Skip to main content

Як персоналізувати квартиру Оренда на бюджет

Дизайн інтер’єр ентузіасти добре знають, наскільки далеко потужність задумливо стилізований і майстерно розташовані будинки може взяти нас, це мотивує, стимулює і надихає нас кожен день, а також демонструє нашу унікальну індивідуальність будь-якого ми запрошуємо більш.

Але якщо ви, як і багато хто, хто живе в орендованому будинку або квартирі, то він може відчувати себе трохи виклику, щоб налаштувати і персоналізувати свій будинок до досконалості, не порушуючи орендодавець. На щастя, на самому ділі це набагато простіше, ніж ви могли б подумати, щоб культивувати свій ідеальний інтер’єр, навіть в орендованому просторі.

Якщо ви хочете, щоб зробити вашу оренду істинним відображенням вашого особистого стилю, слідуйте цим простим (і оборотні!) Поради для персоналізації вашого будинку.

Включайте Сумний шпалери


Шпалери спостерігається значне відродження в сцені дизайну інтер’єру, і це вбивця спосіб перетворити зовнішній вигляд вашого будинку. Якщо ви турбуєтеся, що ви не зможете видалити його, коли приходить час, щоб рухатися, не хвилюйтеся! У ці дні, є тонни супер шикарних і дуже найманому шпалер, які можуть працювати дизайн магію і бути видалені без сліду, коли прийшов час для нового простору.

Перемикач Up Your Lighting

освітлення вашого будинку несе в собі багато ваги, коли мова йде про вирощування в цілому Віб вашого погляду в. Якщо ви в даний час працюєте з застарілими світильниками, або просто освітленням вам не подобається, поміняти їх на новий підвісному світло або геометричну люстру, як це модні один з Sarah Stacey Design швидко і повністю перетворити вашу естетику.

Оновлення ваших Килимові

Мало того, що килими миттєво розігріти свій дизайн, але вони також вбивця спосіб продемонструвати свою індивідуальність. І є так багато різних типів на вибір в кожній точці ціни, що це вітер, щоб знайти той, який ідеально підходить для вашого стилю чуттєвості. Бонусні бали, якщо ви шар два з них, як ті, в цій кімнаті від Triibe, для модної дотик.

Дайте любов до Walls

Шпалери це не єдиний спосіб, ваші стіни можуть перетворити ваш зовнішній вигляд. Від стіни галереї до мистецтва волокна, декор вашої стіни може зробити багато важкої атлетику на особистому фронті стилю. І якщо у вас є місце в оренді, що ви хочете, щоб більш чітко визначити, як цей еспресо-бар від дизайну Любові Fest, інтегруючи галерею стіна є неймовірно простим і ефективним способом зробити це.

Побалуйте ваші вікна

Вибираєте Ви світло і свіжий або довго і драматично, ваші обробки вікна не є збанкрутувати спосіб поліпшити свій зовнішній вигляд. І якщо ви, як і багато хто з нас, хто працює з меншою кількістю квадратних метрів, ніж ми хотіли б, встановивши свій карниз високо над вікнами і інвестуючи в подовженими шторами, як м’які рожеві, зображених тут від Suzy Hoodless, буде серйозно збільшити візуальний простір, роблячи ваші стелі здаватися вище.

Грати з рослинами

Рослини неперевершеними в їх здатності зробити будинок відчувати себе як вдома. Вони очищають ваш повітря, додати текстуру до вашої естетичним і влити ваше простір з усіма видами гарного самопочуття флюїди. Крім того, ваза і контейнери, вони проводяться в упаковані з великою кількістю персоніфікованого декору потенціалу.

Зміна Up Your Hardware

Велика частина червонодеревника, який поставляється з орендою будинків залишає бажати багато кращого. І в той час як ви, ймовірно, не можете встановити абсолютно нові призначені для користувача шафи, не порушуючи ваш господар, ви можете значно поліпшити свій стиль просто шляхом зміни апаратного забезпечення. З витонченої шкіри тягне, як це від Емері Gray Design в химерних агаті ручку, є нескінченні варіанти на вибір.

Добейся з книгами

книголюбів, радійте! У доповненні до годування вам знання і розширення вашої точки зору, ваші улюблені книги можуть також значно поліпшити стиль вашого будинку. Якщо у вас немає на книжковій полиці, розглянути можливість установки деяких плаваючих полиць, як вони з не просто домогосподарка для низького обслуговування, ненав’язливо, щоб показати свої улюблені історії.

Оновлення вашої ванної кімнати Світильники

Тому що це може бути так дорого, ванні кімнати часто останнє місце орендодавець буде розщедритися на гроші на ремонт. Якщо ваш шукає одноманітність або застаріли, все, що вам необхідно оновити ваш погляд деякі нові світильники. Латунь і золото сантехніку, як ці люксових ті з Marcus дизайну, супер популярні прямо зараз, але все від матових чорного до матового срібла може творити чудеса на поліпшення загального зовнішнього вигляду вашої ванної кімнати в.

Не довіряйте сховище для роботи

Шукаєте спосіб, щоб отримати організовані і максимізувати свій стиль в той же час? Потім включити деякі стильні пристрої зберігання для розміщення ваших різних предметів. Мало того, що вони забезпечують ваше місце залишається акуратним і зручний, але вони також поставляються з потенціалом, щоб показати свої улюблені скарби. Просто погляньте на ці яскраві затишні містечка від Ла Mode.