Skip to main content

Приголомшливі Стеля Дизайн Ідеї для Spice Up Your Home

Коли більшість з нас думає про стелю для наших будинків, то , що приходить на наш погляд , є білим і плоским. Незважаючи на всі дивовижні кроки , які ми зробили вперед в проектуванні і декоруванні решту будинку, «стеля» , здається, що – то , що пропускає наш розум досить легко. Але відмінний дизайн стелі , будь то в вітальні або їдальні, на кухні або в спальні, може додати кімнаті унікальний, неповторний і індивідуальний характер , що також залишає незабутнє враження в умах тих , хто вступає в.

Ідеальний дизайн стелі варіюється для кожної кімнати і кожного будинку і в залежності від доступного простору; навколишні стіни і загальна тема будинку, існує незліченна безліч моделей і кольорів на вибір. Від лотка до стелі балки стелі, бухт стелі до вельми популярному підвісній стелі, ці красиві стелі осяяння дає кімнату, ексклюзивного і винятковому відчувати після того, як ви.

Отже, давайте заглибимося в дивовижну колекцію стельових конструкцій, які, безсумнівно, надихне вас.

проливаючи прожектор

Сучасні стелі можуть зробити набагато більше, ніж просто забезпечити просту білу дах. З дивним кількістю конструкцій на пропозицію і спосіб, в якому архітектори грають як з формою і функцією, ви можете явно включати в себе гарні світлодіодні освітлювальні пристрої як частина складної і вишуканий дизайн даху.

Від надання гладкий і стильний сучасний альтернативу пропонує класичний вид, використовуючи підвісні світильники і люстри, інноваційний дизайн даху може робити чудеса для будь-якої існуючої кімнаті в поєднанні з правильною технікою освітлення.

Граючи з глибиною сприйняття

Одна з причин, спеціально розроблений стеля може запропонувати унікальну і блискучу привабливість є тим простим фактом, що він може змінити візуальне враження конкретного приміщення робить у великій моді. У той час як використання соборної даху може дати вашому інтер’єру більш просторе почуття, дизайн падіння даху може запропонувати більш компактне і сучасне завихрення, яке відповідно до сучасних тенденцій дизайну.

Кесонні стелі можна також створити відчуття висоти і повітряне відчуття дому, даючи його, що «старий англійський» чарівність, яке так багато дизайнерів і власники будинку мріяти. Враження більш просторого інтер’єр з сучасним поглядом може бути створено за допомогою стельових лотків і в той час як вона працює краще за все для будинків з більш високою стелею, це принесе в новій точці зору.

Blending У той час як виділяючись!

Як вже говорилося вище, існує безліч варіантів, доступних і для тих, хто хоче повторити класичний вид «променя», є очевидний вибір йти в с стелею пучка, який не може бути частиною структурної підтримки, але приносить в позачасовий і історична привабливість. Найкраща частина про багатьох з цих дивовижних конструкцій стелі є те, що вони зливаються в бесшовно з іншою частиною будинку і його обраної теми, в той же час краде фару в скромній манері.

Великий стелю доповнює іншу частину кімнати, піднімає його візуальну привабливість і пропонує йому свіжий новий погляд, який є одночасно ергономічним і естетичним. Зрештою, це ідеальне поєднання стилю з речовиною!