Skip to main content

Створити ідеальний домашній офіс в 8 кроків

Ваш будинок ваш замок, але він також може бути центральним командним пунктом для вашого бізнесу, або вторинне робочого місцем, якщо ви часто приносите роботу додому. В останньому випадку, ви не можете мати багато входу щодо зовнішнього вигляду вашого робочого місця офісу (або кабіни). Однак, як король або королева вашого замку, ви можете створити і прикрасити ваш домашній офіс, щоб ваші точні специфікації. Ось деякі підказки, щоб мати на увазі, як ви створити ідеальний домашній офіс.

ретельно вибирайте

При виборі місця Вашого домашнього офісу, розглянути питання шуму і руху факторів. Наприклад, якщо офіс знаходиться близько до вулиці, ви можете почути людина, що йдуть і / або водіння. Крім того, розглянемо рух в вашому домі. Якщо ви плануєте працювати в офісі, коли інша частина родини перебуває вдома, поміщаючи це близько до кухні, у ванній або сімейний номер означає, що ви могли б мати багато відвідувачів, або ви могли б бути легко відволікається на сусідніх звуків.

З іншого боку, якщо у вас є маленькі діти, можливо, було б краще розмістити офіс відносно близько до їх ігровій кімнаті, так що ви можете контролювати їх діяльність.

Розглянемо мінімалістський підхід

Джастін Klosky, генеральний директор і один із засновників OCD досвіду (Організація і створення дисципліни), говорить, «Тенденції приходять і йдуть – але незалежно від кольору Pantone року, мій назавжди улюблений тренд є мінімальним естетичним. Підтримка в чистоті робочого місця з невеликими, без відволікаючих дотиків особистості тут або там робить різницю в продуктивності і допомагає тримати голова ясно «.

Насправді, Маріко Baerg, агент з продажу нерухомості в Bridgewell Real Estate Group в Ванкувері, каже, що вона бачить тенденцію в цьому підході. «Там перехід до мінімалістичним простору з невеликою кількістю перешкод і зосередитися тільки на головному: портативні бездротові принтери / сканери, письмовий стіл та шафи.»

Вирізати шнури (або принаймні приховати їх)

Бездротові принтери і сканери один спосіб зберегти ці потворні дроти з поля зору і зменшити ймовірність спрацьовування над ними. Klosky також рекомендує ноутбук два-в-одному парі з бездротовим килимком зарядки, бездротовою клавіатурою і Thunderbolt доками, якщо вам потрібні два дисплей. Однак, якщо у вас немає бездротового обладнання, Klosky каже, що ви можете приховати 99 відсотків ваших проводів від перегляду. «Ви можете зробити це за допомогою хитрого комбо ПВХ труб, липучки і блискавки зв’язку для установки джерел живлення під партою і поза полем зору.»

Уникайте паперу безлад

Вам дійсно потрібно, щоб зберегти всі ці документи? Klosky радить читачам піти безпаперової. «До побачення Ролодекса і планувальник – оцифровка адресної книги і зберегти свій календар онлайн, мережа буквально на кінчиках ваших пальців чи на ході в той час як ви працюєте з дому, або” говорить він. «Оцифровка також дозволяє сканувати і переробляти документи для переробки, що запобігають подальше використання паперу і збереження планети.»

Позеленіти

Робота на дому краще, ніж в задушливому офісній будівлі, але ви все ще в закритому приміщенні. Проте, зелень може допомогти вам принести на відкритому повітрі усередині. «Рослина, наприклад, приносить непомітний джерело життя і кольору в будь-яку кімнату,» говорить Klosky.

Baerg погоджується, що це тенденція, вона бачить в домашніх офісах. «Рослини або зелені стіни акценти стають популярними, тому що ми, як правило, дивлячись на екранах комп’ютерів або наші стільникових телефонах, і маючи, що зелений аспект просто на очах і допомагає нам відчувати себе більш пов’язаними з природою,» говорить вона.

Нехай світло в

Дослідження показують, що люди, які працюють в природному світлі, більш продуктивні, поглинають більше вітаміну D, краще спати по ночах і мають менше проблем із зором. Світло також може поліпшити ваш настрій. І якщо вам потрібна ще одна причина, щоб поставити свій офіс в такому місці, що дозволяє вам скористатися перевагами природного світла, вважають це: Використання природного світла може знизити рахунок за електрику.

Вписатися в

Якщо ваш офіс видно з інших кімнат у будинку, подумайте, як він буде гармоніювати з прилеглими територіями. Вибір стилю і кольору повинні доповнювати один одного, не стикаючись. У наведеному вище фото, домашній офіс містить архітектурні деталі, знайдені по всьому house.However, якщо ви можете закрити двері в офіс, там більше свободи в дизайні і декорування вибір.

Додати натхнення

Хоча Klosky рекомендує мінімалістський підхід, він говорить, що має бути місце для особистих речей. Іноді, показуючи свої улюблені речі може надихнути і привести до вашої кращої роботи. Наприклад, якщо ви художник, показати деякі з ваших робіт. Якщо ви бухгалтер, але ви любите подорожувати в екзотичні місця, тримати сувеніри поруч. Вони можуть надихнути вас, щоб продовжувати працювати важко, так що ви можете зберегти свій поточний спосіб життя.