинок в чистоті і порядку, щоб дати дітям свій власний простір. Номер світлий і просторий, з великою кількістю природних елементів. «Дуже важливо, щоб визначити межі вашого підвалу реконструюють, оскільки стіни несучі грають важливу роль в структурі вашого будинку,» говорить Сассано. Це може бути фактором в тому, як найкращим чином використовувати простір, коли ви плануєте перетворити ваш підвал.

Головна тренажерний зал

Ви ніколи не будете мати виправдання не здійснює, коли спортзал внизу, в підвалі (особливо, якщо його обладнано гідромасажною ванною!). Міцні підлоги важливі при приміщенні тренажерного залу в підвалі.