Skip to main content

Сучасний будинок Екстер’єри Вбудовуваних сучасного життя

Сучасне Residences наповнення Сучасний стиль

Сучасне Residences наповнення Сучасний стиль

Ми любимо традиційні, старі будинки, які, як кажуть, немає нічого, як красиво оформлений сучасний будинок, побудований для сучасного життя. Подумайте чисті лінії, великі вікна, і чудові відкриті простори наворочених з посухостійким садом або приємними зручностями від плавальних басейнів до відкритих палуб. Ще краще, будинки, як вони приходять в широкому діапазоні стилів і матеріалів на будь-який смак. Для того, щоб отримати суть, ось наші улюблені приклади сучасних будинків, кожен з яких представляє собою зоряний показ сучасної архітектури.

Сучасний Будинок Ранчо З європейської Vibe

Сучасний Будинок Ранчо З європейської Vibe

Це 4000 квадратних футів, сучасний будинок ранчо стиль є закономірним місцем збору для дітей і онуків власників, відповідно до Paige Elise Interiors. Це було необхідно для будинку, щоб мати теплий, але гладкий європейський Вібе. Однією з особливостей перевірки від цієї коробки входу в передньому склі. Це робить житло більш вітати, приносячи трохи зсередини на відкритому повітрі. Кам’яні стіни старого світу штрих, який підвищує звернення обмеження, забезпечуючи при цьому ті, хто перебуває в будинку з секретністю. Ні вдома не обходиться без прекрасного ландшафту. Тут посухостійкі сукуленти і чагарники роду з регіону зелених речей.

Енергоефективна Сучасний River Home

Кращі сучасні будинки обмануті з енергозберігаючими функціями, як цей чудовий приклад Стівена B. Jacobs Group. Цей шикарний обитель недалеко від річки Коннектикут і характер його оточення був мати на увазі під час будівництва. Наприклад, будинок використовує сонячні дні з основними фасадами покритих експансивними вікон, що виходять на південь і захід. Зовнішні стіни також в значній мірі ізольовані, щоб підвищити енергоефективність будинку. І, нарешті, в чому сенс володіння будинку, якщо ви не зробити більшу частину вашого відкритого простору? Тут, басейн включено для охолодження, а верхня палуба від головної спальні пропонує зоряний вид на річці.

Призначені для користувача Сучасний будинок, побудований для повсякденного життя

Ось це сучасна австралійська обителлю виготовленими на замовлення Styled будинків. Значні вікна дозволяють сонячне світло, щоб освітити кожен квадратний дюйм простору внутрішніх справ протягом дня. Його skillion дах, яка нахилена у напрямку до задньої частини, є класичним прикладом сучасної архітектури. Передній фасад поєднує машапів екстер’єрів текстур, включаючи кладку і сайдинг. Ми обожнюємо деревини шпону передніх дверей, дзеркала сходи, показаної через вікно другого поверху. Зверніть увагу на мінімальний ландшафт перемежовується природний камінь підпірною стіною. Він доповнює будинок в чистоті ліній і промислових натхненний зовнішній вигляд.

Сучасний бетон Beachfront Villa Побудований для заводнення

Архітектори можуть отримати могутній творчий бетон. Цей сучасний вілл на узбережжі розділяє Glamping Hub являє собою крок ідеального прикладу. Оскільки структура настільки близько до океану, він був побудований з бетону та інших матеріалів, які стоять до повені. Великі вікна і чарівні другого рівня палуби відкривається приголомшливий вид на воду.

Сучасні будинки, побудовані для учасників

Багато сучасні будинки вся справа в передній і партії в спині, як цей приклад для користувача Styled будинків. Всі задні вікна мають безперешкодний вид на великий басейн. Навіть скло паркан навколо елемента є прозорим. Зовнішнє освітлення підвищує зовнішнього користування, не руйнуючи атмосферу.

