Skip to main content

Як використовувати темні штори форми драматичний, затишний інтер’єр

Є деякі стилі, колір і прикраса неприємності , що домовласники по всьому світу прагнуть триматися подалі, так як вони вважають їх дотик занадто ризиковано , щоб спробувати. Деякі бояться йти сміливі та яскраві кольори , такі як помаранчевий або фуксії, в той час як інші схильні тримати чорні від їх колірної схеми майже фанатично. Використання темної драпіровкою це одна стратегія, багато хто вважає цю вправу найкраще залишити дизайнерів інтер’єру і експертів. Тим НЕ менше, по релігійно триматися подалі від темних штор , ви можете втратити відмінний спосіб для створення запрошення, зручний будинку , який є абсолютною зупинить всю роботу.

Перейти темний стиль в спальні

Чи не бути наляканий темними штори, так як з допомогою цих важких портьєр в чорному дуже схоже , використовуючи сам кольору в кімнаті. Темні штори приносять разом з ними цілу низку переваг і доступні в широкому спектрі відтінків. Не кажучи вже, ви можете вибрати для стилів , починаючи від класичних щільних штор до сенсаційної прямовисній штори. Сьогодні ми подивимося на 25 таких осяянь , поряд з простими трюками , які дозволять вам працювати з цими рідкісними красунями.

1. Оволодіння Темних мистецтв!

Ми почнемо з декількома чудових номерами, які використовують темні портьєри, але не вдаються до стереотипному чорному. Це вірно; для тих, хто боїться чорного, є і інші стегна і набагато більш цікаві варіанти, такі як відтінки сірого та синього кольорів. Звичайно, це більш темні відтінки цих квітів, які відповідають білінг тут, і часто вони можуть доповнювати колірну схему, яка у вас вже є рух в кімнаті. Живе простір або спальні зі світлом, пастельні блакитні стіни разом з фіранкою в темно-темно-синьому дійсно можуть здатися захоплюючим. Тому, перш ніж зупинитися на чорному, або більш глибоких відтінків коричневого або сірого кольору, дають більш захоплюючі кольори постріл.

Фіолетово штори для спальні перехідного

Відтінки синього кольору ідеально підходять для темних штор

Подумайте за чорним для темних драпірувань

Eclectic кухня в Лондоні повного кольору

2. Радикальні Великі простору

Не секрет, що темні штори здаються більш будинку в просторих, просторих інтер’єрах, де ви можете використовувати їх, щоб закріпити простір фактично не перевантажуючи настройки. Двухсветние вітальні, розкішні спальні і навіть грандіозні офіційні столові все ідеально підходять для тих класичних чорних драпіровок. У відкритому плануванні вітальні, ці штори можуть бути використані для розмежування простору, створюючи унікальний фон, або можна навіть використовувати їх, щоб принести деяку приватність як великі скляні двері, що з’єднує вітальню на задній двір відкрити. Якщо ви думаєте, суцільні кольорові штори нудні, кинути в деяких геометричних або квіткових візерунках, щоб оживити їх.

Вишуканий вітальня з розкішним декором

Темніше драпірування виглядати краще в великих приміщеннях

Темні штори допомагають регулювати природну вентиляцію з легкістю

Додайте шаблон з яскравими шторами

3. Moody Affair

Не кожен хоче будинок з яскравою атмосферою, наповненій потоком природного світла і одягненою в невибагливих нейтральних відтінках. Є серед нас ті, хто насправді воліє шикарний, вишуканий зовнішній вигляд темної кімнати з красивими квітами, похмурим освітленням і ігристою люстрою або два в довершення в стилі! Оксамитові, темні портьєри абсолютно ідеально підходить для цієї голлівудської Regency надихнув стиль, і ви можете дати йому сучасні штрихи до того, що стегна і модним! Навіть якщо це «поверх» стиль не те, що ви знімаєте для, темні штори все ще може дозволити вам знайти цей баланс між розслаблюючим і романтичним в сучасній спальні.

Темні штори виглядають так елегантно, як легше біліше версій, коли використовується право

Рафінований сучасна спальня з темними шторами стрімких

Промислова кухня має темно-елегантну красу

Складна традиційна їдальня з чорними шторами на тлі

4. марнує, камфен Ambiance

Говорячи про спальнях, немає абсолютно ніяких сумнівів в тому, що темні портьєри в поєднанні з підсвічуванням, білі фіранки стали величезним хітом в сучасній спальні. Витончене поєднання не тільки здається естетично схильні в кімнаті переважають нейтральні кольори, але також працює блискуче для тих, хто бажає, щоб вдарити, що ідеальний баланс між прекрасної вентиляції і повної конфіденційності. Це двошаровий підхід до драпіровці також дозволяє легко адаптуватися до зміни пір року, так як більш темні штори пропонують ідеальну ізоляцію протягом зими і відійдуть на фон під час затишних літніх місяців.

Використовуйте Козлову штору і темні фіранки як для особистого життя і вентиляцій

Шикарна спальня в червоних чорно-білої

Об'єднати легкі фіранки з щільними шторами в спальні

Сірі штори є ідеальним вибором для модного вітальні

5. Зберігання Це світло!

Ми говорили про прийняття темного, похмурий підходу раніше, але за загальним визнанням, це хрусткий, веселий інтер’єр, який є великим хітом у світі дизайну інтер’єру сьогодні. Темні штори прекрасно працюють в цих приміщеннях, а також, так як вони забезпечують візуальний контраст, створювати цікаві координаційні центри і доповнювати інші хлопки чорного або темно-сірого кольору в кімнаті відмінно. Більш нейтральне приміщення, тим більше чудові темні штори здаються! Вони можуть також формувати стильний чорно-білий фон, який є одночасно поза часом і універсальний, що дозволяє ці барвисті акценти і сучасні твори мистецтва стіни, щоб просвічувати.

Чорна і вітальня з тиром зелені

Темні портьєри якоря світла свіжих вітальні

Світло Колірна гамма вітальні доповнює темні штори відмінно

Помаранчевий дійсно новий чорний

6. Sheer Dark Beauty

Коли справа доходить до стрімких фіранки, білі, безумовно, не єдиний варіант. Sheer штори в чорному, темно-синій, сірий і темно-коричневий також тримати владу змести вас з ніг у правій обстановці. Звичайно, вони можуть не вписуватися в будинку, що охоплює стиль пляж або розслаблюючу середземноморську атмосферу, але вони роблять їх присутність відчувається в промислових, мінімальних і сучасних установках. Дозвіл в фільтрованому природному світлі, навіть коли вони виліпити драматичний фон, темні фіранки швидко піднімаються вгору тенденція діаграми в 2018 році.

Кому потрібен нічні столики з ліжком, як це

Browns вкрасти шоу в цієї еклектичної вітальні

Штори видатний візуально завдяки плану поверху

Візерункові штори в сірому кольорі для шикарної сучасній вітальні