Skip to main content

את העצות הטובות ביותר עבור קישוט משרד ביתי

אז יש לך במשרד ביתי. מזל טוב! הרבה אנשים ארוכים עבור חלל ייעודי בבתיהם שבו הם יכולים להתמקד ולהתמודד ל- DOS שלהם. עם זאת, הרעיון של משרד ביתי ואת המציאות של בעל אחד יכולים להיות שונים מאוד. נתקל משרדים בבית שלך אומר עבודה מסבירה לתוך המקלט של מרחב המחיה שלך. איך אתה שומר על הזן מכם? אם אתה רוצה ליצור מקום שבו תוכל ליהנות באמת עובדים המשלב בנוחות לתוך שאר הבית או הדירה שלכם (ואת החיים), אתה צריך לחשוב על האפשרויות השונות שלך לקשט משרד ביתי.

אתה לא יכול לחשוב כי יצירה אסתטית אתה נהנה במשרד שלך צריכה להיות בראש סדר עדיפויות בין עבודה לחיים עליון. אבל לקשט את משרד ביתי בצורה שאתה אוהב הוא בעצם די חזק. כאשר אתה נהנה בחלל, אתה רוצה לשמור את זה מסודר, וזה גם יכול לעזור לכם ליהנות העבודה שלך. המשימה שבפרט למשרד – גם אם זה איפה אתה גר – היא הרבה יותר קלה כאשר אתה מקבל ללכת מרחב שנע לך.

עם זה בחשבון, זה שווה לשים קצת עבודה לתוך לקשט את המשרד הביתי. כדי לעזור לך להתחיל, קיבצנו כמה טיפים הראשיים שמתחת.

קל לשמור על סדר

זה לא סוד. משרדים ביתיים יכולים לקבל מבולגן – מהר. כדי לשמור על הערימות במפרץ, זה מפתה להצטייד פחים ארגוניים, מגירות, וכו ‘ישנם כמ’ אופציות גדולות על השוק כדי לעזור לך לשמור על המשרד הביתי בכושר מעולה. הבעיה היחידה היא שזה קל מדי להביא חבורה של אותם הביתה מבלי ליישם אותם.

לפני שתתחיל גרב על מארגני מגירה ארונות תיוק, לשים קצת מחשבה לאופן שבו אתם בעצם  לארגן. מה שעובד טוב בשבילך בשאר הבית שלך? אם אתה כבר הרגל של סריקת הקבלות שלך ושמירה על הדברים באופן דיגיטלי, למה לקנות בארון תיוק במשרד הביתי שלך? אם יש לך עט אהוב בודד אתה משתמש תמיד, למה לקנות כוס עטה? האם לא להישאב לתוך ההייפ ארגון המשרד. יש לך את הגמישות של יצירת סביבת עבודה משלך. עשה זאת באופן יעבוד בשבילך בטווח ארוך. זכור, לקשט את משרד ביתי בצורה שאינו מרגישה סטרילי מדי הרבה יותר קל כשאתה כבר להימנע מצבירת ערמות של פחים, תיקיות מארגנות.

שפר את החשיבה שלך

אפילו במשרד הביתי הקטן יכול להיות מצויד במלואו עם פתרונות עיצוב וארגון נהדרים. החוכמה היא לחשוב. מקסם את כיכר הצילום האנכי שלך בתליית אמנות שאתה אוהב, הוספת מדפים צפים או התקנת ארונות במעלה הקיר. גובה הקיר שלך הוא נכס כאשר לקשט במשרד ביתי. אל תפחדו לקבל שובבה עם מה שאתה לתלות. ארונות פתוחים יכולים להיות בחלקים שווים מעשיים ומהנה. למלא אותם עם פחים שימושיים לצד ספרים צבעוניים או צאצקעס משמעותי. לעולם אל תשכח כי המשרד הביתי הוא בדיוק זה –  לשלך . ניתן להשתמש לכל גובה הקיר כמו הבד שלך מכל ייתן לך השראה ולהניע את התפוקה שלך.

עומס כבל Cut

בעידן הדיגיטלי שלנו, אחד הדברים הגרועים ביותר המוחלטים על משרדים הוא כל בלגן טק שמצטבר. אתה כנראה צריך מחשב והמדפסת שלך, אבל זה לא אומר שאתה צריך לבהות הסבך שלהם של כבלים כל היום. קח כמה צעדים כדי לשמור על המשרד הביתי ללא עומס כבל. חותכי חור בחלק האחורי של תיבה אטרקטיבית. הנתב טק דרושים האחר שלך יכולים לחיות שם עם מייתרים האכילו את הגב. הר למפצל מתחת או בצד האחורי של השולחן שלך. השתמש קשרי כבל ווים הפקודה להתקוטט כל מייתרים כי לקבל שמחוברים לזה למפצל ולהאכיל אותם לאורך הגב של רהיטים היכן הם נמצאים מחוץ לטווח ראייה. אתה תהיה מופתע הדרך פשוט להסיר את המפגע החזותי של מייתרים יגרמו למשרד שלך מרגיש נקי ובהיר.

ויהי אור

משרדים ידועים לשמצת התאורה המוחלטת שלהם – במיוחד, אורות ניאון. למה משרדים אל קרובות בוחרים תאורת סטרילי, קרה שגורמת לך להרגיש כאילו אתה תחת מיקרוסקופ? מכיוון שהם יודעים אחד עיקרון עבודה בסיסי: גורם תאורה מספק לעבוד יותר קל. אנחנו כבר מאמצים את העיניים שלנו בוהים מסכים רוב השעות היום. אל תעשה את זה יותר גרוע על ידי הגבלת תאורה במשרד הביתי שלך. השתמש באור טבעי ככל האפשר, אך הקפד להשלים איפה זה נופל קצר. א במשרד מואר היטב הוא אחד שמח, פרודוקטיבי.

תרגיש בבית

המשרד שלך הוא שלוחה של הבית או הדירה שלך. זה אמור להיראות ולהרגיש כמו אחד. מקשטים עם אותם נושאים שבהם השתמשת הבית שלך ולשלב פריטים שאתם אוהבים. שום דבר אינו מחוץ לתחום. אם אתם חובבי צמח, שמיכה במשרד הביתי שלך בירוק. אם hygge הוא האווירה שלך, להוסיף שטיח קטיפה לזרוק נעים הכיסא המשרדי שלכם. אל תגביל את עצמך רק בגלל זה הוא סביבת עבודה. אתה תהיה יותר פרודוקטיבי בחדר שמביא לך שמחה, אז למה לא לשים קצת טיפול נוסף ביצירת משרד שמרגיש כמו בבית?

להתחיל לקשט משרד ביתי

האם אתה רוצה לדעת את הדרך הטובה ביותר לקשט את המשרד שלך? על ידי התחלה. זה באמת כל כך פשוט. אתה באופן אינטואיטיבי תדע את עיקרי: שולחן, כיסא, מנורה. משם, ליהנות התהליך של מציאת פיסות שאתה אוהב כי לעורר את העבודה הטובה ביותר שלך. קישוט משרד ביתי יכול לקחת זמן. אבל יש לך את כל החיים שלך לעבודה, אז זה שווה את המאמץ!

מהן הדרכים שילבת במשרדך לתוך הבית שלך? האם יש לכם טריקים חכמים אחרים שאתה רוצה לשתף?