Skip to main content

Чудова Середина століття Сучасні будинки Ідеї дизайну

Чому Mid-Century Homes є Непохитна Favorite

Те, що робить сучасні будинки автентичними, в середині століття так непереборного після всіх цих років? Можливо, це через їх радикально спрощені форми. Подумайте гладкі лінії або органічні криві, часто перемежовується великими вікнами, уніфіковані внутрішні приміщення з великою вулицею.

Дизайн рух середини століття, який почався в 1940-х роках і загорнутий на початку 1960-х років, зазначає шлюб форми та функції з мінімальним і часто скромно розроблений житлової архітектурою і домашнім декором. Він також був період, який ввів в епоху домашнього користування, який перебуває в цей день. Вперше середні домовласники почали персоналізувати свої житлові приміщення як усередині, так і зовні, щоб відобразити їх смак і стиль життя. Може бути, це святкування себе вдома чому сучасні будинки в середині століття все ще архітектурний улюблені. Для того, щоб отримати нашу суть, ось такі приклади.

Каюта Чарівна Середина століття

 Каюта Чарівна Середина століття

Типовий будинок середини століття відомий своїм одному поверху і поруч з конструкцією землі часто перемежовується значними вікнами. Однак A-каркасні будинки, як ця Каліфорнія каюта, розміщена на Glamping Hub, були настільки ж популярні, як другий дім. Ця обитель має відкритий план поверху, два поверхи з верхньої лофт-стилю буття, і, звичайно, великі вікна. мінімальне озеленення верфі також корениться в естетиці середини минулого століття. Відкритий простір відчуває, як розширення житла через це заскленим фасад.

Класичний двоповерховому Середина століття Сучасний будинок

 Класичний двоповерховому Середина століття Сучасний будинок

Ось класичне проживання в середині століття, побудоване в 1951 році і нещодавно оновлений архітектором, Carib Daniel Martin. Зовні Хоум має кілька стандартних деталі класичного стилю. Зверніть увагу на великі угруповання вікон, низький тон двосхилим дах паралельно передній фасад і поєднання оздоблювальних матеріалів, цегли, дерева та металу, які все додають візуально привабливі візерунки і текстури. Зсередини відкритим життєустрою завершеного з високими склепінчастими стелями.

Витончений і сучасний Реконструйований Ranch House

 Витончений і сучасний Реконструйований Ranch House

Професійний будинок фліппер Джеймс суддя відновив цей середину століття сучасного ранчо до своєї колишньої, чудовою слави. Синій і білий колір вдарив вгору цегли зовні. Гладкий дерен і галька двір в поєднанні зі стильним матовим огорожею взяти бордюр апеляцію додому на новий шикарний рівень. Глазур на цьому горезвісному кексі є дуже великим номер вулиці, що робить цю обитель реальної пробки трафіку.

Розповзання Середина століття Сучасний Будинок Ранчо

 Розповзання Середина століття Сучасний Будинок Ранчо

Вбудований в 1962 році, це середині століття сучасна краса поділяють Terrie O’Connor ріелторів розповзання ранчо Наповнений Mad Men оскарженню. Скляні стіни і вікна ліхтаря обидві ознаки високого класу скотарів, наповнюють інтер’єр природним світлом протягом дня. Зсередини відкриту концепція, яка, якщо ви не в курсі, стала річчю під час руху модерніста.

Woodland Home Натхненний Mid-Century Ski Chalet

Woodland Home Натхненний Mid-Century Ski Chalet

Ще в 1950-х роках, Скандинавський шик був настільки ж широко доступні, як сьогодні. Ця кабіна середини століття плямиста на Glamping Hub, нагадує лижне шале. Її зовнішні особливості драматичні крута дах і стеля високі вікна. Останні одружує чудовий відкритий вид з основної критої вітальні. Колода з кедрових виріже дуже приємний зовнішній зал, який ідеально підходить для літнього вечері або відкидається з гарячим сидром в падінні.

Середина століття Ranch House

 Середина століття Ranch House

Ранчо стиль будинку є класичним середині століття. Невеликий одномісний поверховий будинок швидко став одним з основних продуктів в Південній Каліфорнії в 1940-х роках, а потім поширився на сході. Ranchers як цей приклад з Glamping Hub має вражаючі низькі профілі через їх майже плоскі дахи під кутом і близько до конструкції землі.

