Skip to main content

Чарівна квартира в центрі Стокгольма, залитий світлом

Чарівна квартира в центрі Стокгольма, залитий світлом

Повсякденне життя повинна розгортатися в яскравих, відкритих і геніально розроблених будинках. Бачив на Alvhem Mäkleri й інтер’єр, це дворівнева квартира в центрі Стокгольма забезпечує дозу високо оціненої скандинавський дизайн як натхнення для тих, хто любить яскраві міські житлові приміщення. Чарівний центр Стокгольм дворівневий квартира поширюється в цілому 55 квадратних метрів, тому дизайн повинен був запропонувати світлову середу, придатну для довгих і темних зим Швеції. Під високими стелями, в квартирі розплутує запрошує і якось тверезий життєвий простір, залитий теплими текстурами, як дерев’яні підлоги і сходи, затишні

Чарівна центральний Стокгольм дуплекс квартира поширюється в цілому 55 квадратних метрів, тому дизайн повинен був запропонувати світлову середу, придатну для довгих і темних зим Швеції. Під високими стелями, в квартирі розплутує запрошує і якось тверезий життєвий простір, залитий теплими текстурами, як дерев’яні підлоги і сходи, затишні кидки і подушки, плюс зручний килимок.

Арочні вікна запрошують сонячне світло глибоко в квартиру, проникаючи на більш низький рівень, в той час як нагорі Мезонин залита світлом від ліхтарів. Білі стіни відмови світла навколо, в той час як контрастна сучасна темна кухня порушує монотонність і додає стильний, сучасний штрих до загальної привабливості цієї компактної квартири. Не кажучи вже є кімната для переодягання простору і затишній терасою, щоб насолодитися бадьорий, свіже повітря.

Чи можете ви що-небудь ще вам потрібно, щоб жити комфортного життя в Стокгольмі?