Skip to main content

Чудові кольори спальні, щоб спробувати цю весну

Органічне finsihes і тканину взяти цю тропічну спальню з дерева і білого кольору на абсолютно новий рівень!

Зміна сезонів принести з багатьма перевагами і перехід від більш холодних місяців в більш теплі пори відчувають , що набагато більш особливим. Так, свято сезону відпусток може бути позаду нас, але тепер ми можемо насолоджуватися зовнішнім світом без драпірування себе в шар за шаром! Свіжі зелені листи, яскраві ранки і сонячні дні додати новий колір до раніше тьмяного світу , і ви можете зробити те ж саме з вашими спальнями , як добре! Це правильно, це подивитися на самих популярних і модних спальні квітів сезону , і вони повинні служити вам добре для іншої частини 2019 , а також. З легкої і занижені в винятковий і шик, це візуальне задоволення , що ви не хотіли б пропустити.

У кращих кольорах спальні в протягом наступних кількох місяців включають в себе дивовижне поєднання відтінків , які все будуть насолоджуватися. Існує що – то там для тих , хто хоче тільки «ультрамодний» вибір , а також ідеальний варіант для тих , хто хоче йти шляхом поза часом. Будь спокійним і adapatable або сенсаційні і стильно, ці кольори спальні не буде disspoint вам один біт.

Коралові на його діамантовим Бест

Колір Pantone в роки бачив багато домовласників метушаться, щоб знайти натхнення, яке дозволило б їм додати корали в свої будинки. Одне з кращих місць, щоб зробити це в спальні, і у вас є багато варіантів тут, щоб вибрати з. Якщо ви хочете великий сплеск коралів в нейтральній спальні, то акцент стіна є безсумнівним королем. Але ті, менш одружені на колір можна використовувати кинути подушки, акценти і постільні приналежності, щоб отримати роботу без повного здійснення на нього.

Знайти відтінок корала або персика, що ви любите

Класний і стильний спосіб додати корали і відтінки рожевого до сучасної спальні

Велич Фіолетовий Unveiled!

Ми завжди любили фіолетовий і використовувати його навіть у найменшій із способів має велике значення в інтер’єрі майже миттєво. Фіолетові відчуває елегантні і царствені і приносить повітря вишуканості навіть саму еклектичною спальні. В цьому році, знову відкрити для себе магію пурпурного ще раз і зробити так, використовуючи його разом з білим, щоб переконатися, що він виділяється візуально. Фіолетові штори, постільна білизна або навіть декор доповнення, які легко знайти і роботу фарби ніколи не буває занадто далеко!

Сучасна спальня в білому і фіолетовому є пишною зупинить всю роботу

Chic каліфорнійського спальня в відтінках фіолетового з блискучим освітленням

Вражаючі спальню, де стеля також фіолетовий!

Чудова сучасна спальня з фіолетовим узголів'ям стіною, портьєрою і блискучими ударами синього Багатоборство

Приголомшливі Jewel Tones

Спустіться вниз шляхом, який трохи відрізняється, набагато більш яскравими і повні жвавого чарівністю цієї весни зі спальнею, який загорнутий в коштовності тонах. Jewel-тоноване декор не може бути легко знайти, але вони є кращим варіантом для тих, хто хоче прийняти цей яскравий маршрут. Якщо ваша спальня має нейтральний фон, а потім додати коштовність тони акцентів стає ще простіше. Киньте подушки в величний фіолетовий, смарагдовий або дивовижний рубіновий червоний переконайтеся, що ви не повинні дотримуватися цих квітів в довгостроковій перспективі, і вони можуть бути замінені швидко, без витрат вам удачі.

Важко припустити колір в цій спальні

Використовуйте декор додати коштовність тонированной краси в спальню

Використовуйте постільну білизну, щоб сповістити коштовність тонів в спальню в цьому сезоні

Serenity Уайта і деревини

Дерево і білі спальні гаряча тенденція, яку ми вже поділилися з вами, і це одна колірною схемою, яка пов’язана з сидячим на вершині тенденції графік протягом усього року. Якщо у вас є інші кольори в кімнаті у вигляді акцентів, просто перенести їх і створити фон в білому кольорі. Відійдіть від сірої передозування за останні кілька років, і зосередитися на дереві замість того, щоб дати спальні затишну та комфортну привабливість. З часом зношується далі, додаючи інші кольори й акценти відповідно до мінливими тенденціями буде легко і недорого.

Зелень зовні додають свіжості в цю спальню в білому і дереві

Надзвичайно багатий підхід до прикраси з деревом в білій спальні!

Призначені для користувача DIY спинки ліжка для спальні в білому і дерева

Віконні рами додати нотку чорного безтурботного спальні в білому і дерева