Сучасний будинок зроблений з облицювального бетону

Один з роду будинку по Готтесмана Архітектура показує, як красивий мінімалізм може бути в житловий конструкції з його використанням облицювального бетону. Зверніть увагу, як будинок робить велику частину мінімального нахилу графіка по. Половина власності служить садом, як показано на фронті в той час як інша половина показано праворуч зарезервована для 65 футів довжиною басейну.

Крихітні Сучасний будинок ідеально підходить для зовнішнього користування

Маленькі будиночки, завантажені з сучасними зручностями, можуть бути нашим улюбленим видом сучасних будинків. Зверніть свій погляд на це чарівне невеличкий відступ плямистого на Glamping Hub. Ді сільський стиль обитель на один з природою. Зверніть увагу, як вона зливається з навколишнім середовищем, завдяки просторій палубі даху з вбудованими світлодіодними вогнями і великі скляні розсувні двері, які перетворять інтер’єр у відкритому повітрі кімнати с.

Старі Головний Перетворений в сучасному Житло

Старі будинки можуть бути реконструйовані в придатні для життя сучасних осель, як це колишнього житло saltbox стилі. Період будинку, як вони відомі своїми скатних дахів і дерев’яних рам. Команда Джошуа Зиндер Архітектура і дизайн зберегла деякі з ностальгічних елементів зовнішності, як і в шпунті надихнув сайдинг, який нагадує дерев’яні дошки. Нова skillion дах не тільки виглядає сучасно, але і створює більш зручне внутрішній простір. Підкладка стіни з вікнами ще одна сучасна особливість. Зверніть увагу на положення вікон на першому поверсі; вони максимально природне світло без втрати конфіденційності.

Класичний Shingle-Style будинку з сучасною Twist

Любителі традиційних домашніх структур по достоїнству оцінять цей сучасний поворот на класичному галька стиль прибережного житло спільно Бетсі Венц, власник студії B дизайну інтер’єру. Над парадного входу є вікна, які охоплюють два поверхи, які висвітлюють фойє та сходи інтер’єру в. Вдивіться в екранованому в під’їзді, і ви побачите кілька вікон вистилають першого поверх.

Сільський і Сучасний Будинок

Кращі будинки в вихідних днів повинні відчувати себе запрошувати затишні, як цей сучасний приклад Джастін Krzyston на Stonehurst проектуванні і будівництві. Від підлоги до стелі, вікна, показаного на лівому і задню стороні будинку відкрити салон на свіже повітря. Два відкритих палуб і пишні озеленення дійсно створюють незвичайну середу ідеально підходить для відпочинку. Зовнішнє освітлення має важливе значення для будь-якого сучасного житлового ландшафту. Тут, стратегічно розташовані світлодіодні ліхтарі забезпечують направляє світіння для доріжки і палуби.

Оновлений Середина століття Сучасний будинок

Епохи середини минулого століття задали тон для сучасного домашнього дизайну. Таким чином, ми б непростимо, якби ми не включили зоряний приклад із знакових періоду. Цей будинок Палм-Спрінгс був недавно оновлений пан Джеймс Суддею, щоб відобразити сучасні смаки. По-перше, пральня, який був розташований на відкритому повітрі, був переміщений всередині. Далі, у дворі простір було розширено для відпочинку на відкритому повітрі з газовим Firepit. Тоді стробирование властивості із сучасною ламелей деревиною коміром і матові вікна пробивали до бордюру звернення.

Скромний Сучасний будинок, побудований для заміського життя

Скромні будинки можуть також мати сучасну атмосферу. Сучасний заміський будинок на сонце, що сходить будівництво енергоефективних стін з ППУ ізоляції. Кутова палуба і тераса від спальні максимально відкритого задоволення. Обидва складаються з погодостійких кедрових стовпів з міцною огорожею худоби.

Сучасний ландшафтний дизайн для сучасного Ranch House

Рослини і дерева, які працюють з хорошою зовнішністю сучасного будинку є важливим фактором для підвищення домашнього користування. FormLA Озеленення створив цей значимий ландшафт, наповнений рослини, які будуть процвітати в конкретному регіоні цього сучасного ранчо будинку.