Skip to main content

Столові Ідеї дизайну – Як створити невелику їдальню

Столові Ідеї дизайну - Як створити невелику їдальню

Просто тому, що ваш будинок не має місця для повної, формальної їдальнею не означає, що ви до сих пір не може створити великий простір для розваг. Робота з невеликою їдальнею може бути жорстким, але з трохи планування і передбачливості, ви можете зробити практично будь-яку суму метражу роботи для вас.

Не вірите? Тримайте прокрутку. Ми принесли вам наші найкращі поради про те, як створити невелике обідній простір, не залишаючи це почуття занадто тісно. Читайте далі, щоб побачити, які ідеї будуть працювати краще в вашому власному домі. З нашою допомогою ви можете створити простір, яке відчуває себе однаково цілеспрямованим і захопливою.

визначимо простір

Перший крок до створення будь-якого простору, щоб визначити його. Якщо простір їдальні є частиною іншої кімнати, як на кухні або у вітальні, ви будете хотіти, щоб зрозуміти, що це простір має свою власну мету. Це допоможе зробити функцію простору кристально чистого, що має вирішальне значення для будь-якого успішного проекту розробки інтер’єру.

Що ж стосується, як витягти його, є кілька способів подрібнених простір до себе. Ви можете додати підвісний світильник, як у наведеному вище малюнку, який також допоможе залучити більше візуальний інтерес в простір. Крім того, ви можете вибрати, щоб включити в килимок під обіднім столом. Використання одного або обох цих методів на кшталт штриха, який допоможе вашій їдальні простір відчувати себе повним думки, а не стіл і стільці, які були тільки що встановили в кімнаті.

Проявіть творчий підхід з кріслами

Іноді, коли ви працюєте з невеликими просторами, не можуть дозволити собі розкіш слідувати традиційної компоновки. У той час як нормальна формальна їдальня, як правило, включають в себе довгий стіл, облицьований з обох сторін зі стільцями, він не повинен виглядати таким чином. У вас є свобода, щоб отримати творчу з кріслами і знайти механізм, який добре працює для вас.

Маючи це на увазі, думати поза коробки. Ваше простір їдальні в незручному кутку, які могли б отримати вигоду з округлого сидіння замість традиційного прямокутника або квадрата? Чи не могли б ви використовувати лавки замість стільців, щоб займати менше місця в цілому? Якщо ви дійсно в тісноті, ви б отримати вигоду з багатофункціональних сидінь, яка подвоює як зберігання?

Вибрати легкі меблі

У дизайні інтер’єру, важливо враховувати пропорції, або співвідношення розмірів між усіма об’єктами в просторі. Хоча це може здатися розпливчастим, це просто означає, що ви повинні докласти зусиль, щоб вихідні об’єкти, які виглядають відповідного розміру для кімнати, а не шматки, які відчувають, що вони були опудала або тонуть у відкритому космосі.

У невеликих приміщеннях, ви хочете, щоб розглядати світло меблі, а це означає, що він виглядає світло з точки зору візуального ваги. В цілому, це означає вибір меблів, який має ноги. Будучи в стані бачити світло прийти через меблі, замість того, щоб його закрили і важко, сидячи на землі, дає ілюзію мати більше простору.

Тримайте його затишним

Нарешті, майте на увазі, що столові інтимні простору. Вони простору призначені для людей, щоб сидіти і говорити годинами, насолоджуючись гарною їжею. Невеликі простору за своєю суттю додати до цього почуття близькості, так що немає ніяких причин, щоб не прийняти його. Для того, щоб зробити більшу частину з вашої маленької їдальні, ви повинні докласти зусиль, щоб зробити його відчувати себе комфортно і затишно.

Очевидна відповідь про те, як зробити це, в результаті чого в текстильній промисловості. Додайте деякі подушки для вашого сидіння, і, якщо у вас є можливість, деякі кинути подушки, як ті, які показані вище. Крім того, право аксесуари також може принести відчуття затишку в просторі. Подумайте про інвестування в якомусь заспокійливих стінах мистецтва або отримати хорошу центральну для таблиці, яка може стати координаційним центром.