Skip to main content

Чудова Середина століття Сучасного Освітлення Ідея

Iconic освітлення ніколи не виходить з моди

Облицювальні тенденції приходять і йдуть, але, чесно кажучи, сучасний декор в середині століття, зокрема, освітлення натхненний цієї культової епохою, тут залишитися, назавжди. Ось чому ми все ще бачимо стилі від періоду, який, можливо, почалася в 1947 році, що як і раніше сильна, навіть після 70 років або близько того. Якщо ви хочете, щоб дати вашої поточної розкладці деяку нескінченну привабливість, ці красиві місця будуть надихати вас, щоб прикрасити речі з середини століття сучасного освітлення.

Класичний Sputnik Люстра

Крім знакових ниркоподібний журнальний столик, ніякий інший об’єкт не підводить середині століття сучасний стиль, як люстра Супутника. Є багато різних версій класичного приладу. Але всі вони були натхненні і названий на честь першого космічного супутника земної кулі восени 1957 г. Це було приблизно розміром надувного м’яча, і це було кілька антен, що стирчать з середини. Це взяття на люстрі Супутника в їдальні Келлі Мартін Interiors, прикрашає кришталеві акценти, глобус цибулину і шикарну обробку з латуні. Його золотий тон не тільки вискакує проти примхливого синього шпалери, але і гармонує з дерев’яною і шкіряними меблями.

Ретро Промислове освітлення в яскравих кольорах

Висококласні Будівництво перетворили цей раз нелюбимого горища в радісному ігровому просторі. Мансардні максимально природного світла протягом дня. Вночі два ретро промислові вогні прикрасити речі. Жовто прилади безпеки додати поп яскравого кольору в яскравій кімнаті.

Скульптурна Середина століття Сучасне освітлення

Ця невелика вітальня в Homepolish дизайн команди наворочена із заповітним старовинними знахідками. Вогні наші фаворити. Настільна лампа в середині століття на лівому має прекрасну базу гончарного відрізняючи виверткий малюнок сітки. Справа багатопрофільний світло торшер з золотим оздобленням. Обидва мають скульптурний елемент, який додає один-в своєму роді зовнішнього вигляду кімнати.

Модерністської Люстра Висячі Підвіски

Ці золоті люстри Plaza наповнюються Mad Men надихнув стиль. Чорна стеля в цій їдальні дизайнера інтер’єрів Зої Фельдман робить світильники видатним. Зверніть увагу на інші джерела декоративного освітлення. Всі вони мають трохи золота, що дозволяє уніфікувати кольорову схему кімнати.

Середина століття Сучасний Hourglass світильник

Іншим широко визнаним в середині століття сучасна форма для освітлення пісочний годинник. Перемежовуючи цей шикарний столовий дизайнер інтер’єрів Лелі Коттер, це ретро пісочний годинник люстра з білим порошковим покриттям. Поряд з шпалерами, це додає виверткий дотик до цієї перехідної їдальнею.

Сучасні Візьміть на класичний Mid-Century сучасного освітлення

Sputnik люстра, модерн класик, ми вже згадували раніше, натхненну це латунь, шарнірний світильник з трубчастими Едісоном цибулинами. Шматок красиво доповнює вінтажну меблі в цій ретро-приправлені вітальні по дизайну інтер’єр фірми Scheer і компанії.

Золото-Занурений Освітлення Globe Підвіска

Чудовий глобус кулон освітлення декор штапель. Тут золото опущеною версія висвітлює невелику їдальню в гостьовому будинку дизайнера інтер’єрів Кімберлі Марі. Чисті лінії і криві є відмінними рисами стилю середині століття-все в цій їдальні відповідає всім вимогам.

Скулхаус Натхненний Середина століття врівень

Прихований монтаж освітлення може бути настільки ж захоплюючим, як підвіска освітлення, відповідно до дизайну інтер’єру фірми Студія McGee. І це варіння простір вони проектували доводить свою точку зору. Скулхаус світильник з темно-синіми смугами надає попи фантазії на цю білу, фермерський стилі кухню.

Сучасна середина століття Кри

Ось гладкий, кристал середині століття сучасна люстра встановлює гламурний тон цієї голлівудської надихнув їдальні по Нолен Homes. золотий тон баз арматури в об’єднує його з іншими металевими особливостями в місці, в тому числі Супутника-надихнули дзеркало і латунні фоторамок.

Grown Up Освітлення для дитячої

Бра настінне завжди відчувати себе чітко середині століття сучасний, як показано в цьому ретро дитячої дизайнером інтер’єрів Хейлі Вайденбаума. Куполоподібні латунні світильники не відчувають себе по-дитячому, і це хороша річ. Купівля меблів або декору, що дитина не може переростати є розумним вкладенням коштів.

Загальний торшер

Havenly дизайнер інтер’єрів Моллі Б. взяв її середині століття сучасний будинок надихнув на наступний рівень з покриває торшер з латуні. У ніч функція додає достатнє освітлення для читання при заповненні решти простору до умов освітлення.

Освітлити Браун середині століття Сучасні меблі

У той час як в середині століття сучасний декор може бути барвистим, більшість класичних частин коричневі (думає: дерево або шкіра) з чорними або золотими акцентами. Ось це вітальня ознаками на Havenly. Погоджують білі настільні лампи надають моди контакту, який пом’якшує зовнішній вигляд темних меблів.

Середина століття Сучасний Настільна лампа

Ваша спальня повинна відчувати себе затишне і непереборне відступ. Тому маючи правильне світло завдання для читання має важливе значення. Зверніть увагу на латунної настільну лампу в цьому зручному притулок Студії McGee. Це сучасна особливість середини століття, який функціонує в якості стильного нічного світла.

Вау-фактор світильник

Незвичайні світильники не тільки для основних житлових районів. Це зручно, Скандинавський стилі спальні березня О’Хара Interiors пропонує люстри Супутника в обох з латуні і нікелю. Це додає трохи Зін до спокійного спальному простору.

Свіже Візьміть на Супутника Люстра

Ми любимо ідеї, які ставлять нову спину на класичних речах, такі, як цей свіжий поворот на люстрі Супутника. Beth від дизайнерської фірми інтер’єру, Лаки і компанія, вибрали разючу для її бра недавно перебудованої ванній майстра. Акцент створює візуально захоплюючий баланс між двома дзеркалами. Ми любимо простір, які змішуються металами. Зверніть увагу, як марнославство енергійної нікельовані ручки і дзеркало і бра мають розкішну матову мідну обробку.

Matchy-Matchy Décor Додає Симетрія і баланс

Matchy-Matchy декорування може бути жорстким поглядом прибити, якщо не говорити про класику середині століття, як цей керамічний набір стіл лампа. Вони приносять симетрію і рівновагу в цей шикарний офіс віньєтка дизайнером інтер’єрів Ангелою пояса.

Space Age Натхненний освітлення

Ці сині вогні підвіски є ще одним прикладом модерністської, космічної ери стилі. У цій кухні дизайнер Homepolish, світильники пробивати вгору білу кімнату з ударами синього кольору.