Skip to main content

Спальня колір фарби Ідеї: Який ваш колір індивідуальність?

Ви помітили, як колір може вплинути на ваш настрій? При розгляді ідеї спальні фарби, правильний вибір кольору спальні фарба буде зробити величезну різницю в тому, як ви себе почуваєте.

Відомий психотерапевт Карл Юнг вперше поняття психології кольору. Він був зацікавлений у властивостях і значеннях КВІТІВ, і вважає, що барвисте мистецтво має потенціал в якості інструменту для психотерапії.

Хоча існують правила про те, які кольори краще всього підходять для спальні, кожна людина має свої власні переваги і смаки. Ви можете бути притягнуті до несподіваного кольору, який має властивість, потрібно більше у вашому житті. Забудьте традиційні правила. Виберіть колір, який ви любите і фарбувати стіни спальні, стелю, оздоблення, меблі, або що-небудь, що робить вас щасливим.

Спальня Ідеї фарби і методи

Картина вашої спальні недорогий спосіб персоналізувати стиль вашої спальні. Для того, щоб максимізувати вашу спальню дизайн фарби, фарби більше, ніж просто стіни. Ви можете намалювати будь-яку точку зі спальні стелі до підлоги. Ось деякі прикрашаючи ідеї, які використовують фарбу, щоб взяти вашу спальню на наступний рівень:

Стіна Молдинг

Якщо ви відчуваєте пригоди, додати глибини до стіни за допомогою кріплення стіни формування в прямокутних або квадратних формах перед фарбуванням. Стінка формування додає унікальний просторовий ефект у вашій спальні. Для контрасту, виберіть інший колір фарби для лиття.

Смуги і візерунки

Для драматичного ефекту, спробуйте живопис смугою або кілька на ваших стінах. Смужки не повинні бути однаковими або завжди у вертикальному положенні. Смуга може працювати горизонтально або у вигляді малюнка.

Металева стіна фарба

Якщо ваша кімната, природно, темно, металеві фарби додати теплий блиск ваших стін. Вони вимагають кілька шарів, щоб застосувати, але варто кінцевого ефекту. Ви можете знайти простий у використанні металевих фарб в різних кольорах. Стіна на зображенні нижче пофарбована в металевому кольорі сталевий фарби.

фарба Стеля

Картина вашої спальні стелі може створити більш візуальний інтерес. Для сміливого погляду, фарби головах стіни вашої ліжка у вигляді безперервної лінії, яка несе до стелі, утворюючи навіс ефект, як зображення нижче, або додати смуги до стелі, як чорно-білої спальню нижче.

ефект освітлення

Простий DIY проект, який має великий вплив на пофарбовану спальні є настінним вимикачем підсвічування. Диммери недорогі і допоможе створити правильне освітлення, щоб підвищити ваш настрій. Будучи в стані освітлити або затемнити кімнату на вимогу особливо корисно, якщо ви намалювали свої стіни спальні в сміливих кольорах.

Що фарби Спальня кольору говорять про вас

Подивіться на кольори нижче, і вибрати свій улюблений. Ми будемо дивитися на те, що говорить ваш вибір кольору про вашої особистості або те, що вам може знадобитися більше у вашому житті.

сірий

Якщо ви вибрали сірий колір, як ваш улюблений, вам подобається мінімалістський дизайн і новітні високотехнологічні гаджети. Ви працьовитий і потребує спальні, де ви можете перезарядити. На щастя, сірий не тільки верхній сучасного колір фарби відтінок моменту, сірі стіни заспокійливі і заспокійливий.

жовтий

Якщо ви залучили до жовтого, ви перфекціоніст і мрійник. Високоінтелектуальний, у вас є великий розум для абстрактних тема і бізнесу. Ви дуже харизматичний і змусити людей відчувати себе комфортно у вашій компанії. Вибираючи жовтий говорить, що ви повинні дати собі більше часу, щоб розслабитися, думати і мріяти.

Якщо ви не впевнені в живопису всій спальні яскраво-жовтого, спробуйте наступні поради:

  • Тільки фарба однієї стіни жовтий
  • Перейти на золото, щоб створити багату, гостинну спальню
  • Використовуйте жовтий колір, як колір акценту для постільних речей та аксесуарів

помаранчевий

любителі Orange дуже соціальні і безстрашні. Ви любите пригоди, подорожі і зустрічі з людьми. спальня стіна Помаранчевої тепло і викликає ентузіазм. Це одна з кращих квітів вибору в сучасному дизайні. Якщо ви звертаєтеся до помаранчевого, прийшов час додати трохи веселощів у ваше життя (і стіни спальні).

синій

Синій може прийти в різних колірних відтінків, але більшість синіх любителів є щось спільне: потреба в мирі та злагоді. Якщо ви вибрали синій, ви лояльні, у друзів на все життя і як рутину. Сині вентилятори, як правило, вважають за краще простір, чисті і організовані, так що не тільки пофарбувати стіни, але і додати трохи більше місця для зберігання і організації вашої спальні. Ви будете почувати себе як вдома і відпочивали в тихій і лаконічною блакитний спальні.

кава мокко

Вибір мокко означає, що ви вниз до землі і чесно. Надійний і впевнений в собі, люди тягнуться до вашої справжньої особистості. Ви цінуєте прості предмети розкоші життя і люблять прикрашати свій будинок. Будучи звернено на кольори мокко може говорити вам, що вам потрібно, щоб уповільнити і насолоджуватися більше часу на природі.

чорний

Якщо чорний ваш вибір кольору, ви таємничі і душно. Престиж і влада важливі для вас. Ви сильний, незалежний і контроль. Люди, які захоплюються чорним любовне усамітнення – чорний ідеальним колір для захищається, інтимного простору вашої спальні. Якщо ви вибрали чорний, запитайте себе, якщо вам потрібно встановити більш кордонів в ваших особистих і трудових відносин, щоб відчувати себе збалансованим і в контролі.

зелений

Якщо зелений був ваш вибір кольору, ви легко знаходити спільну мову з, хворий і триматися подалі від драми. Зелений вважається найбільш розслаблюючим кольором. Є багато відтінків зеленого доступні, всі з яких можна створити середовище без напруги. Чи є ваше життя трохи хаотична останнім часом? Це може бути причиною, як ви вибрали зелений колір. Обійміть його і створити спокійний, дзен спальню.

Якщо ви хочете екологічно зелену кімнату, вибрати інтер’єрні фарби з низьким вмістом ЛОС і хімічної безкоштовно.

Використання кольоротерапії у вашій спальні так просто, як фарбування стін. Якщо ви розглядаєте сміливі кольору і хочете, щоб полегшити в речі, почати з малого. Фарба однієї стіни, додати смуги або використовувати вибраний колір, як ваш акцент кольору. Поділіться з нами, який колір особистості ви вибрали?