Skip to main content

Червоні Поради Спальні та Поради

Червоні Поради Спальні та Поради

Червоний теплий, яскравий колір часто згадував під час курортного сезону. Цей варіант кольору може бути занадто сміливим для деяких і, як правило, замінюється на його колір кузенів-жовтий і оранжевий. Проте, це гарний колір альтернатива для спальні, особливо якщо колірна схема спланована і використовується з нейтральним або колірним доповненням. Чи плануєте ви використовувати червоний в якості основного кольору варіант, такі як цієї динамічної спальні розроблений DKOR Interiors Inc.- або як колір акценту; ось деякі великі ідеї та фотографії, які допоможуть вам вирішити.

Як використовувати червоний з сірою

 Як використовувати червоний з сірим кольором на Спальня

Червоний і сірий добре працюють разом; наприклад, в цьому веселому, сучасної спальні спроектованого Savio і РУП Interior Concepts. Використовуючи сірим, як загальний варіант кольору з акцентами червоного кольору протягом додає тільки досить тепла і шик, щоб зберегти дизайн цікавим і добре збалансовані. Ці акценти кольору можуть бути включені в кинути подушки, світильники, твори мистецтва, або в межах килимка.

Червоний і чорний варіант Спальня

 Червоний і чорний варіант Спальня

Червоний і чорний традиційне поєднання кольорів, який нагадує нам про класичні гоночних автомобілях і 1950-х відвідувачів. Це поєднання кольорів було зроблено популярним в епоху ар-деко, який запропонував чисті, поліровані обробки для виробів, творів мистецтва та інтер’єрів. Один з альтернативних варіантів про те, як додати цей колір дует разом, щоб використовувати натяк на червоний і чорний разом з іншими нейтральними кольорами. Ця колірна схема ідеально підходить для більш чоловічого погляду, такі, як ця сучасної спальня розроблена BusyBee Design.

Червоні шпалери Ідея

 Спальня з червоними шпалерами Ідеями

Червоний може бути використаний для створення координаційного центру або акцент стіни в спальні, щоб додати ілюзію простору або ракурсу, що робить непарних розміром номера з’являються відповідним. Шпалери є прекрасною альтернативою для акцентної стіни; такі, як ця традиційна спальня, розробленої Vahallan Papers, який використовує два типи призначеного для користувача візерункових шпалер-собор і Burlington- розташовані в унікальному дизайні. Тому, щоб не втратити ефект цього акцент стіни; дизайнер додав кілька акцентів подушки, які врівноважують колірну схему і загальний дизайн.

Червона Постільні приналежності Idea

спальня з Red Bedding Ідея

Інший варіант додавання червоного кольору в вашу спальню через постільну білизну. Сплеск кольору на ліжку відмінний спосіб додати трохи поп в кімнату, яка охоплюється в нейтральних тонах. Хороший приклад цієї ідеї в цій еклектичною спальні розроблена Фіорелла дизайн, який використовує червоні покривало, подушки, і весело акцент подушку, щоб створити живу і спокійну спальню.

Червоний, чорний і білий Ідея Спальні

 Червоний, чорний і білий Ідея Спальні

Класичний чорний, білий і червоний колір схеми в постільних речей і акцент стіни розбивається на бежевій ліжка замші і бежевого кольору стіни. Цей кумедний дизайн BusyBee Design є тонким і просте рішення, як зробити довгий, незграбний розміру спальні виглядати тепло і затишно.

Червоний Узголів’я Ідея

 Червоний Узголів'я Ідея

Крім того, використовуючи червоний усередині акцент стіни; іншою альтернативою є використання червоного кольору в меблів або узголів’я, як ця прекрасна спальня спроектованого Terrat В’язів дизайну інтер’єру. Твердий червоний Узголів’я може бути використаний або якщо ви хочете додати трохи натяку на червоне використанні смугастого або візерункової дизайн. Якщо ви вирішили використовувати узголів’я в кольорі, відмінному від нейтрального відтінку, ви повинні бути обережні, як ви аксесуарів ваші постільні речі та кімната в майбутньому; так як ви будете обмежені в певних кольорів або їх комбінацій.

Французький Inspired Спальня Використовуючи червоний

 Французький Inspired Спальня Використовуючи червоний

дизайн спальні цього хіп маленької дівчинки на Warline живопису Ltd. є чудовою ідеєю про те, як використовувати червоний і білий разом, щоб створити модний дизайн, який буде рости разом з вашою дитиною. Унікальний і сучасний французький стиль країни, яка використовує забавну дизайн шпалери, червоне узголів’я, штори, і живі акценти, щоб створити ідеальну кімнату для маленької дівчинки, підлітка, або гостей.