Skip to main content

Сучасні і Chic Ідеї для домашнього офісу

Кожна людина має інший набір потреб робочого місця, тому багато дизайнерські ідеї аж ніяк не є один-розмір-підходить-всім. Однак, це не означає, що створення ідеального офісного простору неможливо, далеко від нього.

Так що, якщо ви відчуваєте себе розбитою ідеєю створення простору, яке дозволить вам працювати з дому, не дивитися далі. Ми склали список пропозицій, які допоможуть вам створити домашній офіс, який в рівній мірі функціональний, запрошуючи.

1. Створення зони фокусування

Як ви собі дизайн для вашого офісу, переконайтеся, щоб прийняти до уваги всі заходи, ви будете завершити в просторі. Більш ніж імовірно, ви повинні включати письмовий стіл, щоб використовувати під час вирішення документів. Але для виконання широкого спектру завдань, окремі зони фокусування можуть бути корисними.

У доповненні до основної робочої області, подумайте про включення додаткової зони відпочинку для проведення дискусій чи зустрічей з клієнтами. З іншого боку, якщо є кілька членів сім’ї, які повинні розділяти простір, тримати речі організовано шляхом надання кожній людині індивідуальне місця для роботи.

2. Включайте багато місця для зберігання

Зберігаючи офіс організований може бути боротьбою за багато. Особливо, якщо ви кого-то, хто має тенденцію до поховано під некерованим столом, тому вкрай важливо, щоб включити безліч рішень для зберігання даних в вашу конструкцію.

Якщо у вас є вільне місце, шафи або вбудовані модулі ідеально підходять для зберігання великих предметів. Відкритий стелаж простий спосіб змішати функціональні елементи і елементи декору, а також.

3. Виберіть нейтральний

Одним з основних прозрінь теорії кольору є те, що кольори, які обрані для прикраси простору може зробити сильний вплив на наш настрій. Синій, наприклад, часто інтерпретується як заспокійливий, в той час як жовтий колір, як було показано, щоб викликати тривогу.

Так як офісне приміщення є місцем , яке ви хочете бути в змозі залишатися зосередженими, це може бути корисно встановити великі удари кольору  і емоційні реакції вони приносять – в стороні. Замість цього, зосередитися на вибір в основному нейтральну колірну палітру , яка дозволить вам поставити більшу частину вашої уваги на завданні.

4. Акцент з особистими речами

Наскільки це важливо, щоб мати можливість зосередитися в офісі, це також важливо, щоб створити простір, в якому ви будете щасливі витрачати час. Не забудьте включити деякі елементи декору і шматки стіни мистецтва, які підкреслюють ваші особисті смаки.

Один з найпростіших способів зробити це (в тому ж час створюючи згуртований дизайн), щоб дозволити вашим особистим речам, щоб диктувати свої акцентні кольори. Робіть все можливе, щоб відповідати сміливі відтінки в цих особистих речей і включити їх економно по всій кімнаті.

5. Привести у відкритому повітрі

Дослідження показують, що наявність природного світла в професійних просторів має в переважній більшості випадків позитивно впливає на продуктивність праці і моральний дух. Це має сенс тільки в тому, що ці поняття буде легко перевести на домашній офісному середовищі, так що знайти спосіб включити на відкритому повітрі.

Всякий раз, коли це можливо, вікно є невід’ємною частиною вашого дизайну. Подумайте про те, поєднавши свій стіл нижче підвіконня і вибір неінтрузівного жалюзі. Крім того, не соромтеся включати інші природні елементи у вашій конструкції. Свіжа зелень додасть кольору в простір і підвищити настрій.