Skip to main content

Як прикрасити Потертий Chic Спальня

 Як прикрасити Потертий Chic Спальня

Hugely популярних через 1990 і торгову марку дизайнера Рейчел Ашуелл в 1989 році, Потертий Chic об’єднує кращі аспекти котеджного стилю, старовинного шарму, бюджет дружніх перепрофілювання меблів та інших предмети, а також випадкове, жіночного стиль. Погляд в кінці кінців випав з популярності, можливо, жертвою її надлишку воланів і безладу. Але, Вібе Потертий Chic не зникла повністю. І, знову ж таки, вона стала улюбленою темою декорування. Основи одні й ті ж, і зовнішній вигляд адаптувався, щоб відобразити сучасні смаки за менші суєти і турбуватися. Але одна річ ніколи не зміниться, випадковий, комфортний і гостинну атмосферу цього веселого стилю прикраси.

простий стиль

Вчорашній Потертий Chic обнялися оборки на підстилці, обробки вікна, і кинути подушки; загорнуте кристалічні кульки через світильники; безліч колекційних по всій кімнаті; і надлишок мистецтва. Сьогодні зовнішній вигляд набагато менш хаотичним. Паре вниз колекціонування, щоб тільки ті речі, які ви любите, забути про всі оборками та бісером, і нехай деякий відкритий простір стіни просвічувати. Результатом є спальня, яка чарівна і набагато спокійніше.

Перепрофілювання з Метою

Одна річ, яка не змінилася з 1990-х років використання багаторазово використовувати предмети і вінтажного меблями в спальні Потертий Chic. Це дозволяє легко прикрасити, не порушуючи бюджет і дає ваш космічний виверткий шарм і індивідуальність. Потертий Chic включає в себе індивідуальність і не стиль для масового виробництва різака печива.

Наприклад, в кімнаті цього Pictured, складені стародавні валізи зайняти місце традиційних тумбочок. Подивіться на безліч інших способів upcycle або творчо повторно використовувати предмети в спальні:

  • Використовуйте старі віконниці замість головах.
  • Помістіть великий набір бас-барабана на його стороні, щоб зробити химерну тумбочку.
  • Перепрофілювати антикварний стілець, щоб тримати ваші нічник.
  • Спроба ділянки огорожі пікету або декоративні залізні воріт для ліжка підніжки.

Оновлений Колірна палітра

Однією з відмінних рис стилю Потертий шик багато білого кольору, і це не змінилося. Але в той час як пастелі були переважаючі штрихи кольору назад в 90-й років, сьогодні, ви так само, як, ймовірно, знайти більш темний відтінок акцентів, наприклад, темно-синього кольору, який використовується в романтичній спальні, зображеної тут. Цей стиль грунтується на білому і м’якою почуття кольору. Переосмислення використовуючи цей стиль, якщо ви любите чорні, сірі, супер-яскраві кольори, або ви хочете зробити акцент на нейтралів у вашій спальні.

Потертий Chic Goes Мінімалістський

Може здатися, що Потертий Chic і мінімалізм є прямими протилежностями, але насправді, ви можете змішати два стилю в дивовижний гібрид. Для доказу, перевірити спальню зображену тут. В основному-біла палітра з акцентами рожевого, м’якими текстурами, сільський стовбур, і перепрофілювати тумбочка (старе молоко кліть виявилася на його боці) чисто Потертий Chic. Тим часом, чистий, відкритий і спокійний Вібе чистий мінімалізм.

Чи не Ультра Жіночний Anymore

У минулому Потертий Chic прийняв жіночний до максимуму з справжнім вибухом рожевих, квітів, бус і оборок. У сучасному оновленому зовнішньому вигляді, зовнішній вигляд набагато більше підходить для спальні спільно з партнером з різними смаками. У той час як засмучений дерева, розписана меблі, квіткові принти, м’які палітри і затишні тканини все ще присутні, вони не дуже-топ більше, що робить стиль набагато більш універсальним і привабливим для інших.

Серін і складні

Чистий білої спальня відчуває себе дуже спокійною і заспокійливою, але це може бути стерильним, якщо не зроблено правильно. На щастя, все-біла Потертий Chic спальня досить просто текстур, цікаві лінії і штрихи романтики, щоб зберегти зовнішній вигляд привітні і спокійно, без слідів наготи або занепаду. У кімнаті зображеної архітектурне узголів’я є багато, як і світильники і меблі, але простота палітри і відсутність малюнка тримає загальну атмосферу відчуття складними і спокійними.

Ваша ліжко як зірка

Ваша ліжко в спальні потертості Chic повинна обов’язково бути зіркою. Складіть його високо з подушками і Шамс на вершині затишного ковдри, ковдру або ковдру над зручними листами, і ви будете мати важкий час очікування до сну, щоб залізти в кожну ніч. У той час як в 1990 році, все постільна білизна, ймовірно, буде рожевим і покриті з трояндами, сьогодні, це просто, як може бути білим або інший м’який колір прикрашений пересортиці. Найбільша різниця з тих пір по теперішній час є те, що ви більше не матиме акцент на оборки або екстравагантної обробкою.

Змішувати і поєднувати моделі

Як правило, Потертий Chic декор поєднує в собі кілька моделей в одній кімнаті. У той час як капуста троянди і негабаритні квіткові минулих років все ще досить в малих дозах, вони, звичайно, не тільки ваші варіанти. Сьогодні, не соромтеся поєднувати Florals з смужками, геометричними, вигадливими конструкціями, або горошком. Ви навіть можете залишити Florals взагалі як зображено тут. До тих пір, поки ви вибираєте моделі, які добре працюють разом і доповнюють колірну схему, стиль може працювати у вашій спальні, теж.