Skip to main content

Сучасні бетонні PAVER Walkway Ідеї

Збірний або заливаються, ці Асфальтоукладальники Визначити «Сучасний» для Вашої оселі

Сучасні бетонні PAVER Walkway Ідеї

Це доріжка, яка має тенденцію до благодатного дому, які зроблені в сучасних або сучасних стилях. Кожен тротуарної плитка, званий укладальником, виготовлена ​​з неукрашенним бетону, або збірні або литий на місці. Укладальник, як правило, прямокутної форми; іноді квадрат; рідко кругової.

Великий «секрет» цього стилю: ви можете заощадити купу грошей на бруківки , тому що, в відміну від природного каменю ходить, стиль досягається розміщенням і контекстом . Іншими словами, якщо ви збираєтеся за квадратний асфальтоукладача погляд, 16 “Бетоноукладачі (або сходинками, так як вони іноді називають) буде достатньо. Просто погляньте на Західному Сіетлі містки пізніше в цій фотогалереї і ви побачите , що я маю в виду.

Крокуючи камені Поперек Lawn

Для цього зображення середини століття сучасного будинку, асфальтоукладальники продовжувати вид плоских і в масштабах всієї архітектури будинку. Вони виглядають, як вони ставляться там. Тим не менш, вони також виглядають досить різні, що ми знаємо, що це перебудований будинок.

Одним з недоліків цього «сходинка» підхід полягає в тому, що вона робить ваш газон різання більше засмучує.

Ультра-сучасний бетон асфальтоукладальник Доріжка Набір в декоративному камені

Ультра-сучасний бетон асфальтоукладальник Доріжка Набір в декоративному камені

Ще один конкретний вид асфальтоукладальник, який ви бачите часто: чотири гігантські прямокутні бетонні плити оточені сірої декоративної породи.

Це привабливий зовнішній вигляд і один, який добре працює з бетонною стіною, ворота з натурального дерева, і xeriscaping.

Це може бути що зводить з розуму, щоб зберегти все, що декоративна скеля, вільної від листя та іншого органічного матеріалу. Таким чином, це краще скласти цей вид доріжки в більш посушливих кліматичних умовах.

Підвищені Pre-Cast Concrete Slab Доріжки

Бетоноукладачі не завжди повинні бути вбудовані в траві або відпочиває в скелі. Іноді, асфальтоукладальник левитирует над цією травою або рок, або вище піску, бруду, трав’яного покриву, гальки, або навіть іншого бетону.

Тут колір тонований збірний залізобетон асфальтоукладальники забезпечують підвищений прохід до будинку.

Дощова Глянцевий Бетон Передня Площа Доріжки

Дощова Глянцевий Бетон Передня Площа Доріжки

Простий, але ефективний, сучасний бетонний тротуар, побудовані професіоналами, але той, який ви можете дублювати для вашого власного будинку: 18-20 квадратної бруківка відпочиває в ліжку ландшафтної скелі. Від Вогненної Пейзаж, ТОВ, компанія з West Seattle, WA основі, ця конструкція працює не тільки з естетичної точки зору, але функціонально теж, як щільно розпірних означає, що ніхто не повинен стрибати від укладача до асфальтоукладача, як жаба. Це навіть на інвалідних кріслах.

Крім того, це доріжка, які ви можете дублювати або гладкі обличчя або агрегатні особою 16 “Бетоноукладач знайдені в Home Depot.

Сучасний бетон Доріжка Часткова Трава і Рок

Сучасний бетон Доріжка Часткова Трава і Рок

Роман, захоплюючий прохід в задній частині будинку Денвера оперезаний два світи: зелений, пишні, органічний світ плюшевого газону, поряд з разючим, сірим, неорганічним світом ландшафтного каменю. Це разюче відмінний спосіб, щоб витягнути ці дві різнорідні зони разом. Ця ідея виходить від Mile High озеленення, ТОВ, ландшафтної компанії Denver, CO на основі.

Простий сучасний Eichler бетонні монолітні Доріжки

Простий сучасний Eichler бетонні монолітні Доріжки

Цей бетон асфальтоукладальник доріжка є найбільш урізаною і простим варіантом всіх інших пішохідних доріжок , показаних в цій статті. Вона прикрашає передню частину сучасної Eichler будинку середини століття. У той час як я не можу визначити , якщо це дійсно період (ймовірно , немає, враховуючи відмінний стан бетону – без тріщин), цей тип доріжки абсолютно вірно за часів.

Цей образ приходить від чудового блогу Ребекка Гонсалеса », Mid-Century Modern переробляти, що містить домашні наскрізні, ретро огляди магазинів і оновлення переробляти її власної середині століття сучасний.

Посухостійка Сучасна Збірний бетон Доріжка Design

 Посухостійка Сучасна Збірний бетон Доріжка Design

Ребекка Гонсалес Середина століття Сучасний переробляти вдаряє знову, але на цей раз це її власний будинок. Кішка Енні розслабляється на посухостійка озелененні, краї якої збірний бетон асфальтоукладальник доріжки.

Цей укладальник-в-камінь погляд, часто супроводжується сукулентів, класичний вид. Зверніть також увагу, як Гонсалес хитається бруківки, щоб уникнути жорсткої погляд.