Skip to main content

Талькохлорита Стільниці Надихати Ваш дизайн кухні

 14 талькохлорита Стільниці Надихати Ваш дизайн кухні

Якщо ви шукаєте низькі експлуатаційні витрати робочої поверхню, що становить 100 відсотків жароміцних для вашої кухні розглянути Талькова стільницю.

Що робить стеатитовим матеріал з низьким рівнем обслуговування? На відміну від інших типів кам’яних поверхонь, таких як граніт або мармур, мильний камінь не потрібен герметик, тому що це непористий, що робить його брудовідштовхуюча, не кажучи вже, природно, протимікробну. Ви любите поверхні, які розвиваються прекрасна патиною з віком? Тоді стеатитовий не розчарує. Згодом його антрацит поверхню окислюється, що робить його темніше. Хоча стеатитовий НЕ чіп або тріщини легко, він може розвинути тонкі вм’ятини і подряпини на працьовитих кухнях, які можуть бути відшліфованою геть або вліво, щоб внести свій внесок в її природну красу.

Для того, щоб допомогти вам визначити, якщо кам’яний матеріал підходить для вашої кухні, перевірити цю стеатитовий стільницю ідею.

Комбінат мармуру і мильного каменю Стільниці

Комбінат мармуру і мильного каменю Стільниці

Якщо ви не можете вибрати між мармурової або мильною стільницею, ця кухня пропонує розумне рішення. Brooke Вагнер Дизайн з Corona Del Mar, California поєднує в собі обидва типи каменю в цьому сучасному вручений просторі. Стеатитовий лічильник навколо печі зарезервований для харчового препа в той час як мармурові стільниці в основному використовуються для легких кухонних завдань, таких як миття овочів або подавання харчових продуктів.

Драматичні Стільниці талькохлорита

Драматичні Стільниці талькохлорита

Хоча багато мильного стільниць плямах на Pinterest з Instagram, як видається, один суцільний колір, матеріал також може бути знайдений з прожилками або разючих прожилками в зелений, чорний, жовтий, синій, коричневий або білий, як показано на цій кухні Бен Herzog архітектор, з Брукліна, Нью-Йорк.

Навіть фартух передній раковина з сушаркою для посуду міцний стеатитовий. Додавання в вінтажному стилі чарівності варильного простору, в тих шафи пофарбований ретро відтінок м’яти зелений.

Будинок Кухня зі стеатіта Стільниці

Будинок Кухня зі стеатіта Стільниці

Талькохлорита стільниці надають контраст з цією хрусткою, білою кухнею в будинку Індіана реконструйованого Лео Designs, дизайн інтер’єру фірма, розташованої в Чикаго, штат Іллінойс. Сприяння в приготуванні їжі простору в Americana Вібе є старовинні надихнули світильники, включаючи верхнє освітлення.

Дубові шафи Сполучений з стеатіта Стільниці

 Дубові шафи Сполучений з стеатіта Стільниці

У традиційній кухні переповнені дубові шафи, мильна стільниця додати сільський контакт, який відчуває себе більш сучасним, ніж класичні. Whitten архітектори з Портленда, штат Мен, вибрали кам’яну поверхню для координації з побутовою технікою з нержавіючої сталі.

Soapstone Прилавок в розкішній кухні

 Soapstone Прилавок в розкішній кухні

Жилава стеатитовий стільниця являє собою чудовий контрапункт в цій гламурній, традиційної кухні дизайнера інтер’єрів Меклі Lonergan, що базується в Х’юстоні, штат Техас. Додавання до розкішній атмосфері виручених просторів є золотовалютним шафою ручки і діапазон бірюзового.

Острів кухні зі стеатіта Countertop

 Острів кухні зі стеатіта Countertop

Якщо вам необхідно створити додаткову робочу поверхню на кухні розглянути додавання кухонного острова з мильною стільницею. Тут Аліса Лейн Дизайн інтер’єру з Солт-Лейк-Сіті, штат Юта робить тільки що зі вільно стоїть варіант, який подвоюється як обідній стіл.

Олов’яне Сірий Soapstone Прилавок

 Олов'яне Сірий Soapstone Прилавок

Ви знайдете талькохлорита плити в широкому діапазоні сірих тонів, як цей прохолодний наприклад олов’яної знайшов в будинку Френка Shirley архітекторів, що базується в Кембриджі, штат Массачусетс. Вервечки темно-сірої і білої додати велику дозу візуального інтересу до кам’яної поверхні.

