Skip to main content

Пральна кімната Дизайн Ідеї Організація малих просторів

Пральна кімната Дизайн Ідеї Організація малих просторів

Номери для прання гарячих точок для поліпшення побутового цих днів. Якщо ваша пральня знаходиться в підвалі, гаражі, кухні або шафі – або ви досить щасливі мати спеціальну пральню – ці ідеї 10 постірочних допоможе створити простір, яке організувало, до теперішнього часу, і настільки красиво, що ви будете дивитися вперед, прання.

Де найкраще місце, щоб додати пральню? Розглянемо зручність першої. Встановіть білизна поруч з якою брудну білизну збирає, або біля спальні, де чиста прання йде. Інші улюблені місця пральню включають близько задніх дверей, в кімнаті бруду, кухня, ванна кімната, шафа або гардеробна.

Майте на увазі, що випадкове повінь може відбутися в вашому районі пральня. Водонепроникний підлогу під пральною машиною має важливе значення, особливо якщо ваша пральня розташована на другому поверсі. Хороші способи водонепроникного вашого статі включають додавання поліетиленової плівки по підставі, прилаштовуванням неглибоких сковороду для пральних машин, щоб сидіти, або використовувати плитку або водонепроникний вініл під пральною машиною та сушилку.

Ще одна річ, які слід враховувати при виборі місця пральня є шум від вібрації машини. Пральні машини, які розташовані на другому поверсі повинні бути забезпечені вібраційними прокладками, які змочити шум, який виникає, коли машина знаходиться в русі.

Хоча деякі з наших надихаючих фотографій в галереї великі кімнати, ці ідеї працюють добре для невеликих приміщень для прання або прання робочих просторів в шафі. З невеликим творчим потенціалом і плануванням, корисною, ефективна пральня можливо.

Ось список пралень 10 простих ідей пральні, які організовують, додаткова вартість і модернізувати ваш простір.

1. Яскравою пральнею колір фарби

Зробіть пральню робочий простір яскравим і веселим з новим шаром фарби. Фарба легко DIY спосіб оновити пральню на бюджет. Виберіть тему кольору, що яскраві і піднімає ваш настрій. Популярні кольори фарби, щоб оживити ваш пральний включають яскраві цитрусові тони, як зелений лайм, жовтий або помаранчевий. Чіткий, яскравий білий ще один чистий варіант, який робить кімнату і ваш настрій відчувати себе свіжим. Не зупиняйтеся на стінах, а також розглянути картини вашої пральні шафи!

2. Додаткове Прачечна Лічильник Space

Лічильник простір є ключовим в пральню, щоб зробити сортування і складання білизни легко працювати. Створіть індивідуальний дизайн пральня, додавши лічильник над вашою пліч-о-пліч пральною машиною і сушаркою.

Якщо у вас є квадратні метри, додати острів в свою пральню, щоб збільшити місце на прилавок.

3. Вбудовані шафи

Для створення високого класу, призначена для користувача пральні, встановити кухонні шафи навколо пральної машини і сушарки. Перебування на бюджет, купуючи недорогі шафи і їх модернізації з контрастними, яскравими фарбами стін або шпалер. Видалити обладнання будівельника класу і замінити його призначений для користувача ящик тягне. Універсальний і сучасний ящик тягнути буде uplevel свого стилю і може працювати як рушник або вішалка стійка.

Якщо ваш бюджет обмежений, відвідайте розділ, який використовується в ресторані припливного магазину. Нержавіючі робочі столи і стелажі є міцною сучасної ідеєю пральня та простий в установці альтернатива вбудованих шаф.

4. Творча Пральна машина та сушіння Монтажна

Якщо у вас немає достатньо місць, щоб тримати шайбу і сторону сушарки боки, укладають їх вертикально. Це відмінний спосіб для роботи з невеликими просторами і при цьому мати функціональну зону пральні.

Інший творчий спосіб встановити шайбу і сушилку, щоб підняти їх з підлоги. Підвищення пральної машини і сушарки робить його легше на спині, усуваючи необхідність нагинатися, щоб завантажувати і розвантажувати пральну машину і сушарку. Створити область пам’яті в просторі під пральною машиною і сушаркою. Це також залишає місце для створення області зберігання в просторі під пральною машиною і сушаркою. Деякі виробники шайби і сушарок забезпечують підвищену одиницю зберігання в обробці відповідності приладу.

5. Додаткові ідеї для зберігання білизни

Стінові кабіни, плаваючі полки, кошики та одягу барів все хороші варіанти зберігання в пральню.

Не забудьте додати брудну систему сортування білизни, щоб заощадити час, коли прання. Гарне емпіричне правило повинні мати як мінімум три брудних білизна бункерів для білої або легкого одягу і темної одягу. Не забувайте – питати кожного в родині, щоб впорядкувати їх власне брудну білизну у власному бункері економить час.

6. Реконструкція освітлення

Номери для прання часто розташовані в темних або вікнах просторів, тому хороше освітлення дуже важливо. Додати під кабінетом освітлення або великий, підвісний світильник, щоб прикрасити і розширити простір. Гарне освітлення також допоможе вам знайти плями і пляма на предметах білизни, так що ви можете попередньо обробити перед пранням. А ще краще, додати комбінацію освітлення, яка включає в себе консервованих стельові світильники, підвіски і під освітленням шафи, як на картинці вище.

Красиві світильники не тільки практично, але вони покращують дизайн пральні.

7. Аксесуари, що приховують Прачечна

Стіна або шафа встановлена ​​випадає прасувальна дошка є відмінним способом, щоб приховати безлад. Більшість проектів не тільки приховують прасувальну дошку геть, але є достатньо місця для зберігання ваших заліза та пральні приналежності.

Настінний сушарка є ще одним варіантом для смарт-повітряної сушки делікатних, таких як нижню білизну або светри.

8. Цікаві візерункові стіни

Крім того, фарби, дайте пральнею сучасний вигляд, додаючи візуальний інтерес до стін з малюнком і текстурою. Два відмінних способів для досягнення цієї мети включають в себе:

  • Шпалери. Виберіть сміливий, сучасний візерунок в вологостійких, вінілових паперах, який легко витирати
  • Backsplash. Додати дизайн високого класу щитка до вашої пральні. У той час як деякі з найкрасивіших варіантів плінтусів плитки можуть бути дорогими, менше пральний не вимагає багато плитки на все

9. Багатоцільовий Прачечна Функціональність

Якщо ви обмежені в кімнаті, зробити невелику площу пральні багатофункціонального простору. Багатофункціональні пральні ідеї включають в себе:

  • Craft номер
  • Mud кімната
  • Спортивне устаткування складське приміщення
  • Побутові миючі засоби приміщення для зберігання

10. Старовинна Space шафа Прачечна

Один з найрозумніших ідей пралень перетворити зал, домашній офіс або кімнату для гостей шафи в пральню.

Обов’язково поставити багато стелажів і стежити за дверні зазори, так що ви можете закрити двері, коли пральня не використовуються.

Багато з наших пралень ідей легко DIY проектів, які ви можете зробити у вихідні дні. Свіжий погляд на вашому пральня та подивитися, як ви можете оновити ваші, щоб організувати його краще і підвищити цінність вашого будинку. Мої улюблені ідеї, щоб спробувати?