Skip to main content

בטון יפה רעיונות עיצובים פאטיו

הצדדי של בטון

מבין כל החומרים זמינים פאטיו לבנות, בטון הוא הבחירה המסורתית עדיין המגוונים ביותר. זה חלק, נקי, יכול להיות יצוק נוצר תוך מפותל או צורות גיאומטריות, וכן, עם התוספת של גוונים, יכול להיות שום דבר אחר מאשר אפור הבהיר הקלסית.

יתרונות נוספים: היא מציעה קביעות, עמידות, והוא די זול, אפילו יותר כך שאם אתה עושה את זה בעצמך-בתנאי שאתה יודע מה אתה עושה והם יותר מסוגלים להשיג את המשימה. עבור מתחיל לעשות זאת בעצמך, זה לא עבודה קלה, וגם לא עבודה של אדם אחד. אם אתה לא בטוח שאתה יכול להתמודד עם פרויקט פטיו בטון בעצמך, לשכור קבלן.

אתה לא יכול להשתבש עם לשפוך לוח בטון פשוט, אבל אם אתה רוצה להוסיף טקסטורות או דפוס, טכניקות מסוימות יכולות להיות מיושמת במהלך תהליך הריפוי. אחת הדרכים הקלות ביותר להוסיף מרקם הוא ליישם מטאטא נוקשה מעל בטון הייבוש, פעם לכל כיוון, אשר ייתן את פני השטח כמה “שן” ולשמור אותו מלהפוך חלקלק כאשר רטוב.

אספלט נוחה

עובדי ריצוף בטון זמינים במגוון צורות, גדלים, צבעים, מרקמים, והוא יכול להיות ממוקם על גבי מצע של חול ארוז. אם אתם חרדי הרעיון של עשבים או צמחים מתנדבים הגוברים בין החללים, עובדי ריצוף ניתן נגח יחד משטח חלק ואחיד. אם תבחר את השיטה המסורתית יותר של פתיחת חללים בין עובדי ריצוף (אמצעי זה תוכלו לקנות עובדי ריצוף פחות), הם יכולים להיות מלא חצץ אפונה, חלוקי נחל, או כיסוי הקרקע הדוקה, וגדלה נמוכה.

בואו נסתכל קצת פאטיו חיצוני מהמם ומגוון מבטון.

Canyons ההודית

בטון יפה רעיונות עיצובים פאטיו

פאטיו מבטון למלוך בפאלם ספרינגס, במיוחד כאשר השמש שוקעת מאחורי פסגות חסינטו סן. זו קהילה המדבר עם גשמים מעט, הרבה שמש וטמפרטורות חמות, וחצרות עם hardscape יותר softscape. הצמחים שעושים לשגשג באקלים הזה כוללים בשרניים מים-חכם וקקטוסים.

אמצע המאה מודרני בית בשכונת Canyons ההודית פאלם ספרינגס, שתוכננה על ידי אדריכלי ויליאם קריסל וסטן Sackley, עדכונים שקבלו מונטי קולינס עיצוב פנים כדי להביא אותו אל תוך המאה ה -21. פטיו זה כולל גימור קלאסי-סחף מטאטא. סט פטיו הפח הלבן הוא אוסף טופיארי של ריצ’רד שולץ עבור Knoll והוא זמין בצבעים אחרים.

עיצוב מים-Wise

עיצוב מים-Wise

צבעים וחומרים המשמשים בתוך מחוץ המשך לחבר את החללים של בית אריזונה זה. עוצב על ידי סטודיו Coffman, בחצר כולל פאטיו מבטון חומצה-גימור עובדים ריצוף, בור אש מתכת חלוד, מודגש בצהוב וקירות נקווה, אדניות פלדה חוזרות אל כפריות, עשבים נוי, בשרני, וכן כיסוי עבור צל מסונן.

זה סיימון מנוחה על הדשא הסינטטי.

שורשי אמצע המאה

 שורשי אמצע המאה

בית חדש עם השפעה מודרנית אמצע המאה יושב על ראש גבעה לוס אנג’לס, שם ההיסטורי לויד רייט (בנו של פרנק לויד רייט) מבנה שנבנה ולאחר מכן עבר לבית הספר קולברן. עוצב ונבנה על ידי Bonura בניין, מקום מגוריו הגדולים וכוללים ברכה גיאומטרית חצר בטון עם קווים נקיים, אופקיים.

זרמתי מקום

אדריכלי העלאה עצבו את הבית, פטיו, ונוף עבור הבית מודרני מקסים זה הלדסבורג, קליפורניה. מרצפות הבטון נוצקו במקום וחומצה נשטפת. פסים אלה של כיסוי הקרקע הירוקה הם טימין Elfin, אשר גדל במהירות, נשאר קומפקטי, והוא יכול להיות הלך על. הפטיו הוא ממוסגר עם לבן, אפור, וגם חצץ אפונה שחורה.