Чудова ретро реконструюють

 Чудова ретро реконструюють

Ось ще один приголомшливий ретро реконструюють Джеймс судді. Метою даного проекту було зберегти оригінальний, модерністський шарм Обителі в той час як при додаванні бренду Порка нові подробиці виправити ері. Зверніть увагу на грамотне використання клеєної деревини панелей. Ті, безпосередньо в передній частині будинку, пропонує тінь і усамітнення, а ламель на даху приховує непривабливий змінний струм конденсатора-геніального справа? Кожен будинок повинен мати зовнішнє освітлення. Ось куля підвіска скрашує номер вулиці в нічний час при кредитуванні трохи Дона Дрейпера стиль.

Mid-Century Dome Home Побудований для стійкого життя

 Mid-Century Dome Home Побудований для стійкого життя

Можна стверджувати, що купол будинку є одним з найбільш далекоглядних типів середини століття, житлові будівлі. Архітектор і винахідник Бакминстер Фуллер задумав ці високоефективні суглинки для сталого способу життя. Їх сферична форма робить велику частину сліду, забезпечуючи більш придатний для метражу, ніж традиційні будинки. Ці вигнуті будинку також більш енергоефективні завдяки їх площі поверхні до об’єму.

Цей крок, здійснений приклад купол будинку був побудований в 1953 році історичний шедевр охрестив Sunflower. Він був розроблений Джеймсом Dresser колишній Френк Ллойд Райт стажера. Одна з його унікальних зовнішніх особливостей є свого піку, геометричні вікна, які дозволяють в природному світлі, блокуючи різкі прямі промені. Це відео акцій Modern Mode Realty Network більше про це єдиному в своєму роді будинок.

Середина століття Сучасний будинок з великою кількістю Curb Апеляційному

 Середина століття Сучасний будинок з великою кількістю Curb Апеляційному

Задовго до xeriscaping став річчю, домовласники, які живуть в теплому кліматі були гравій покриті ярди протягом 50-х років, 60-х і 70-х. Цей будинок в середині століття перебудований Джеймс суддя включає в себе новий модерністському надихнув пейзаж підходить для сухої області і випаровуються погод.

Середина століття Сучасний метелик даху

 Середина століття Сучасний метелик даху

Метелик дах, яка імітує форму крила комахи, ще одна спільна риса бачили на деяких будинках в середині століття, як цей плямистий на Палм Спрінг будинків. Зовнішня особливість, як правило, в поєднанні з високими вікнами, розширена висоту стелі всередині до драматичних рівнями. Зверніть увагу на круговій під’їзної-раз штапель для великих маєтків стати covetable особливістю для передмістя в середині століття з значних ярдів.

Будинок в середині століття Сучасний Підрозділ

 Будинок в середині століття Сучасний Підрозділ

Є багато кварталів по всій країні, наповненою класичними будинку середини століття, деякі відновлені в первісний блиск.

Arapahoe Acres в містечку Інглвуд в Колорадо є одним із прикладів. Будівництво класичних обителей середнього класу, що населяють околиці початку в 1949 році і загорнуті в 1957 році.

Робота Френка Ллойда Райта глибоко натхненний проектованої цих будинків, як це, наприклад, сфотографували Butterbean. Будинок має низьку перекинув дах, і передні вікна покриті, як Клейма житлової архітектури середини століття. Придивіться на фасаді і повідомлення про те, що структура складається із залізобетонних блоків і віконних рам стали. Обидва будівельні матеріали були ретельно розглянуті сучасні в той час.

Стандартний Середина століття Модест будинок

 Стандартний Середина століття Модест будинок

Будь-приміський район, який по крайней мере, 75 років, має кілька скромних будинків в середині століття з традиційними загостреними дахами і прикріпленими гаражами. Додаткові стандартні функції в цих структурах, які, як правило, менше, ніж 1200 квадратних футів, є панорамні вікна і добре ландшафтний, але простий переддвір’я і дорога.

Середина століття будинок з плоским дахом

 Середина століття будинок з плоским дахом

Палм-Спрінгс відомий своїми чудовими і розкішними середини століття будинку-деякі з плоскими дахами, як показано на малюнку. Важливо відзначити, що будинки з стразами рівня підходить тільки для теплого клімату. Це відбувається тому, що плоскі дахи не сприяють дренажу і складні системи жолобів. Обидва вони можуть бути проблемою, коли справа доходить до чотири сезони областей, які мають справу з мертвими листами та снігом.