Skip to main content

Творчі Загальні ідеї Спальні для кімнати Сучасного Дитячої

Творчі Загальні ідеї Спальні для кімнати Сучасного Дитячої

Сміх … плач … грає … б’ються. Загальна споріднена спальня Улая діяльності та потреб. А це означає, що є багато для батьків, щоб вирішувати при створенні загальної спальні їхніми дітьми. При подвійному розмірі (або більше) еволюціонують особистостей і предметів першої необхідності, часто складне завдання для батьків, щоб забезпечити зберігання, простір і індивідуальний стиль кожної дитини.

Ось деякі корисні поради для подолання спільних проблем проектування і створити щасливу і функціональну кімнату для ваших молодих сусідів по кімнаті.

Творчі Загальні ідеї Спальні для кімнати Сучасного Дитячої

Створення хлопчик і дівчинка Shared Room

Проектування кімнати для брата і сестри не повинні бути складними. Насправді, це, ймовірно, найпростіше завдання подолати при плануванні спільної кімнати.

Ваш перший крок, щоб вибрати основну колірну палітру для основних елементів приміщення (стіни, килим, меблі), який є нейтральним в гендерному відношенні … і, якщо вони досить старі, щоб дзвонити в, що кожен брат дають великі пальці вгору. Колір комбо, такі як білий і сірий, бірюзовий і білий або суміш первинних квітів добре підходять для хлопчиків і дівчаток.

Для того, щоб доповнити свої основні палітри, шар додаткові кольори і візерунки на вершині цього. Наприклад, в сірій і білій кімнаті, спробуйте акцентуючи з жовтими аксесуарами. Для зразків, схиляються до смуг, шеврону або твердих тіл з великою геометричною формою (ів).

При виборі меблів, вибрати меблі з чистими лініями, і це не тематичне (триматися подалі від гоночного автомобіля або Сплячої красуні ліжка) і пара нейтральної кольорових предметів першої необхідності, таких як лампи і обробка вікна.

Захоплююча частина створення супер весело спалень для вашої молодий виводок аксесуарів і налаштування елементів дизайну, щоб відповідати їх подає надії особистостей. Виберіть елементи дизайну, які роблять кімнату почувати себе, як він ставиться до них обох. Персоналізувати аксесуари по всій кімнаті, такі як стіни мистецтво або гачки для одягу. Marquee вогні з їх іменами або першою літерою додати попи енергії і азарту в будь-який простір. Крім того, тонко додати певні гендерні теми в одному або двох аксесуарів, але тримати їх колір скоординовані. Наприклад, коли з червоними аксесуарами, спробуйте кинути подушку з червоною пожежною машиною для нього, і подушку з червоною квіткою або серцем для неї. Зберігання, що є доповненням до розрахункової схемою, але специфічна для кожної статі (думає, угль для хлопчиків і для дівчаток жовтого) може також легко витягти кімнату разом.

Створення кімнати для різних вікових груп

Іноді його не тільки Джеремі і Сара, що вам потрібно розмістити, а 3-річний Джеремі і 4-місячна Сара безумовно можуть додати ще один шар дизайн тривоги.

Перше, що потрібно вирішити це розташування меблів. Якщо у вас є дитина, швидше за все, ви будете в і з кімнати в нічний час, щоб мати тенденцію до дитини. Якщо можливо, помістіть їх ліжка в протилежних кутках або стіни з хлів бути найдоступнішим до дверей. Очевидно, структурні елементи, такі як вікна та обігрівачі можуть диктувати інакше, але ваша мета дизайну, щоб дати кожній дитині спати найбільш комфортно ніч без одного стережуть інших.

Творчі Загальні ідеї Спальні для кімнати Сучасного Дитячої

Створення ігровому майданчику, що і брати і сестри можуть насолоджуватися, навіть одночасно, це супер корисно, особливо для втомлених мам і тат. Килимки, подушки і м’які великі предмети, як конячка і намети ідеально підходять окреслити область і задоволення для обох, щоб грати в. Покладіть іграшки вашого старшого дитини в доступних контейнерів для зберігання, але вище, ніж пів, щоб ваш молодший не легко може торкнись цього.

Наприклад, будь то книжкові полиці, зберігання куба або настінний пристрій, помістити дитини дружні іграшки і предмети на нижні полиці. Ваш малюк або старша дитина може стояти і тягнутися до кошику Lego.

Включення елементів, які показують своїм дітям їх зростаючої родини. Фотографії дітей разом, обрамлені Відбитки про те, коли кожних з них були новонародженими заохочувати їх, щоб оцінити їх молодший або старший брат, додаючи теплу сімейну атмосферу в спальню.

Створення досить для зберігання двох або більше

Знаходження простору в одній кімнаті для вдвічі більше меблів і зберігання є однією з найскладніших завдань при проектуванні спільної кімнати. Це де ваша винахідливість і редагування очей потрібно штовхнути в високу передачу. Менш виразно більше в загальній спальні, як це багатофункціональний і загальний дизайн.

В якості основи, вибираючи обтічну меблі має важливе значення для підтримки почуття номера, як просторий, як це можливо, і дозволяємо для зберігання і відтворення. Якщо ваші діти вже досить дорослі, двоярусні ліжка завжди відмінний вибір. Якщо L-образної або вертикальний, двох’ярусна ліжко є ефективним використанням простору і часто має вбудовані зберігання внизу.

Говорячи про … під зберіганням ліжка, такі як розкладні ящики завжди корисно при створенні більше місця і може містити сезонні або обмежені предмети використання. Зберігання скрині з подушками можна використовувати як місце для таблиці гри, а також приховати гору іграшок. Стінка блок з висувними ящиками може потягнути подвійну обов’язок як комод і письмовий стіл.

Стелаж супер зручно для іграшок організації, оскільки вона не займає багато місця і може бути розміщений вище комоди, столи, навіть над дверима для ледь використовуваних елементів. Крім того, розміщення на книжковій полиці в ногах ліжка не займає цінне простір стіни і навіть може дати вам іншу поверхню біля ліжка для лампи або нічний книги.

Для одягу, настінні і дверні гачки корисні для кожного дня йти до пунктів. У шафі, встановіть два стержня (тобто подвійне повішення), так що кожна дитина може мати окреме висячий простір.

Незалежно від вашого дизайну виклику, при створенні спільного простору для ваших малюків, якщо ви будете дотримуватися винахідливого, ефективного, веселого і творчого вибору, ви будете без сумніву створити спальню ваших діти будуть любити!

Як ви збираєтеся проектувати спальню ваших дітей?