Чорно-біла кухня Наповнена сільським стилем

 Чорно-біла кухня Наповнена сільським стилем

Шанувальники сучасного стилю фермерського полюблять цю чорно-білу кухню по Whitten архітекторів в Портленді, штат Мен. У стільницях уздовж стіни довговічні стеатитовий, який, як ми вже пояснили стояти до тепла і плям, що робить його ідеальну робочу поверхню для зайнятого приготування їжі просторів. Для поп-контрасту, на острові кухні є мореного дерева Топпер.

Яскраво-жовта Кухня зі стеатіта і Butcher Block Стільниці

 Яскраво-жовта Кухня зі стеатіта і Butcher Block Стільниці

Майже чорна мильна стільниця з відповідним Backsplashes додати разючий контраст з цією Sunshiny кухні по Хайде Хендрікс Дизайн інтер’єру базується в Східному Хартфорді, штат Коннектикут. Додавання ще більш практична функції для цього яскраво-жовтого приготування їжі простору острова кухня перевищив покинути з кленом м’ясного блоку стільницею.

Деревне вугілля сірий і синій Soapstone Прилавок кредитує сільський шарм

 Деревне вугілля сірий і синій Soapstone Прилавок кредитує сільський шарм

Стеатитовий стільницю можна посипати на деяких сільського характеру в сучасній кулінарії простору. Ось один з наших улюблених прикладів, створених JAS Design-Build, дизайну інтер’єру фірма, що базується в Сіетлі, штат Вашингтон. Гарний темно-сірий і синій стеатитовий лічильник надає старим-Тимей стилі кантрі в сучасному фермерському кухні.

Це Blogger Loves мильного каменю Стільниці

Для об’єктивної думки про мильного столешницах, ми звернулися до Жанни, домашнє поліпшення блогер за сайт за любов будинку. Вона любить камінь, який вона встановила свій власний приготування їжі простору. Вона додає, в той час як це матеріал, низький експлуатаційних витрат вона як і раніше вимагає трохи ніжною люблячою турботи продовжувати дивитися його найкраще. Наприклад, її стільниця має кілька невеликих вм’ятин по краях посудомийної машини і раковина, викликана б’ючи об’єкти. Вона каже, щоб запобігти його від того, що відбувається у вашому будинку трохи пам’ятає, коли прийшов час мити каструлі і сковорідки.

Як підробити Погляд з талькохлорита

 Як підробити Погляд з талькохлорита

Якщо реальна стеатитовий стільниця з вашого цінового діапазону, ви все одно можете отримати вид з Formica ламінату. Тут, Коллін, декор блогера за Lemon Будяка, пішов з малюнком під назвою Soapstone Sequoia. Вона каже, що її нові лічильники ламінату виглядають так красиво, як реальна річ. Коллін пропонує цей рада: кращий тип раковини, щоб поєднати з ламінатом крапля в, як показано на малюнку. На відміну від встройной раковини, вона буде захищати інвестиції, які Ви зробили в ламінаті з кутами, які забезпечують захист від води.

Об’єднати Круті Мильна камінь Стільниці з теплими акцентами деревини

 Об'єднати Круті Мильна камінь Стільниці з теплими акцентами деревини

У цій домашній кухні Раузера Design, що базується в Остіні, штат Техас, лічильники мильний поєднуються з обробною станцією м’ясника блок. Ми любимо, як це варіння простір поєднує в собі рису в холодних кольорах, таких як стільниці та синіх шафи з теплими дерев’яними вставками, включаючи кухонний стіл і паркетні підлоги.

Натхненна середина століття кухня з мильним каменем стільницею

 Натхненна середина століття кухня з мильним каменем стільницею

Середина століття сучасний будинок відремонтований Енні Холл Інтер’єри з Кембриджа, штат Массачусетс отримує порку нового ееся простору, в нозі з історичним стилем будинку. Бірюзовий червонодеревець і теплі дерев’яні стіни класичної середини століття комб. Кухня острів бумеранга стиль з мильною стільницею є даниною традиційним ниркоподібним журнальним столиком, який є іконою середини століття декору.