Skip to main content

Поради щодо створення душовою на відкритому повітрі вашої мрії

Душ на відкритому повітрі може бути так весело і практично. Якщо ви не хочете дітей, домашніх тварин та інших дорослих відстеження бруду через ваш будинок, душ на відкритому повітрі відмінний спосіб тримати на свіжому повітрі, де він знаходиться: на відкритому повітрі. Нижче наведені деякі з найбільших тенденцій в душ на відкритому повітрі, а також поради від експертів про те, як включити їх в свій відкритий космос.

Поради щодо створення душовою на відкритому повітрі вашої мрії

Поради по установці душ на відкритому повітрі

«Відкриті душові хороша можливість для власників басейнів або будинку пляжного,» говорить Джаран Асеведо, майстер сантехнік і власник Jarret Асеведо водопровідний і опалювальний. Однак, в залежності від того, як низько вашої температура падає взимку, вам необхідно вжити заходів обережності, з душем. «Догляд безумовно потрібен прокладати його належним чином, щоб захистити від замерзання, якщо це область з холодними температурами,» попереджає Асеведо.

Розміщення вашої душ стратегічно вбиває двох зайців одним пострілом. «Залежно від макета, ви можете вдарити по стіні душа і побудувати душ, який відкриває для іншого тропічного душу на вулиці,» говорить Джонатан Селф, брокер з нерухомості для центру Coast Realty.

Очищення і технічне обслуговування для душ під відкритим небом

Навіть якщо у вас немає басейну, душ на відкритому повітрі все ще може зробити площу городу відчувати себе як приватна відступ. При побудові вашої душ на відкритому повітрі, майте на увазі, що використовуються. «Використання матеріалів, як гладкий річковий камінь допомагає приховати бруд і пісок і зберігає область шукає в чистоті, щоб ви не постійно прибирання після кожного душа,” говорить Атман.

У той час як відкритий душ не так уже й важко побудувати, Self попереджає, що це легко отримати їх неправильно. «Переконайтеся, що вода з вашого душа виснажується далеко від дому,» рекомендує він. «Ви також хочете, щоб переконатися, що вода не збирати, коли ви зробили, як ви не хочете, душа, щоб стати комарами пасткою.»

Екологічно свідомі відкрита конструкція для душа

Це стік води також має потенційно негативні наслідки для навколишнього середовища, так що майте на увазі продукти , які ви використовуєте. Мелісса Раппапорт Schifman, редактор і ідейний лідер стійкості на підйомі , рекомендує мив і шампуні, які зроблені з усіх натуральних інгредієнтів, біоразлагающейся, особливо якщо ваша душа вода вбирається в землю. Це варто перевірити , що ваші плани дотримуватися ваших місцевих муніципальних кодів.

Це також важливо вибрати ефективну Showerhead. «А-душ з низьким потоком допоможе зменшити кількість використовуваної води без шкоди для комфорту,» говорить Schifman. Стандарт використовує 2,5 душ літрів води за хвилину, в той час як один з WaterSense Етикетка ЕРА використовує два галона на хвилину – або менше.

У доповненні до економії води насадки, Schifman рекомендує використовувати сонячний підігрівач гарячої води, щоб заощадити гроші. «Це може бути так просто, як підвісним мішок, який поглинає сонячне тепло (добре для кемпінгу), в простій відкритий бак, забарвлене в чорному кольорі, до більш складних систем з сонячними колекторами труби.»

Перевірте деякі з найбільш гарячих тенденцій в душ на відкритому повітрі: