Skip to main content

Як вибрати ідеальний килим для їдальні

Як важко це може бути дійсно , щоб вибрати їдальнею килим ? Це одна з перших реакцій ви отримуєте від домовласників , які ще не почали ходити по магазинам для одного. Але незабаром вони розуміють , що це на самому справі набагато складніше , ніж здається , і вона включає в себе набагато більше , ніж просто естетика. Правильний вибір їдальня килима включає в себе неабияку кількість планування, розуміння ваших потреб, і, звичайно ж, що невловимий баланс між формою і функцією , що всі ми після.

Сьогодні ми намагаємося зробити цей вибір набагато простіше і набагато менш спантеличує, вказуючи вам в правильному напрямку , за допомогою декількох розумних порад «килим магазинів». З курортного сезону приносячи з собою деякі неймовірні угоди, це безперечно дуже вдалий час , щоб робити покупки для цієї стильної і практичної їдальнею килим ви завжди хотіли. Отже, навіщо чекати?

1. Підбиття підсумків Їдальня

Так само, як і в разі вибору правильного обіднього столу або вітальні дивана, це гарна ідея, насправді виміряти розмір вашої їдальні та існуючий обідній стіл, перш ніж почати переглядати багато килими на пропозицію. Килим повинен бути принаймні 24-28 дюймів більше, ніж розмір обіднього столу для розміщення обіднього столу стільці, а також. Велика їдальня з великою кількістю простору між стінами і столом дозволяє вибрати ще більший килим, який виходить за межі цього мінімального вимоги.

Рознос це просто прямо в їдальні з килимком

Хто говорить, що їдальня килими повинні бути простими і нудними

2. Встановлення в с Ambiance

Якщо ви хочете , щоб продемонструвати , що прекрасні паркетні підлоги в їдальні, додаючи килим до нього, то залишаючи деякий простір між килимом і стінами кімнати є ідеальним компромісом. Це також кращий вигляд в самих ексклюзивних столових, і це , безумовно , додає атмосферу настройки. Розглянемо стиль їдальні, форма обіднього столу і існуючий декор в кімнаті , перш ніж вибрати стиль самого килима. Пам’ятайте , що не існує непостійна правило , яке говорить квадратний обідній стіл працює тільки з квадратним килимком та круглий стіл проходить з першим раундом!

Білий і синій килим доповнює пляж стиль їдальні відмінно

Нетрадиційне розташування в їдальні дозволяє килимку просвічувати

3. Легко чистити

Це не може звучати як важливу дрібницю, коли насправді купує килим, але незабаром ви зрозумієте, що килим, який легше чистити переживуть з блискучим аналогом з товстим переплетенням, яка вимагає багато обслуговування. Синтетичний, внутрішній зовнішній килим з плоским переплетенням є безпечним і міцним варіантом в їдальні з великою кількістю трафіку, в той час як більш формальної їдальня, який іноді використовуються може розмістити понад високе технічне обслуговування килима. Килими з натуральних волокон, також досить легко чистити, що роблять його варто додаткового тесту ви витрачаєте на залучення одного будинку.

Плоский ткати килим додає простий шаблон і стиль в їдальню

Мульти кольоровий килим привертає увагу миттєво

4. Почніть з килимком!

У той час як ми говорили раніше про покупку килима, який підходить стиль і колірну схему існуючої їдальні (або відкритого плану вітальні), протилежний підхід для тих, хто повністю косметичний ремонт їх їдальня відмінний варіант, як добре. Почніть з килимом в їдальні, і нехай це зв’язати воєдино різні елементи, які ви додаєте в настройки після цього. Це, безумовно, робить покупки для нової їдальні килима набагато більш обтічного з чітким баченням того, що саме ви хочете, і що буде працювати в їдальні.

Їдальня має його колірну схему і репліку від прекрасного килима

Craftsman стиль їдальня з чудовим килимком

5. Зразок і Відтінки

Розмова про вибір нового килима, і більшість з нас перша розмова про колір, моделі і вартості. Це вірно; більш істотні аспекти, такі як розмір, матеріал, переплетення і технічне обслуговування завжди беруть верх над очевидною естетикою. Це зрозуміла тенденція, але ми ще раз пропонуємо вам спочатку пройти через перші кілька суттєвих кроків, перш ніж стрибати в колір і малюнок. Тверді кольорові килими і overdyed килимів в даний час гарячої тенденція, і вони дозволяють легко додати кольору до нейтральної, сучасної їдальні. Класичні середземноморські килими з марокканським надихнули візерунки або сучасні шедеврами з абстрактними принтами прийти наступними в черзі.

Fabulous overdyed килим в блискучий фіолетовий затьмарює тут

Барвистий спосіб закріпити еклектичну столову

6. окреслити в стилі

Там було багато випадків, коли ми говорили про повільної загибелі ексклюзивної їдальні, і більшість сучасних будинків, здається, хочуть тільки випадкове столове простір, яке знаходиться поруч з кухнею в вітальні. Гарний і барвистий килим є ідеальним способом, щоб визначити і розмежувати цю область, дати йому чітку ідентичність, і зробити це без капітального ремонту, постійних кріплень або навіть непомірних витрат. Вона також дозволяє створити острів екзотичних, особливий стиль більшою житлової площі, що явно сучасний.

Урожай клаптева килим для їдальні у вітальні відкритого плану області

Простий спосіб додати акцент кольору в їдальні

7. Спосіб життя вибір!

Як часто ви користуєтеся їдальнею? Чи бачить вона активність тільки під час курортного сезону, або вона заповнена з друзями, родиною та гостями майже кожні вихідні? Ті , хто використовує їх столову економно можна вибрати пухнастий, затишний красивий килим в білих або світлих відтінках сірого або кремовий. Це хороший підхід , і в будинках , де їдальня використовується більше як домашній офіс або дитячий кабінет в кімнаті або ремісничої кімнаті. Якщо ви купуєте килим для цієї маленької їдальні , яка збирається регулярно використовуватися, або якщо ви просто не можете тримати хапали один від килимка, менш дорогий і міцний вибір , це шлях вперед.

Сучасна їдальня з вкрапленнями блакитного сірого і світло-кольорового килим

Плюшевий Делос килимок для перехідної їдальнею