Skip to main content

Підвал Оздоблення Ідеї для створення Багатофункціональний життєвий простір

Підвал Оздоблення Ідеї для створення Багатофункціональний життєвий простір

Якщо ваш підвал невелике приміщення або займає весь поверх вашого будинку, є багато варіантів, коли справа доходить до ефективного використання простору. Максимізація ефективності також означає отримання найбільш з кімнати, що може означати створення функціонального зберігання для рідко використовуваних прикрас або додавання корисного сімейного номера. Ця підвальне прикраса ідея пропонує шляхи для розширення, як ви і ваша сім’я жити і використовувати простір.

По-перше, подумайте про те, що вам потрібно з кімнати. Ви хочете, щоб поставити поза містом гостей в комфортабельному номері, відкиньтеся на спинку стільця з друзями, або створювати кінцеві діти грають кімнату? Якими б не були ваші бажання і потреби, є багато ідей прикраси, щоб допомогти вам зробити це.

У підвалі, проте, часто може бути більш складним простором переробляти, тому що це часто незакінчена кімната. Незалежно від того, як темні і передчуття ваше простір може бути, у нас є кілька підвальних прикрашаючи ідеї, які допоможуть вам створити кімнату, що ви будете з нетерпінням чекати витрачати час.

Вирішіть, що найкраще працює Layout

Після того, як ви з’ясували, ваш бюджет і як ви збираєтеся використовувати простір, визначити план поверху, який допоможе вам виконати його. Якщо ви хочете створити гостьову кімнату, то, ймовірно, також хочуть, щоб додати ванну і потрібно буде планувати відповідно. Якщо простір велике, ви можете розділити його на кілька кімнат, які обслуговують різні потреби, якими б вони не були. Якщо це невелике, ви можете використовувати його для декількох функцій з правильним плануванням.

Використання Нейтральних

Сильні і сміливі кольори кидаються в очі, додаючи драму, але вони також роблять простір виглядати і відчувати себе менше. Використовуючи їх в підвалі може зробити стелі здаватимуться нижче, а стіни відчувають, що вони наближаються. Замість того, щоб покладатися на світлі нейтральні кольори, такі як сірий, темно-сірий і білий, які роблять простір відчувати себе більш експансивної. Використовуйте подібні кольори для великих меблевих деталей, таких як полки, дивани і столи. Додати колір і характер в ваших аксесуарів і покриттів, таких як кинути подушки, штори, килими і вази.

Виберіть Open Concept

Якщо ваш підвал знаходиться на меншу сторону, тримати область відкрита, уникаючи додавання стін. Визначити різні місця або зони за допомогою кольору і декору, щоб ваш підвал може служити декільком цілям добре. Наприклад, одна половина з підвалу може стати зоною відпочинку для дорослих, якщо якір комфортабельній розбірні, великий килимок, і освітлення з світлорегуляторами. Інша половина може бути ремесло області з великим і міцним столом, полицями для зберігання і яскравого освітленням завдання.

побачити світло

Підвал вікна часто менше, ніж в інших місцях в будинку, тому що простір частково або повністю під землею. Освітлення не тільки зробить кімнату почувати більше, але яскраве світло компенсувати відсутність вікон. Вбудоване освітлення економить кімнату, хоча ви не можете мати стельове простір (або бюджет) для розміщення його. Замість цього використовуйте настінні бра, настільні лампи і торшери. Для того, щоб відбивати світло, повісьте дзеркала стратегічно в кімнаті.

Створення рішень для зберігання даних

Хоча ваш підвал може також мати більш високу мету, вона часто закінчується виступає в якості загальної зони зберігання. Включайте полки і шафи і модулі будуть впевнені зберігання йдуть від підлоги до стелі, щоб гарантувати, що Ви отримуєте максимальну віддачу від вашого простору. Купити меблі, яка робить подвійну обов’язок, такі як кушетки з прихованим купе або тумбами з висувними ящиками. Присвятіть один кінець вашого підвалу загального зберігання, приховуючи цю область зі стіною від підлоги до стелі, що покриває в тому ж кольорі, що і навколишні стіни.