Skip to main content

Стильна кухонну шафу Оновлення для Яскравою, висококласні кухні

Стильна кухонну шафу Оновлення для Яскравою, висококласні кухні

Ваші кухонні шафи задають тон для іншої частини вашого кухні. Якщо у вас є відкритий план поверху, вони також мають великий вплив на загальний дизайн вашого будинку. Оновлення кухонних шаф може додати великий вау-фактор в кімнату або навіть весь ваш будинок. Крім того, ви отримаєте велику віддачу від ваших інвестицій.

Згідно Вартість проти Значення звіту за 2015 рік, в залежності від обсягу вашого проекту кухні, ви можете розраховувати на 67-80% віддачу від своїх інвестицій. Так зробити рішучий крок і перетворити саму використовувану кімнату в вашому домі в вашому абсолютному улюбленому просторі!

Спробуйте сміливий, непередбачений колір

Більшість кухонних шафи деяка варіація морилки, або зовсім недавно, просто білі або чорні. Розглянемо вибір більш несподіваний дизайн для вашої кухні, вибираючи сміливі кольору в гладкій поверхні, як ці плями спалених помаранчеві шафи.

Тримайте іншу частину вашого дизайну палітра нейтральній, так що ваші шафи можуть зробити заяву, не перевантажуючи простір. Пара з хрусткою апаратної нержавіючої сталлю і побутовою технікою для сучасного погляду з тонною особистості.

Максимальний вертикальний простір з яскравим білим

Якщо у вас є високі стелі, або просто хочуть, щоб створити ілюзію високих стель, перевірити яскраві білі високі кухонні шафи.

Залежно від якості існуючих шаф, це може бути DIY проект, який ви можете взяти на себе, просто фарбування та оновлення обладнання, щоб зробити вашу кухню виглядати більш висококласні. Додати корона лиття, де шафи зустріти стелю, щоб створити безшовний вид.

Об’єднати різні матеріали і використовувати освітлення, щоб виділити спеціальні деталі

Якщо ви любите чистий зовнішній вигляд скла двері шафи, але боюся, що ви не тримаєте досить акуратну кухню, щоб мати вміст ваших шаф на постійному дисплеї, є компроміс.

Замінити кілька дверцят шаф зі скляними вставками, щоб зробити вашу кухню виглядати більш відкритими і для демонстрації предметів, які ви любите, як старовинні чашки чаю, тонкий фарфор, або ваші улюблені чирок пластина, які додають велику популярність кольору до вашої кухні.

Додати просте освітлення в шафах, щоб виділити свої спеціальні предмети, роблячи вашу кухню відчувати яскравіше, більше, і більше привітно.

Виберіть оновлену версію традиційної деревини зерна Шафи

Більшість шафи дерева зерна можуть зробити будинок виглядати дуже застарілими. Але немає ніякої необхідності відмовлятися від них усіх. Ви все ще можете насолоджуватися довговічністю і теплом дерев’яних шаф і зберегти простір дивлячись сучасні, просто вибираючи більш сучасне оздоблення.

Ці дерев’яні шафи заклинають м’який сільський вид виправленого лісу. Їх багатовимірний колір дає вивітрилися погляд здалеку, в той час як гладка поверхня, скляні полки, і яскраві білі стільниці допомогти простір виглядати легким і сучасним.

Створити свято для ваших очей, а також ваш шлунок

Якщо у вас є пристрасть до кулінарії і розважаючи, він, ймовірно, показує у вашій кухонній посуді. Не приховуйте красиві сервіровочні тарілки або ваші нові модні кухонні гаджети за темні, важкі двері кабінету.

Перетворити всі ваші двері шафи зі склом, щоб створити відкритий простір, яке демонструє всі речі кулінарні. Скляні шафи перетворити кухонний посуд на витвір мистецтва, так що колір і зразки ваших страв стати настільки ж важливим, як вибором дизайну кольору стіни або щиток.

Скляні шафи змусити вас залишитися організовані – по крайней мере, коли компанія приходить через – або ризик того, щоб спостерігати Безлад кожен раз, коли ви входите в кухню. Вони також роблять це набагато легше для гостей, щоб переміщатися по кухні.