Skip to main content

בניית חדר רחצה עדיפה: 6 רחצת שדרוגים שווה את הכסף

מטבחי בדרך כלל נתפסים בלב הבית, אבל האמבטיה השריר . חדר אמבטיה מתוכנן היטב יכול להשפיע על הדרך בה אתה מרגיש לגבי הבית שלך במשך שנים רבות. מה עוד, שזה אחד החדרים היקרים ביותר כדי לשפץ. אם אתם בונים בית משלך, חשוב לקבל את האמבטיה נכונה בפעם הראשונה. הקבלן שלך צריך להיות ברשימת אפשרויות ושדרוגים סטנדרטיים, אבל איך אתה יודע איזה שדרוגי אמבטיה יוסיף ערך הבית שלך?

חזור אחרינו: מקלחות צריכות להיות בחדרים הפונקציונליים ביותר בבית. בחירת שדרוגי האמבטיה התקינה אומרת שאתה תאהב האמבטיה שלך במשך שנים רבות – לא משנה מה. להשקיע שדרוגי אמבטיה אלה כדי לקבל את הערך הגבוה ביותר עבור הכסף שלך.

בניית חדר רחצה עדיפה: 6 רחצת שדרוגים שווה את הכסף

אמבטיה מאסטר

אם תרשים הקומה שבחר מציעה אמבטיה הראשית כאופציה, לקחת אותו. חדרי הרחצה מאסטר הם אחת התכונות המבוקשות ביותר עבור הערך חוזרת. אם פריסת הבית הנוכחית שלך אינה כוללת רחצה ראשית, זה עשוי להיות שווה את הכסף שלך כדי לקבל עיצוב האדריכל שלך עבורך. בתור אחד החדרים המשמשים ביותר בבית כולו, חדר רחצה ראשית היא חובה. זה נותן מבוגרים מקום להירגע, להיבדל הילדים ולהישאר שפויים. זה אחד שדרוגי האמבטיה היקרים יותר, אבל כל דבר שאתה מוציא על חדר רחצה ראשית ישלם לך בחזרה פי עשרה ב פונקציונלי ואת ההשקעה.

אינסטלציה מרתף

הוספת אינסטלציה במרתף במהלך תהליך הבניה הוא זול וקל, כך לשלם הקבלן שלך צריך לעשות את זה לפני שאתה נכנס לדירה. בטח, זה לא השדרוג הכי מרגש. ובכל זאת, בוחר אינסטלציה במרתף שלך – גם אם זה לא נגמר – הגיוני. אתה סביר תסיים במרתף שלך מתישהו בעתיד, וכן בעל אינסטלציה המותקן במהלך תהליך הבנייה חוסך לכם כסף. כאשר אתה מוכן לסיים את זה, אתה לא צריך לשבור את הבטון או לקרוע את הקירות כדי להתקין צנרת. במקום זאת, אתה יכול להתחבר ישר לתוך הצנרת הקיימת ולדלג קדימה אל מסגור קיר גבס.

אריחי ריצוף

תשאל כל מי שחי עם אריח ורוד רע 10 שנים: אריח קשה להחליף. זה דורש הריסה נרחבת, וברוב המקרים, תוכל לשים אותה או ללמוד לחיות עם אריח אתה שונא. אל תתפשרו על אריח סטנדרטי אם זה לא משהו שאתה אוהב, כי מנסה להחליף אותו הכביש הוא יקר זמן רב. משטחים משודרגים לשפר את המראה של חדר האמבטיה שלכם, כך שזה משהו מיוחד. עקוב אותו העיקרון עם ריצוף, בחירת חומרים לטווח ארוך כי אתה מוצא אטרקטיביות. אתה תמיד יכול לשנות צבע צבע גופים, אבל אריחי ריצוף יהיו שם במשך זמן מה.

אחסון אקסטרה

אם אחת מהאפשרויות שלך עבור שדרוגי אמבטיה גדל אחסון, התשובה שלך צריכה להיות כן. אחסון רחצה הוא אחת התכונות שאתה לא יכול לחשוב על בתחילה אך יכול לבצע שיפורים עצומים באורח החיים שלך. ארונות אקסטרה, מדפים מובנים המארגנים לעשות את ההבדל בין במערה עמוסה ונסיגה ושלווה. הצטרף עבור שדרוגים הבונים את החלל שיש לך ולעזור לך לשמור האמבטיה שלך מאורגן לגמרי.

תאורה טובה יותר

תאורה בונה כיתה הוא נדיר ומעורר השראה. זה בדרך כלל תקן Over-the-ראי אורות כי הם זולים לקנות ולהתקין. אתה יכול לשדרג את חבילת התאורה שלך בעצמך באמצעות רכישת גופים טובים יותר ואפילו תכנון אורות פחית. בעוד התאורה טבעית היא תמיד הכי טובה, חלונות אינם תמיד ריאליים בתוך אמבטיה. לפצות על היעדר האור עם גופים לשדרג כי הם לבושים עם נורות LED בהירות שיחזיקו מעמד.

אמבט ומקלחת נפרדים

אחד השדרוגים האמבטיה הפשוטה שבה כדי לקבל החזר על הכסף שלך הוא אמבט ומקלחת נפרדים. בחללים נפרדים ויעלו את ערכו של הבית שלך ולהציע פונקציונליים יותר – במיוחד בחדר הרחצה הראשית. משולב אמבט ומקלחת תקן עשוי לעשות את העבודה, אבל זה לא חייב גרם וואו. ג’קוזי ומקלחת נפרדים הוא לא בדיוק חידוש בסוף השבוע, כך שאם זה משהו שאתה רוצה, לשדרג במהלך תהליך הבנייה במקום. אתה בעצמך מודה מאוחר יותר.

מטבחים עשויים למכור בתים, אבל כל בית יכול לומר לכם אמבטיה נוחה, פונקציונלית חשובה באותה מידה. פונקציה וסגנון צריכה לבוא יחד כדי ליצור רווחים כי לשמור על סדר וארגון המשפחה שלך, כך לחפש שדרוגים התואמים את הדרך בה אתה חי. ברוב המקרים, לבזבז קצת יותר על שדרוגי אמבטיה-אאוט מחשבה יכול להגדיל את הערך החוזר של הבית שלך – ואת שביעות הרצון של המשפחה שלך.