זה מעבר חלק

פטיו מעבר חלק

מושג אמצע המאה ה -20 של תכנון מעבר חלק מן בפנים כדי בחוץ הוא אחד הנמשך ותמיד נראה מודרני. העיצוב הכי הגיוני עם בתי בני קומה אחת, המאפשר לדיירים לצאת זכוכית פתוחה זזה או דלתות צרפתיות לתוך חצר עם מעט מאמץ לנוע קדימה ואחורה בקלות. כדי שהמעבר יהיה חלק, רמה, שום דבר לא יכה בטון, במיוחד אם בבית חומר וצבע ויוצאים זהים או לפחות להיראות.

בית סיאטל זה נבנה בשנת 1950 נבנתה מחדש על ידי ליין וויליאמס אדריכלים, וכולל שתי דלתות הזזה גדולות שנפתחות העבודה וחדרי אוכל לפטיו אותה ברמה.

פאלם ספרינגס פאטיו

פאלם ספרינגס פאטיו

לשפץ 1980 רע של בית אלכסנדר בפאלם ספרינגס קלף אותי ממנה H3K עיצוב-שיפוץ לחשוף השורשים המודרניים אמצע המאה שלה. חצר אחורית בטון בעיקר משלבת בור האש זה סומק עם הקרקע שכן זוהי תכונה הנמצאת בשימוש לעתים רחוקות. באפס ברמה, בר או שולחן אוכל נוסף ניתן למקם מעל הבור למסיבה, עם מעל האש, כמובן.

רפידות ניס

חומצת שטף טבעי-אפורים נשפכו-in-place ומשטחי בטון

חומצת שטף והשפך-ב-מקום טבעי-אפור ומשטחי בטון הם interplanted עם שילוב של טימין, ויסקי, וכיסויי קרקע האזוב איריים. עוצב על ידי Falling נוף ווטרס, בפטיו, בשכונת קנזינגטון של סן דייגו, וכולל ipe מובנה ישיבה, אדניות אדריכליות, וכן בור אש עם גימור לוח-צורה.

Northwest מודרנית

פטיו Northwest המודרני

עם מאפיינים אדריכליים כהים כמו גג אבץ, הודעות פלדה, גידול לבוש אחות חיצונית באבן חול צ’וקטו, גימור אבן שחורה על משטחי ברכה, גרניט שחור על הקצוות למטה אל קו המים, פטיו נקי, בצבע בהיר הגיוני WA אדריכלי עיצוב. הבטון ששימש מבוססי המשרד ברקלי עם מלט לבן פורטלנד עבור פטיו אישית מעוצבת זו ב סרטוגה, קליפורניה.

בטון צבעוני

פטיו בטון צבעוני

לוחות בטון צורה חופשיות צבעוניים המזכירים עובדי ריצוף אבן שטוחה גדולים מופרדים על ידי ערוצים חצצו בעיצוב פטיו זו הנובעת מתכנון Build סטאוט. ממוקם ב Playa Del Rey, קליפורניה, העיצוב כולל גינון הבצורת סובלנית, מובנה בור האש עם ישיבה וחדר מובנה ברביקיו.

צורות מהדהדות

צורות מהדהדות

הצורות הגיאומטריות של בית משופץ זה חוזרים על סראונד פטיו בריכת בטון, אשר גם משתלב בתוך מבנים עם בחוץ. פרויקט קבוצתי שכלל מגורי מפתח, סביבות ברכה, ג’ייסון Osterberger Designs, ורנדי אנג’ל עיצובים, המרחב החיצוני כולל אח ליניארי אח המשתרע על המזרקה האדריכלית.

פאטיו Mod ו סטריט

פאטיו Mod ו סטריט

שום דבר אחר מאשר רגיל, להחליק פטיו בטון ייראה עסוק ולהתחרות עם אלמנטים מעניינים אחרים של החצר הזאת, כמו הקיר אמבה / שוויצרי-גבינה וריהוט חוצות צבעוניים. הנוף עבור מלון זה אורגון תוכנן על ידי אניטה ואן Asperdt של LandCurrent ותערובות פרטים מודרניים עם צלע ההר שמסביב.

מפזרות צף עם אפונה חצץ

מפזרות צף עם אפונה חצץ

באופן שווה עובדי ריצוף בטון להציב שקועים לתוך מצע חצץ אפונה עבור תערובת של טקסטורות. ניתן לרכוש או להטיל-in-place ועשה עובדי ריצוף בטון בצורות ובגדלים שונים.

Small-שטח פתרון

 Small-שטח פתרון

מכיוון Townhomes ובתים הפטיו יש מקום מוגבל חיצוני, זה הגיוני שיש ריצוף חוצה כי הוא פשוט וקל ללכת על. אפילו בחצר קטנה, סן פרנסיסקו מבוססת בלה ויטו גינת עיצוב משולב במומחיות ערוגות עבור קקטוס חבית זהב, פסלים, בשרניים אחרים. קיר נמוך מתיר נופים של ההרים הסמוכים.

מתוך דרום אפריקה

חצר בטון תוכנן על ידי האדריכלים LevEco של דרום אפריקה עם כיסוי עשוי IsoPine, שהוא חומר פוליסטירן מרוכבים. כמו בבתים מודרניים רבים, ריצוף בטון הוא באותה רמה כמו בבית, יצירת מעבר חלק אל החצר.